Autor Wątek: czerwono czarna talia  (Przeczytany 4708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pudel

Re: czerwono czarna talia
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2003, 10:53:57 pm »
Cytat: "DIJKSTRA"

czy możecie mi doradzić jakich innych kart użyć , aby dopakować te talie choć trochę ?
 z góry thx
ps. wiem , że ta talia jest słaba


Talia nie jest az tak slaba, tzn. nadaje sie do gry towarzyskiej, z kumplem etc. Na jakimkolwiek turbieju nawet przy wielkim szczeszciu wlasnym i pechu przeciwnika raczej nie masz szans. Talia do zlozenia od nowa. Nie chce wymieniac konkretnych przykladow, bo kazda talia musi byc tworem indywidualnym. Kazdy talie skladal sam. :x Jedna mala rada: nie wrzucaj po jednej sztuce karty ktora podoba ci sie z nazwy, obrazka. Prawie zawsze przypadkowa zbieranina kart nie przynosi dobrych rezultatow. Talia musi byc przemyslana. Trzeba ja dokladnie przemyslec (nastawiona na szybki atak, niszczenie stworow wroga, kontrach itp.). No i testowac, testowac i jescze raz testowac, aby wyeliminowac wszystkie bledy.

PS. Fajne sa talie oparte na Banishingach i Sealach (Ach te stare dobre czasy). Ale nadaja sie raczej tylko jako fun-deck.
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline Khorne

Re: czerwono czarna talia
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 30, 2003, 05:43:28 pm »
Cytat: "Pudel"


 Kazdy talie skladal sam.


nie sądzę,od czego jest np. brainburst(www.brainburst.com)
zgadzam sie z Tobą,tą talią to na turnieju nie masz co startowac(strata kasy),chyba ze chcesz poznac taktyki etc. :)
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline rea

czerwono czarna talia
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 05, 2003, 10:07:28 pm »
ja osobiście znam góra 2 osoby które grały fundeckami,tak to wszyscy ładnie deki z netu ściągają  :bored:  no bo poco się męczyć?

Offline Gaweł

czerwono czarna talia
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 16, 2003, 08:06:03 pm »
Fetche.. Kupowałem w czerwcu po 40, woodedy, teraz chyab staniały :P Może tak 35-30, w każdym razie nadal troche dużo, goony znacznie staniały, lavamancery też :) Ogólnei sligh tanieje :P
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

 

anything