trawa

Autor Wątek: Leśne Elfy  (Przeczytany 360107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CINEK

Leśne Elfy
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 12, 2005, 08:27:08 am »
Powiem jedno... mi się podobaja ( w końcu jakaś dynamikę w lęśnych elfach widać) :D

Offline Krispos

Leśne Elfy
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 12, 2005, 08:49:04 am »
Ja mam co do tych lesnych elfow mieszane uczucia. Sa jakby wyjete z innego systemu. Nie przypominaja produktow GW do WFB. Z poczatku jak je widzialem myslalem ze to figurki do wladcy pierscienia. No i te nieszcesne skarwki skor (bardzo kiepsko zszyte). Co prawda to pierwsza jendostka ale nie widac tych celtyckich klimatow, ktore kojarzylem z figurkami bohaterow do Albionu z dogs of war. Do konca nie moge powiedziec, ze kiepskie. Ale napewno dziwne, jakby nie z tej bajki.

Offline Manfred

Leśne Elfy
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:03:51 am »
uważam podobnie jak Krispos chociaż myślę ze nie będzie tak źle to narazie 1 figsy :D
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Leśne Elfy
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:39:12 pm »
orginalne...po prostu inne...mnie sie podobaja hehe a z masek zrobie im corpse painta :P
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Sir_Glonojad

Leśne Elfy
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:52:31 pm »
Ja wiem, jakoś mnie nie przekonują :( - może po prostu spodziewałem się czegoś innego. Chociaż to może kwestia malowania, zielono-brązowe ze sneak peaka jest już dużo lepsze (IMnsHO).

Czy ktoś wie, czym się będzie różnił glade guard z łukami od scoutów? Kapturkami? Wyjdzie kaszanka jak z Knights Errant...
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

Offline Krispos

Leśne Elfy
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 12, 2005, 01:50:52 pm »
Na szczescie sa starzy scauci :). Zreszta bardzo ladni :).

Offline war2bone

Leśne Elfy
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 12, 2005, 02:06:01 pm »
hmm te brazowe jakies dziwne ale tez fajne - zato te ze sneeka to po prostu wypas :D - aczkolwiek kupa czasu przed ta armia do wydania [ mam nadzieje ze AD i batalion beda sie bardzo oplacaly :D ]
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Leśne Elfy
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 12, 2005, 03:17:00 pm »
no wlasnie...szczegolnie chodzi mi o to zeby AD sie oplacalo wziasc heeh co do batalionu to stawiam na: 2 boxy glade guardow, box kawalerii i box driad (mozliwe ze plus cos jeszcze jak w batalionie ogrow ale kto to wie:/)
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline _Wychwethyl_

Leśne Elfy
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 12, 2005, 03:48:48 pm »
Glaedzi są piękni boscy i cudowni. Kapturki + maski - po prostu miodzio. Nie moge sie ich doczekac  :D
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline pingus

Leśne Elfy
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 12, 2005, 04:11:02 pm »
Mnie widok regimentu, zachwycił...
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline war2bone

Leśne Elfy
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 12, 2005, 07:09:08 pm »
batalion ogrow po prostu jest dobrze zrobiony - ma miec 4 regimenty  to ma [tyle ze drozszych regimentow :D ]
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline thurion

Leśne Elfy
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 12, 2005, 07:39:49 pm »
mi sie bardzo podoba ten regiment, bez porownania do dotychczasowych modeli (no chyba tylko do Scarlocs WE z 1989 roku, ktorych zreszta jestem szczesliwym posiadaczem  ;) )

naprawde w deche ! ! !

Offline pingus

Leśne Elfy
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 12, 2005, 07:41:02 pm »
Thurion ty lepiej mów jak te nowe WE będą działać.. bo wszyscy wiedzą żeś widział codex. :D
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline thurion

Leśne Elfy
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 12, 2005, 07:42:30 pm »
Cytat: "pingus"
Thurion ty lepiej mów jak te nowe WE będą działać.. bo wszyscy wiedzą żeś widział codex. :D


nic nie widzialem, nic nie slyszalem  :D, niech Balcer sie troche poudziela  8)

Offline pingus

Leśne Elfy
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 12, 2005, 07:43:16 pm »
To chociaż puść plotę na priva.. dokarm pingiwna niusem. :D
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.