trawa

Autor Wątek: GTA San Andreas- prmiera tuż tuż  (Przeczytany 3437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BiG doGGy

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« dnia: Maj 30, 2005, 07:38:13 pm »
A prmiera GTA już niedługo.Dokładnie odbędzie się ona ( zgodnie z zapowiedziami ) już 16 czerwca.Nie wiem czemu przełożono termin z 10 czerwca , ale ważne , że już niedługo :).Do wersji na PC podobno ma nie być mapki , która dostępna jest w wersji na PS2 i XBox-a.Mapka wg. mnie bardzo przydatna , wszystko na niej jest.Nie wiem jak będzie grało się na PieCyku , aczkolwiek na PS2 całkiem ładnie to wszystko wygląda , oczywiście wersja na PieC bedzie bardziej dobracowana i w ogóle , w wersji na ps2 zdarzały się liczne błedy , wymianiał ich nie bede , bo chyba nie ma potrzeby.Myślę , że gra na PieCyk bedzie tak samo dobra jak na ps2 , mam tę grę i jest z  niej bardzo zadowolony , chociaz grafika nie za dobra , jednak bardzo duży stan i bardzo wielkie możliwości.Czekam na Wasze zdania... :)

Offline greah

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2005, 08:51:25 pm »
gram od dawna w wersję na ps2 i jestem niezmiernie zadowolony. nie musiałem rozbudowywać blachy, cieszę się smaczkami już od pół roku i -co najważniejsze- nic nie zastąpi 32" :badgrin:

Offline kingquest

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2005, 12:24:50 pm »
Ach juz nie mogę sie doczekać  :D  :D  :D

Offline Draugdin

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2005, 09:26:18 pm »
Poprawka.
GTA San Andreas już jest i działa bardzo przyzwoicie. Mnie osobiżcie jednak nie zachwyciła ta gra. Przerost formy nad treścią i taka bardzo smutna i na dłużą metę depresyjna kolorystyka tej gry.
here is no better Magic than Steel...

Offline zim

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2005, 07:32:36 am »
a to fakt, ze kolorystyka wyjeta z meksykanskich filmow, na dluzsza mete meczy. mialem egemplarz na PS2 i nie pogralem szczerze mowiac za dlugo ...zmeczylem sie wlasnie oprawa :roll:

zobaczymy jak to bedzie na PieCu, licze na wieksza dawke miodu :D
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Nysander

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2005, 02:10:04 pm »
ja juz mam gra jest dośc dobra ale czegos mi w niej brakuje na pewno jest o wiele bradziej rozbudowana od Vice City
ysander Azustrha Hypirius Meksandor Illandi Wielki Traumaturg Trzeciej Oreski, Zabójca Wielkiego Dyrmagosa, uśmiercony przez Seregila Korit Solun Mernigil Brokthersa.

Offline Dereq

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2005, 08:50:26 pm »
Cytat: "Nysander"
ja juz mam


gratuluje reflexu :p

 ;)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Squall

  • Gość
GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2005, 09:32:20 pm »
Według mnei gra jest sporo gorsza od Vice City, głównie pod względem grywalności, ale są to czywiście moje osobiste poglądy i nie kązdy musi się ze mną zgadzać :P.
A grafika to rzeczywiście jest dosyć dziwna.

Offline Nysander

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2005, 07:09:59 am »
Cytat: "Squall"
Według mnei gra jest sporo gorsza od Vice City, głównie pod względem grywalności, ale są to czywiście moje osobiste poglądy i nie kązdy musi się ze mną zgadzać :P.
A grafika to rzeczywiście jest dosyć dziwna.

troche sie zgadzam na początku nie wiem jak dla was VC było wrecz oszałamiajace moze dlatego ze była to pierwsza cześć GTA w 3d ale ja zagrywałem sie w nia an śmierc po 8-9 godzin dziennie a w SA grałem razem chyba 7 godzin bo jakoś mnie nie wciągneła na pewno na pochwałe zasługuje iloś misji nowe opcje (ubranie  postaci, cwiczenia na siłowni zabawa w mini gry itp) rozbawiła  mnie mozliwość zabawyz paniami lekkich obyczajów :lol:  ale czemu obraz zniżał sie ze nic nie było wida c skoro to gra od 18 lat to jakie są oraniczenia ku temu???
Cytuj
gratuluje reflexu

ja ja miałem chyba 14 albo 15 czerwca i juz w nią nawalalem bo pierwsze zapisymam z tych dni wiec kto tu mówi o refleksie :p  ;)
ysander Azustrha Hypirius Meksandor Illandi Wielki Traumaturg Trzeciej Oreski, Zabójca Wielkiego Dyrmagosa, uśmiercony przez Seregila Korit Solun Mernigil Brokthersa.

Offline Dereq

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2005, 04:13:57 pm »
Cytat: "Squall"
Według mnei gra jest sporo gorsza od Vice City, głównie pod względem grywalności, ale są to czywiście moje osobiste poglądy i nie kązdy musi się ze mną zgadzać :P.


bo pękne. sporo gorsza pod wzgledem grywalnosci tak? 5x wieksze miasto 5x wiecej mozliwosci.samoloty.spadachron.lotn isko.wojny gangow.silownia.dziewczyny.samochod y.sekrety.smaczki. no sory ale stwierdzenie ze VC jest bardziej grywalna to kompletna bzdura.przeciez SA to TO SAMO co VC  tylko z wielkimi dodatkami. owszem w SA moze komus sie nie podobac murzynski  klimat. ale grywalnosc? no przepraszam badzo. ;)

Cytat: "Nysander"
VC było wrecz oszałamiajace moze dlatego ze była to pierwsza cześć GTA w 3d


pierwsza czesc GTA w 3D to GTA 3.

Cytat: "Squall"
A grafika to rzeczywiście jest dosyć dziwna.


taka sama jak VC plus efekty rozgrzanego powietrza,dynamicznego oswietlenia i rozmazania podczas jezdzeina z duzymi predkosciami.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Nysander

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2005, 05:00:15 pm »
Dereq ma racje mój błąd.... Nie wiem jak to sie stało ale przegapiłem GTA 3 i dotąd nie pograłem... :oops: Warto je ruszać???
ysander Azustrha Hypirius Meksandor Illandi Wielki Traumaturg Trzeciej Oreski, Zabójca Wielkiego Dyrmagosa, uśmiercony przez Seregila Korit Solun Mernigil Brokthersa.

Offline Dereq

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 08, 2005, 06:05:11 pm »
Cytat: "Nysander"
Dereq ma racje mój błąd.... Nie wiem jak to sie stało ale przegapiłem GTA 3 i dotąd nie pograłem... :oops: Warto je ruszać???


owszem gta3 bylo fajne lecz po VC lub SA nie ma sensu go ruszac ;] daruj sobie. choc fajnie bylo jak <uwaga mini spoiler> spotkalem goscia z GTA3 w San Andreas. a jesli czujesz niedosyt a masz juz dosc VC i SA, siegnij po trojke.bo trzeba wszystkiego sprobowac  ;)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Squall

  • Gość
GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 08, 2005, 10:57:27 pm »
Cytat: "Dereq"
Cytat: "Squall"
Według mnei gra jest sporo gorsza od Vice City, głównie pod względem grywalności, ale są to czywiście moje osobiste poglądy i nie kązdy musi się ze mną zgadzać :P.


bo pękne. sporo gorsza pod wzgledem grywalnosci tak? 5x wieksze miasto 5x wiecej mozliwosci.samoloty.spadachron.lotn isko.wojny gangow.silownia.dziewczyny.samochod y.sekrety.smaczki. no sory ale stwierdzenie ze VC jest bardziej grywalna to kompletna bzdura.przeciez SA to TO SAMO co VC  tylko z wielkimi dodatkami. owszem w SA moze komus sie nie podobac murzynski  klimat. ale grywalnosc? no przepraszam badzo. ;)

Według mnie grywalność jest równie murzyńska jak klimat :p. I tyle.

Offline kingquest

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 09, 2005, 07:17:06 am »
Nie chce mi się zbytnio rozpisywać Dlatego napiszę w kilku zdaniach moją opinię o tej grze.

1. Chyba forma GTA się już przejadła i jeśli autorzy nie wymyślą nic nowego, wtedy ta seria-legenda po prostu upadnie.
2. Gra jest gorsza jak dla mnie od VC, choć może tylko tak mi się wydaje bo po prostu GTA mi się już przejadło i mam już dosyć ...
3. GTA straciło już chyba klimat. Miasto w SA jest zbyt duże i zbyt betonowe, gra straciła swoje piękno. Kradzieże samochodów, bezsensowne strzelaniny , sorry ale mi się to już znudziło...

Przed następną stacją , ja opuszczam już ten pociąg zwany GTA :roll:

Offline Dereq

GTA San Andreas- prmiera tuż tuż
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 09, 2005, 08:14:22 am »
Cytat: "Squall"
Cytat: "Dereq"
Cytat: "Squall"
Według mnei gra jest sporo gorsza od Vice City, głównie pod względem grywalności, ale są to czywiście moje osobiste poglądy i nie kązdy musi się ze mną zgadzać :P.


bo pękne. sporo gorsza pod wzgledem grywalnosci tak? 5x wieksze miasto 5x wiecej mozliwosci.samoloty.spadachron.lotn isko.wojny gangow.silownia.dziewczyny.samochod y.sekrety.smaczki. no sory ale stwierdzenie ze VC jest bardziej grywalna to kompletna bzdura.przeciez SA to TO SAMO co VC  tylko z wielkimi dodatkami. owszem w SA moze komus sie nie podobac murzynski  klimat. ale grywalnosc? no przepraszam badzo. ;)

Według mnie grywalność jest równie murzyńska jak klimat :p. I tyle.


aha.swietne uzasadnienie :p

ps. mu juz tez SA znudzilo ale oczywiscie dla mnie jest to najlepsza czesc. choc "czworka" musi wniesc zasadnicze zamniany do serii.kropka.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

 

anything