trawa

Autor Wątek: Diablo 2: LoD  (Przeczytany 12170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lantow Anil

Diablo 2: LoD
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 27, 2005, 06:08:50 pm »
wiesz co ci powiem ? tyle tylko że jak :
1. Mówisz smth o dojrzałości ...akurat czepianie się w ten sposób jak dla mnie mówi coś o TWOJEJ niedojrzałości ale mniejsza.
2. Jeśli myślisz że NIE ma postaci PERFECT na DUEL (piszę dużymi żebyś (no offence) potrafił przeczytać) to po prostu sie nie znasz.
3. Uszanuj ludzi którzy tutaj piszą ja popełniłem jeden błąd na początku ... ale jak widzisz już się do niego przyznałem i się wytłumaczyłem ... może po prostu prowadzę bardziej aktywne zycie i nie mam czasu ?
4. Uszanować ludzi tak , ale jeśli ty piszesz że jesteś świetny to masz :
WYZYWAM CIĘ NA DUEL NA OPEN BN (jak sie do tego czepiasz to napisałem czemu nie CLOSED) CHCESZ ZOBACZYĆ PERFEKCYJNĄ AMAZONKĘ ? czekam gg podane
HF

aha i chcę jeszcze coś dodać... czemu Moderatorzy czepiają się tylko mojej ortografii a takiego jak ten wyżej nie ??
ecromancer can do you a pain even then when you are dead... so better keep silent when necromancer is near you.
                                -Brian Lumley Necroscope

Offline Sukul Ankhadu

Diablo 2: LoD
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 27, 2005, 08:07:40 pm »
Bo cię nie lubią??  :badgrin:

Offline greah

Diablo 2: LoD
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 27, 2005, 09:08:31 pm »
Cytat: "Lantow Anil"

1. Mówisz smth o dojrzałości ...akurat czepianie się w ten sposób jak dla mnie mówi coś o TWOJEJ niedojrzałości ale mniejsza.
dla mnie ktoś kto bez powodu używa określeń typu noob, lama, lamer itp już a starcie jest u mnie na przegranej pozycji

Cytuj
piszę dużymi żebyś (no offence) potrafił przeczytać
co to jest paradoks? gdy ktoś kto nie potrafi sklecić nawet jednego zdania pisze j/w

Cytuj
Uszanuj ludzi
mówi to ktoś kto tu obecnych uważa za nooby tylko dlatego, że nie grają w lod całymi dniami

Cytuj
może po prostu prowadzę bardziej aktywne zycie i nie mam czasu ?
a jak rozmawiasz z ludzmi to robisz "yyy...nooo eee...ten...nooo" bo prowadzisz aktywne życie i nie masz czasu? jeśli ortografię i stylistykę usprawiedliwiasz brakiem czasu to wyświadcz nam (i sobie) przysługę i tu nie wchodz - po co będziesz marnował swoje cenne minuty, które możesz przeznaczyć na tworzenie kolejnej postaci na openie

Cytuj
4. Uszanować ludzi tak , ale jeśli ty piszesz że jesteś świetny to masz :
WYZYWAM CIĘ NA DUEL NA OPEN BN (jak sie do tego czepiasz to napisałem czemu nie CLOSED) CHCESZ ZOBACZYĆ PERFEKCYJNĄ AMAZONKĘ ?
nie znam ani jednego szanującego się gracza w lod, który grałby na openie więc nie licz na duela, bo:
a) nie toczę pvp "dla zasady" tak jakby to miało być przedłużenie męskości
b) postaci, ktore posiadam są na cbn ladder
c) pvp z kimś z obn to żadna zabawa

Cytuj
czemu Moderatorzy czepiają się tylko mojej ortografii a takiego jak ten wyżej nie ??
moderacja winna się czepiać mojej osoby tylko dlatego, że neguję twoje pokręcone postrzeganie świata? czy ty wierzysz w to co piszesz?




Cytat: "Sukul Ankhadu"
Bo cię nie lubią??
eeej wszyscy przecież kochają nowych, którzy prócz kulawej ortografii, manii wyższości i nazbyt poluzowanych nerwów nic sobą nie prezentują ;)

Offline Zibi

Diablo 2: LoD
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 27, 2005, 10:16:28 pm »
Cytat: "Lantow Anil"
2. Jeśli myślisz że NIE ma postaci PERFECT na DUEL (piszę dużymi żebyś (no offence) potrafił przeczytać) to po prostu sie nie znasz.

Rozpisz mi perfect postac. Chce znac taka, bo ja myslalem, ze dla jednego taki sposob rozwiniecia bedzie idealny, a dla drugiego jeszcze inny.

Offline horsie

Diablo 2: LoD
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 29, 2005, 08:28:21 pm »
Cytuj
to po prostu sie nie znasz.

Bez takich proszę.
Konik - moderator

Offline Lantow Anil

Diablo 2: LoD
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 09, 2005, 02:38:51 pm »
Greahtor - Open BN jest w porządku tylko trzeba grać legit i się nie oszukiwać używając char editorów, no i oczywiście grać na TCP/IP z ludźmi którzy zachowują się podobnie
duel proponuję tylko dlatego bo nie sądze tak jak ty, a ty uważasz że wszystko wiesz
przy LoD już dawno nie siedze... znudziło się po odkryciu paru słów runicznych które już napewno są na BN
do CBN już pisałem - nie grałem 3 miechy+ i postać znikneła ... zresztą nie mam czasu na D2
jedyna gra w którą teraz gram to MU online
tam jest wyrównanie postaci - może oprócz BladeKnighta, ale wszystko da się zrobić
wracając do diablo   8 postaci na servie załamuje

podaj postać którą chcesz żebym podał ci PDC

co do forum to uczestnicze w wielu i w wielu jestem znany i lubiany...
... z polakami nigdy dobrze się nie rozmawiało
HF
ecromancer can do you a pain even then when you are dead... so better keep silent when necromancer is near you.
                                -Brian Lumley Necroscope

Offline fallenAcolyte

Diablo 2: LoD
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 09, 2005, 07:00:01 pm »
Cytat: "Lantow Anil"
co do forum to uczestnicze w wielu i w wielu jestem znany i lubiany...
... z polakami nigdy dobrze się nie rozmawiało
HF

Buheeheheheheheh :lol:
ww.nenya.prv.pl