trawa

Autor Wątek: Leśne Elfy  (Przeczytany 360096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scimitar

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3510 dnia: Listopad 03, 2006, 07:03:21 pm »
Odsłona ?? OCB ??
A mówić pewnie można, bo to żadna tajemnica, tylko nie rozumiem o co chodzi :D
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Daronec

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3511 dnia: Listopad 03, 2006, 07:45:58 pm »
Na stronie fabera cos o tym jest że cos w maju o wood elfach.Nie mam pojecia o co chodzi tam. :?  :oops:
yślę co by tu zacząc zbierac

Offline Zox

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3512 dnia: Listopad 03, 2006, 08:53:00 pm »
Może wyjście nowych WE? ;)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Kotlet

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3513 dnia: Listopad 03, 2006, 11:44:29 pm »
Buhahaha.Mistrz! :lol:  :lol:  :lol:

Wstrzasnales calym swiatkiem WFB!!!

Zdaje sie,ze chodzi o nieaktualizowana strone Faberow na ktorej wciaz widnieja We jako jedna z armii ktore maja sie wkrotce pojawic->maj 2006. :lol:  :lol:

Offline Daronec

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3514 dnia: Listopad 04, 2006, 09:01:19 am »
Przepraszam ale sielekko przestraszylem że nowe WE wycodzą ale jak to stara aktualizacja to spoks. 8)
yślę co by tu zacząc zbierac

Offline Daronec

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3515 dnia: Listopad 05, 2006, 03:37:48 pm »
Hej chcialem sie spytac czy ułożenie armii wood elfów na 1000pkt. składających sie z samych łuczników 8)  i jeden odzial driad 8)  to dobry pomysł? ;)  :?
yślę co by tu zacząc zbierac

Offline Raistlin

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3516 dnia: Listopad 05, 2006, 03:44:01 pm »
Jesli masz wiadro kosci i lubisz nimi turlac przez godzinke to tak.
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Daronec

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3517 dnia: Listopad 05, 2006, 04:22:33 pm »
Ale czy byłby to dobry skład?Czy może proponujesz jakis inny jeśli tak to powiedz  :lol: Nieżly joke z tym wiadrem :lol:  8) .Wiem że trzeba miec dużo kosci ;)  8)
yślę co by tu zacząc zbierac

Offline Raistlin

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3518 dnia: Listopad 05, 2006, 04:34:54 pm »
Generalnie w We sprawdza się opcja wywarzona, czyli troche driadek, troche wildow, troche tancerzy. Archerzy robia za wsparcie, oddzial do eliminacji wrogich fastow/ strzelania ...

nie uwazam, ze armia oparta na samych lucznikach ma sens. Po pierwsze nie wystawisz sie tak ze bedziesz strzelal wszystkimi oddzialami. Wszystkiego nie wystrzelasz, czesto okazuje sie ze oddzialy do walki wrecz radza sobie duzo lepiej w biciu niektorych oddzialow wroga niz lucznicy.  A jakcos dojedzie, to mogila, a jeden oddzial driad to za malo na kontre (we w wiekszosci i tak 70% punktow nabijaja w walce;p).

No i nie zapominaj o tym ze gra na samym strzelaniu jest paskudnie nudna ;)

Raist
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Raistlin

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3519 dnia: Listopad 05, 2006, 06:12:54 pm »
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline mm

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3520 dnia: Listopad 05, 2006, 06:17:33 pm »
Cytat: "Daronec"
Hej chcialem sie spytac czy ułożenie armii wood elfów na 1000pkt. składających sie z samych łuczników 8)  i jeden odzial driad 8)  to dobry pomysł? ;)  :?


Nie, od kiedy łuczników trzeba wystawiać po 10. Musisz mieć więcej driad. Na 1000 pkt WR mogą być za drodzy...

Driady są zdecydowanie lepsze od WD, którzy są za drodzy i za łatwi do zabicia.
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline Scimitar

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3521 dnia: Listopad 05, 2006, 06:42:07 pm »
Cytat: "Raistlin"
Ciekawe, ciekawe....

http://www.woodelves.org/Asrai/viewtopic.php?t=5244

 :lol:

Hehe, jaki kozak  :lol:
W sumie by spanikować od strzlania tych eternali to trzeba - hmm 18 sklepać ;) I jeszcze na 10 Ld rzucają :D

Kombinacja na lorda spox - myślałem o takiej, ale tak szczerze - mocno przesadzone w liczbie. Myślę, że u nas na turnieju to marne szanse by to miało (przeciwnicy też nieco plewne armie mieli).
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Kotlet

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3522 dnia: Listopad 05, 2006, 07:46:28 pm »
Łozesz!!!Niewiem jak to skomentowac w sumie. :o  :o Poprostu Elvis zyje,krol wrocil,respekt dla tego ziomka.Ma u mnie balsam i to 3/4!!!  :) No zabilby mnie jakbym przyszedl na turniej i zobaczyl taki "klocek"."A teraz wystawiam klocek eternali"(70). :lol:  :lol:  :lol: Chyba zagram na nastepnym turnieju lanca 50 knigtow,za 800 punktow. :) Jaka to musi byc radocha... ;)

"Oddzial 70 ethernal guardow-1000 zlotych.Pomalowanie i konwersje-500 zlotych.Zobaczyc Darka grajacego przeciwko oddzialowi 70 eternali-bezcenne."

Offline Christos

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3523 dnia: Listopad 06, 2006, 09:31:06 am »
A co sądzicie o Glade Ridersach? Wiem że strasznie miętccy są i w sumie drodzy, ale w armii bez Glade Guardsów skutecznie rekompensują ich brak. W sumie to są nawet bardziej efektywni. W pierwszej turze już wala na bliskim zasiegu (GG na bliskim maja siłe 4 ale zanim będą na tym bliskim to może chwila minąc - szczególnie przeciwko defensom). Ostatnio własnie testowałem 2 x 5 GR i 4 Warhawków (bez GG) i całkiem niezle sobie radzili przeciwko HE i Empire.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Raistlin

Leśne Elfy
« Odpowiedź #3524 dnia: Listopad 06, 2006, 10:07:24 am »
Gr by kozaczyli gdyby na krotkim mieli sile 4. takto raczej ich koszt i delikatnosc eliminuje. Za podobne punkty mamy wildow, a roznica miedzy niki jaka jest to chyba nie trzeba tlumaczyc. Fakt ze spelniaja inna role, ale wtedy mozna dopchac oddzial archerkow jesli chcemy strzelanko.
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak