Autor Wątek: Leśne Elfy  (Przeczytany 361820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bigpasiak

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3465 dnia: Październik 14, 2006, 02:00:34 am »
Cytat: "bless"
Cytat: "dexter_170"
to spoko dzieki za podpowiedzi a moja breta bedzie na samych lancach i dwoch oddzialach pegazow bez magow zastanawiam sie czy nie wziac lorda na smoku co wy na to


Smoka do bretonni?  :shock:
Bylbys pierwszym, ktoremu sie to udalo od piatej edycji.... ;)


he he he... a imperium juz ma... ;)
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline michal.wis

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3466 dnia: Październik 18, 2006, 06:20:33 pm »
Mam pare pytan odnosnie Wood Elfów. W wfb przestalem się bawic okolo 8 lat temu majac dark elfy(znajomi poznikali, brak czasu, i człowiek myslal że z tego wyrosl  8) ). Ostatnio rozgladalem się po Army Bookach i glownie z powodu walorow estetycznych figurek kupilem sobie booka do WE. Jakie są wasze opinie na jej temat?, jak sie nia gra?, taktyki i tym podobne bzdury :). Ogolnie i tak chyba zaczne ja sobie powoli zbierac bo efektywność na polu bitwy nigdy niebyła głównym powodem zbierania poszczególnych frakcji w kilku systemach dla mnie ale bede wdzieczny za wszelkie info
Martwiaki zmówiły się z goblinami, siły Chaosu przekroczyły granice Świata. Armie krasnoludów i elfów zostały zniszczone. Chaos triumfował. Na szczęście Artur Szyndler, jak co piątek, uratował ludzkość."

Offline dydu

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3467 dnia: Październik 18, 2006, 08:35:14 pm »
Armia ta wymaga kombinowania (nieda rady isc do przodu i o nic sie nie martwic) Ale przy dobrym wykorzystaniu terenu i dobrej taktyce sa w stanie pokonac wszystko. (Jak stwierdzil moj kumpel "nie maja slabych jednostek niekture sa po prostu tylko lepsze od reszty :D)
rawdziwy Legionista wstaje je śniadanie, pije i ogląda telexpres !!!

Offline michal.wis

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3468 dnia: Październik 20, 2006, 09:48:44 pm »
jeszcze jedno pytanko, ktory item daje we teleportacje, bo wyczytalem tu o taktyce z uzyciem tej umiejetnosci, czy to jest item czy jakis czar z lore of beasts?
Martwiaki zmówiły się z goblinami, siły Chaosu przekroczyły granice Świata. Armie krasnoludów i elfów zostały zniszczone. Chaos triumfował. Na szczęście Artur Szyndler, jak co piątek, uratował ludzkość."

Shino

  • Gość
Leśne Elfy
« Odpowiedź #3469 dnia: Październik 20, 2006, 10:00:45 pm »
item... one use only za 35 pkt (afair) teleportuje oddzial z hero na koniec tury ruchu...

Offline cz0snek

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3470 dnia: Październik 21, 2006, 09:43:51 am »
powiedzcie mi co jest dobrego w lesnych elfach i czy maja dobra magie???? :?:
azcej tylko warhammer:D

Offline duke

WE
« Odpowiedź #3471 dnia: Październik 21, 2006, 01:06:03 pm »
Treeman,Driady i biegacze to takie standardy.Magia nie jest taka zła ale chyba wariant ofensywny jest lepszy.
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

Offline Kitshu

Re: WE
« Odpowiedź #3472 dnia: Październik 21, 2006, 03:55:33 pm »
Cytat: "duke"
Treeman,Driady i biegacze to takie standardy.Magia nie jest taka zła ale chyba wariant ofensywny jest lepszy.


magia nie jest taka zła ???  :badgrin:  ona jest tragiczna
t's time for panda bear madness minute !!!! South Park :)

Offline MaeVar

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3473 dnia: Październik 21, 2006, 06:23:04 pm »
jeśli najlepsza popychaczka w grze(nie można dać flee) + jeszcze 4 użyteczne czary to tragiczna magia to ok...
jezu jeśli nie ma się 3k6 s10 czaru to jest wogle bez sensu.. jak dla mnie to loren lore jest świetnie wpasowany w armie i niweluje kruchość elfów, po co ofensywne czary jeśli ma się takie kombajny do close combatu?

Offline *Haldir*

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3474 dnia: Październik 21, 2006, 06:28:45 pm »
Magia Loren rzeczywiście nie jest zła, ale  nie da się nią samą wygrać bitwy. Jest za to wybitnie wspomagająca i daje niezłego kopa jednostkom.

Offline Pawełek

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3475 dnia: Październik 22, 2006, 09:21:30 am »
Witam,

Nie znalazłem w uściśleniach wiec pytam, czy BSB może wieć Hail of Doom Arrow?

Offline Rusinek

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3476 dnia: Październik 22, 2006, 09:56:21 am »
Cytat: "MaeVar"
jeśli najlepsza popychaczka w grze(nie można dać flee) + jeszcze 4 użyteczne czary to tragiczna magia to ok...
jezu jeśli nie ma się 3k6 s10 czaru to jest wogle bez sensu.. jak dla mnie to loren lore jest świetnie wpasowany w armie i niweluje kruchość elfów, po co ofensywne czary jeśli ma się takie kombajny do close combatu?


Tak to jest jak sie podsumuje magie WE w kilku zdaniach. Wychodzi,ze jest super niszczaca. A jak sie nad tym dluzej zastanowi, pogra i dokona glebszej analizy, to dochodzi sie do wniosku, ze ssie.

Cytat: "Paweł_CC"
Witam,

Nie znalazłem w uściśleniach wiec pytam, czy BSB może wieć Hail of Doom Arrow?


Tak, o ile ma magiczny luk.
nia!
Chaos!
Ligi niszczyciele!
Kraków, Gorzów i przyjaciele!

Offline MaeVar

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3477 dnia: Październik 22, 2006, 10:11:56 am »
ja tam na siłe nikogo nie będę przekonywał.
magia nie jest niszcząca tylko wspomagająca, a przy okazji dostajesz tę minimalną obronę przeciwmagiczną. ja gram na 4lvl + 2lvl z dwoma trzema scrollami i bez innych magicznych dupereli i wychodzi tanio i skutecznie, bo mam co wspomagać.
Lepiej dokładnie przeanalizuj teraz 7ed lore'y i zobaczysz że w zasadzie tylko magowie we mogą sobie spokojnie się kitrać,bo nie potrzebują los'a i teraz naprawdę ciężko jest ich wyjąć z lasu, przez co masz dodatkowy bank punktów które cieżko stracić.

Offline Rusinek

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3478 dnia: Październik 22, 2006, 01:11:25 pm »
Cytat: "MaeVar"
ja tam na siłe nikogo nie będę przekonywał.
magia nie jest niszcząca tylko wspomagająca, a przy okazji dostajesz tę minimalną obronę przeciwmagiczną. ja gram na 4lvl + 2lvl z dwoma trzema scrollami i bez innych magicznych dupereli i wychodzi tanio i skutecznie, bo mam co wspomagać.
Lepiej dokładnie przeanalizuj teraz 7ed lore'y i zobaczysz że w zasadzie tylko magowie we mogą sobie spokojnie się kitrać,bo nie potrzebują los'a i teraz naprawdę ciężko jest ich wyjąć z lasu, przez co masz dodatkowy bank punktów które cieżko stracić.


Wszyscy wiedza, ze jest wspomagajaca. Kazdy jak otwiera booka do WE mysli sobie "ale fajnie: wspomaga oddzialy i jest przeznaczona dla tych co kminia". Tylko problem magii wspomagajacej polega na tym ,ze nie przydaje sie na ogol w dwoch pierwszych turach gry, bo nie ma HtH i przeciwnik zatrzymuje wszystkie scrolle na moment, kiedy tak walka nastapi, a ty musisz zaryzykowac wprowadzeniem swoich oddzialow do walki wrecz, nie wiedzac, czy uda Ci sie cos wyczarowac.
 Natomiast magia zadajaca obrazenia nie zalezy od niczego, nie wiaze sie z ryzykowaniem swoich oddzialow i dziala od pierwszej tury.
nia!
Chaos!
Ligi niszczyciele!
Kraków, Gorzów i przyjaciele!

Offline Kotlet

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3479 dnia: Październik 22, 2006, 05:14:09 pm »
Dobrze godosz Rusin.Glupie d6s4 byloby jako pierwszy czar duzo bardziej przydatne niz treesinging.W teorii zajebiscie moga pomoc czary,ale najczesciej wychodzi jak wychodzi(patrz wyzej).