Autor Wątek: Leśne Elfy  (Przeczytany 361475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

Leśne Elfy
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 12, 2005, 07:45:57 pm »
Cytat: "pingus"
To chociaż puść plotę na priva.. dokarm pingiwna niusem. :D


a pingwin pusci dalej  :D, no co...no Wardancerzy za 17pkt z WS6, scouci w corach, male drzewce ala yeti, ale to wszystko wiadome, nowcy Lore of Athel Loren, mozna wybierac czy beast czy life czy to, itp itd, wiecej nie pisze do odwolania  ;)

Offline pingus

Leśne Elfy
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 12, 2005, 07:48:21 pm »
Ah dzięki Ci i za to... pingwin nie puści dalej.. ale dobra, nie będę nalegał.. może sam zmiękniesz. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline thurion

Leśne Elfy
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 12, 2005, 07:56:08 pm »
przegiete sa te WE i tyle...ale tego sie mozna bylo spodziewac  ;)
co prawda duzo figsow pojdzie w przemial, np dryady stare zupelnie fluffowo nie pasuja do nowych ew. pojda na male drzewce, choc na to chyba za male...waye sa starzy duzo lepsi od nowych wiec sie nie pozbywac...warkawki nowe, super duzo c**jastych przedmiotow, strzal, malo łukow, orly w rarach wkoncu  :D itp itd...nuuuuda, gey party vol. 5  ;)

Offline pingus

Leśne Elfy
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 12, 2005, 08:05:08 pm »
Cytat: "thurion"
przegiete sa te WE i tyle...ale tego sie mozna bylo spodziewac  ;)
co prawda duzo figsow pojdzie w przemial, np dryady stare zupelnie fluffowo nie pasuja do nowych ew. pojda na male drzewce, choc na to chyba za male...waye sa starzy duzo lepsi od nowych wiec sie nie pozbywac...warkawki nowe, super duzo c**jastych przedmiotow, strzal, malo łukow, orly w rarach wkoncu  :D itp itd...nuuuuda, gey party vol. 5  ;)

Ah.. g. party to takie mocne słowo.. unikajmy takich zwrotów. :P
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Brother_Bethor

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 340
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
    • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
Leśne Elfy
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:12:15 pm »
:shock: Strasznie te figurki. Spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Te "półmaski" - co za kretyn to wymyślił ? Nic, ino malować teraz to oko w masce na czerwono i KANO będzie na polu bitwy występował w ilościach przemysłowych...
Porażka...wyglądają jak banda obszarpańców... :?


:roll: Chyba przyjdzie mi sprzedać elfy do reszty i zostać przy wh40k...

Offline asgard

Leśne Elfy
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:13:53 pm »
moze zmieniaja wizerunek ala bretonscy chlopi czyli wies elfy :D
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline Syrius

Leśne Elfy
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 12, 2005, 10:04:07 pm »
Oglądając te "nowe" WE widzę jedno...
Osoba robiąca te modele za dużo naoglądała/ naczytała się historyjek o calineczkach i Piotrusiach Panach...
Takie moje wrażenie...
Jeden model mi się podoba z tych wielu...
Oby ta armia tak nie wyglądała... :roll:
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Cześć mam na imie Władek mam 20 lat i jestem wyjebany pod niebiosa bo mam 1 m 80 wzrostu i jestem snobem gdyż piję wina od 10 zł.

Offline Green Knight

Leśne Elfy
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 13, 2005, 07:37:49 am »
Mi się figurki podobają. A nie orietujecie sie może czy można gdzieś nabyć nowego Forest Dragona??? Czy został już wycofany.
url=http://www.biada.pl/]Biada[/url]

Offline Bagrada

Leśne Elfy
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 13, 2005, 08:41:08 am »
wypas... figurki na 5- :)

wogóle czego wy ludzie sie spodzieqwacie mówiac ,, mroczne '' , mają sie
we krwi taplać.. włosy mają im sie na wzór swastyk układać czy co ?:| ... to są jednak nadal elfy!! ... i ta ,,mroczność '' którą na zdjonkach widziałem mi całkiem odpowiada :)

Offline Krispos

Leśne Elfy
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 13, 2005, 08:55:14 am »
Thurion pisales cos na temat fluffu driad. Jezeli mozesz zdradzic chcialem sie spytac czy nadal sa to nimfy, ktore na czas walki przemieniaja sie w strzaszydla, jakie teraz mamy. Poprostu zastanawiam sie czy nowe driady nie sa teraz w postaci tych nimf. Jezeli nadal wedlug fluffu lubia przybierac bojowa postac, to stare driadki by mogly pozostac zwlaszcza ze mam ich duzo :). Czy jednak i to sie zupelnie zmienilo?

Offline thurion

Leśne Elfy
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 13, 2005, 09:09:30 am »
Cytat: "Krispos"
Thurion pisales cos na temat fluffu driad. Jezeli mozesz zdradzic chcialem sie spytac czy nadal sa to nimfy, ktore na czas walki przemieniaja sie w strzaszydla, jakie teraz mamy. Poprostu zastanawiam sie czy nowe driady nie sa teraz w postaci tych nimf. Jezeli nadal wedlug fluffu lubia przybierac bojowa postac, to stare driadki by mogly pozostac zwlaszcza ze mam ich duzo :). Czy jednak i to sie zupelnie zmienilo?


no teraz sa jakby to ujac są demoniczne...
1. beda pewnie na mniejszych podstawkach, (tego nie wiem, ale domnimywam sadzic)
2. jak zobaczysz nowe figsy i to w pudle plastikowym to napewno sobie zmienisz  ;)

zreszta watpie w oplacalnosc wystawiania driad teraz, 1A, S3, 13pkt z tego co pamietam, jak dla mnie troche bez sensu...tyle ze T4, no i oczywiscie bez aspectow...

pozdro

Offline Krispos

Leśne Elfy
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 13, 2005, 09:39:04 am »
Jasny Gwint! To co mowisz jest poprostu przerazajace. Myslalem ze driady zmienia ale ze wogole je tak uposledza. Ehhh, przezywczailem sie do tej jednostki. Czyli nie ma juz jednostki ktora by odpowiadala driadom w ich aspektach i specyfice? A tak z ciekawosci sie spytam czy w takim razie demonetki przerobione na driady, ktore zreszta mam nadadza sie do tych nowych driad? Ciezko teraz wyrzucac 20 driad i 10 demonetek :).

Offline thurion

Leśne Elfy
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 13, 2005, 09:44:34 am »
Cytat: "Krispos"
Jasny Gwint! To co mowisz jest poprostu przerazajace. Myslalem ze driady zmienia ale ze wogole je tak uposledza. Ehhh, przezywczailem sie do tej jednostki. Czyli nie ma juz jednostki ktora by odpowiadala driadom w ich aspektach i specyfice? A tak z ciekawosci sie spytam czy w takim razie demonetki przerobione na driady, ktore zreszta mam nadadza sie do tych nowych driad? Ciezko teraz wyrzucac 20 driad i 10 demonetek :)


mysle ze tak  ;)

Offline Krispos

Leśne Elfy
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 13, 2005, 09:50:56 am »
Uff to dobrze. Przynajmneij 10 driad do przodu :). Beda bardziej roznorodne regimenty :). Musze cos zrobic z reszta tych 20 starych driad. Psia kosc. Glupi Games Workshop ;). Z drugiej strony mam nadzieje, ze pomimo wszystko na turniejach bedzie mozna grac starymi driadami. Przynajmniej moj kumpel ktory niecierpliwie czeka na forest spirity bardzo lubi male drzewka i nia da ich wygryzc z interesu ;).

Tym nowym driadom zostawili przynajmniej skirmish, czy zrobili z tego regularna formacje jak demonetki, bo jesli tak to kicha?

szafa@poznań

  • Gość
Leśne Elfy
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 13, 2005, 10:40:09 am »
Cytat: "Krispos"
Uff to dobrze. Przynajmneij 10 driad do przodu :). Beda bardziej roznorodne regimenty :). Musze cos zrobic z reszta tych 20 starych driad. Psia kosc. Glupi Games Workshop ;). Z drugiej strony mam nadzieje, ze pomimo wszystko na turniejach bedzie mozna grac starymi driadami. Przynajmniej moj kumpel ktory niecierpliwie czeka na forest spirity bardzo lubi male drzewka i nia da ich wygryzc z interesu ;).

Tym nowym driadom zostawili przynajmniej skirmish, czy zrobili z tego regularna formacje jak demonetki, bo jesli tak to kicha?


nie dziw się, chłopaki z notingam kombinuja jak kazdy inny by zarobic...myslisz ze jak tworza nowy kodex to zastanawaiaj sie nad fluffem..."moze damy bardziej kobiece driady, hę co myślisz Gej(w)?" Kasa sie liczy i pewnie nawet maja z gory narzucone że tyle a tyle oddziałów ma byc zupelnie bnowych coby ludzie musieli kupowac je, bo np. łucznikow kazdy ma i czesc ludzi na pewno nie bedzie kupowac nowych!

 

anything