trawa

Autor Wątek: [OT] Konfrontacja - o co chodzi?  (Przeczytany 16798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alchemik

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:14:13 pm »
o ile bedzie jakaś impreza, Bartek sie chyba na nas wypiął

rodzice nie chcą nigdzie wyjeźdźać

Piotrek jest gupi a ty Wychu chyba nie jesteś przygotowany na "taką" impreze :D
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline _Wychwethyl_

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:17:38 pm »
Cytat: "Alchemik"
o ile bedzie jakaś impreza, Bartek sie chyba na nas wypiął

rodzice nie chcą nigdzie wyjeźdźać

Piotrek jest gupi a ty Wychu chyba nie jesteś przygotowany na "taką" impreze :D


Mysle ze jestem bardziej zarawiony w boju od ciebie mój drogi Alchemiq  :)  Ta dzisiejsza mlodziez [czyt. ja] szybciej dorasta  ;)
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline Alchemik

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:43:24 pm »
powiem tak

mój chomik nadal jest przerażony jak sie przy nim wspomni o Bartku :D
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline zim

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 12, 2005, 10:22:09 pm »
heh widze zdrowe klimaty panuja wsrod warszawskich konfrontacyjnych braci ...ehh chcialbym zobaczyc jak sie bawi wawka i porownac z krakowskimi bibkami AE :D

moze kiedys... :roll:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Piter

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2005, 10:30:30 pm »
Cytat: "Alchemik"
o ile bedzie jakaś impreza, Bartek sie chyba na nas wypiął


co Ty mowisz, Bartek stary alkoholik i fan Sabriny z Pro7 tylko czeka na wypad.

Cytat: "Alchemik"
rodzice nie chcą nigdzie wyjeźdźać


Cholera no...wymysl cos. Powiedz ze babcia z Zakopanego ich zaprasza.

Cytat: "Alchemik"
Piotrek jest gupi


Ej, nie mow tak na mnie bo sie obraze

Cytat: "zim"
chcialbym zobaczyc jak sie bawi wawka i porownac z krakowskimi bibkami AE


by nie mamy bibek AE, ale za to mamy bibki AA !
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline śmigło

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 12, 2005, 11:11:37 pm »
Cytuj
Masowo ? Swietny pomysl. Wiadomo wszak ze wygrywac powinien silniejszy, a nie oszuszwolona lamaga z najlepsza rozpiska. Trzeba zorganizowac turniej dla PRawdziwych mezczyzn - jak sie komus nie spodobaja jedyne sluszne zasady to nie przyjdzie. Trzeba bedzie tylko jakies mroczne miejsce wymyslic...

hmm moze jakis cmentarz..chociaz nie, to zbyt podchodzi pod fanow najtłisza. wiem - kostnica, zlozy sie te fajne tacki, na ktorych leza trupy. uzyjemy organow wewnetrznych do zrobienia makiet. sedzia bedzie patolog, uzbrojony w pile do trepanacji czaszki. powinno byc fajnie. obowiazkowo trzeba wziac ze soba wodke zmieszana z formalina, zeby sie rozgrzac i zeby w ogole tak swojsko bylo.
Cytuj
Tylko ze to wymaga dodatkowej babci w ameryce takie kupowanie sobie figurek na rozwalke. Zawsze jednak mozesz wygrzebac stare dzi-aj-dzosy z szafy i pourywac im glowki. Raz pamietam jednemu polozylem leb na swiecacej sie zarowce. Lezal tam az polowa glowy mu stopniala ! Wygladal jak zakurwiste zombie !! ZLOOO I MASAKRA. Jeszcze czerwonym markerem mu maznalem i straszylem kolezanki w podstawowce ! Twoi przeciwnicy na turniejach to takie kolezanki z podstawowki i gwarantuje ze na taki widok posraja sie w gacie i pobiegna do sedziego !

kurde dżiajdżo dawno sprzedalem, zeby miec na narkotyki. najwyzej obrabuje sklep z zabawkami...HA! sklep z figurkami...wyniose ile wlezie, pozniej bede je mogl trzaskac mlotkiem i przyklejac na podstawki.
Cytuj
Mroczno mroczno spoko. Black MEtal ist Krieg. Und Kakao Ist Krieg. Alles gute.

alles ist alles!!!! sieg heil Kakao!!!!!!
Cytuj
Tylko wez nieprzemakalny plecak jak nie chcesz za soba zostawiac sladow.

spoko, po prostu bede szedl z jakimis galeziami i zacieral slady, na taki plecak mnie nie stac. to pewnie taki fajny z alpinusa.
Cytuj
A co jeszcze chciales robic ? Wszyscy sie zbijaja w kupe by slinic modele, a Ty w tym czasie wbijasz im niezauwazony kose pod zebra i wyciagasz portfele. Koszty zakupu figurek zwroca sie juz po 2 turniejach !

myslisz, ze uda mi sie zabic wszystkich? moze lepiej podloze jakis ladunek wybuchowy?
a motyw z kradzieza figurek jest genialny, nawet nie bede musial ich malowac.
Cytuj
Wez inhalator.

zapalilem blancika i bylo spoko :D
Cytuj
Zrob sobie na wszelki wypadek zdjecia jak malujesz je w fabryce. A czepialskie mendy splawiaj maczeta. Od czegos ja przeciez masz.

o! zdjecia to dobry pomysl, zrobie sobie nawet jedno z  brygadowym, co by mi nikt nie smecil! a brygadzista to gosc, nikt mu kurde bele nie podskoczy. wieli chlop w ogrodniczkach i z saperka za pasem.
Cytuj
Zuch chlopak ! Mama musi byc dumna z takiego tworczego dziecka

raz sie wkurzyla, jak kupa chcialem namalowac jej portret na kafelkach, no ale pozniej poszedlem po noz mysliwski.
Cytuj
Obciales im wlosy ????

nie no, najzwyczajniej pocwiartowalem. obcinanie wlosow to jakis mroczny fetysz.
Cytuj
A c**j go wie. Niech sie gowniarz nie wymadrza i pada na kolana przed Kakao lepiej. Nie przejmuj sie takimi patalachami, zawsze mozesz ich pokroic wiec po co szargac sobie nerwy. Czil aut. Jak go spotkasz kiedys na ulicy to udawaj ze jestes jego wujkiem z Afryki i chcesz mu kupic loda. Potem do bramy i ciach. Albo powiedz zeby ci pokazal te halz rulsy i wsadz mu je w dupe !!!!!!!!!

no no , gowniarz bedzie mial gluche telefony do konca zycia, i bedzie sie musial caly czas ogladac za siebie.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Piter

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 13, 2005, 08:09:26 pm »
Cytat: "śmigło"
hmm moze jakis cmentarz..chociaz nie, to zbyt podchodzi pod fanow najtłisza. wiem - kostnica, zlozy sie te fajne tacki, na ktorych leza trupy. uzyjemy organow wewnetrznych do zrobienia makiet. sedzia bedzie patolog, uzbrojony w pile do trepanacji czaszki. powinno byc fajnie. obowiazkowo trzeba wziac ze soba wodke zmieszana z formalina, zeby sie rozgrzac i zeby w ogole tak swojsko bylo.


Hyhy fajnie, fajnie, tylko w takie miejsca to juz fani Kradel of Filc sie zwalaja i moze byc przesrane, jako ze to sa wampiry i wypija nasza krew ! Chociaz z drugiej strony masz noz mysliwski wiec nie ma co sie bac. Potniemy i ich i zrobimy z ich mrocznych sukienek makiety. A patolog jako sedzia to wyborny pomysl. Wezmiemy paru leszczy i kazdy z nich utozsami sie z jakas figurka. Potem dorobimy haus rulsy - np lekka rana numer 12 to obcieta reka, i koles ktoremu przypisalismy figurke bedzie mial bliskie spotkanie z pila patologa ! Ciach i po lapie i kolejna makieta ! Uwazam ze to doda dreszczyku emocji grom i zrobi je takimi no ten teges prawdziwymi z efektami tylko dla menszczyzn. Uciete flaki mozna wszak na makiety potem wykorzystac jeeeee.

Cytat: "śmigło"
kurde dżiajdżo dawno sprzedalem, zeby miec na narkotyki. najwyzej obrabuje sklep z zabawkami...HA! sklep z figurkami...wyniose ile wlezie, pozniej bede je mogl trzaskac mlotkiem i przyklejac na podstawki.


Zasadniczo dobra to mysl, tylko nie wiadomo czy sprzedawca nie bedzie mial przypadkiem topora (wiesz, czasem trafi sie za lada tr00 north-norwegian black pagan metal barbarian :/) i sie obsrasz z nozem. Chyba ze jestes bardziej tr00 i umiesz wymienic wiecej tr00 north-norwegian black pagan undergrunt metal zespolow, to padnie przed Toba na kolana i zlozy sie w ofierze Perunowi.

Cytat: "śmigło"
alles ist alles!!!! sieg heil Kakao!!!!!!


Das pilzsuppe schmeckt prima !!

Cytat: "śmigło"
spoko, po prostu bede szedl z jakimis galeziami i zacieral slady, na taki plecak mnie nie stac. to pewnie taki fajny z alpinusa.


Eeee no ja mialem na mysli plecak z gumy :? Nie wiem co to alpinus :?

Cytat: "śmigło"
myslisz, ze uda mi sie zabic wszystkich? moze lepiej podloze jakis ladunek wybuchowy?
a motyw z kradzieza figurek jest genialny, nawet nie bede musial ich malowac.


Ale ladunek rozwali figurki i pozbawi Cie slodkiej przyjemnosci krojenia frajerow na kawalki. No ale jak wolisz bawic sie w "znajdz watrobe" to Twoja sprawa, co kto lubi wszak. A figurki pewnie brzydko pomalowali bez uzycia markerow i bedziesz musial przemalowac na szatanowe barwy :/

Cytat: "śmigło"
zapalilem blancika i bylo spoko :D


8)

Cytat: "śmigło"
o! zdjecia to dobry pomysl, zrobie sobie nawet jedno z  brygadowym, co by mi nikt nie smecil! a brygadzista to gosc, nikt mu kurde bele nie podskoczy. wieli chlop w ogrodniczkach i z saperka za pasem.


To co to za fabryka jest ? Chyba nie serkow Danone ?

Cytat: "śmigło"
raz sie wkurzyla, jak kupa chcialem namalowac jej portret na kafelkach, no ale pozniej poszedlem po noz mysliwski.


Slusznie. Po co komu mama ktora nie wierzy w talenta dziecka tylko meczy go "idz sie uczyc" i wogole kaze smieci wyrzucac i odkurzac. A ten portret to rozumiem w ramach laurki ? Ale z Ciebie slodki synek.

Cytat: "śmigło"
nie no, najzwyczajniej pocwiartowalem. obcinanie wlosow to jakis mroczny fetysz.


Tacie tez sie portret nie podobal ?

Cytat: "śmigło"
no no , gowniarz bedzie mial gluche telefony do konca zycia, i bedzie sie musial caly czas ogladac za siebie.


Prawidlowo. Powiedz mu czasem przez telefon ze jestes Darth Wejder i stopisz mu mozg. To bedzie mroczne hyhyhyy.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline śmigło

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 16, 2005, 12:46:00 pm »
Cytuj
Hyhy fajnie, fajnie, tylko w takie miejsca to juz fani Kradel of Filc sie zwalaja i moze byc przesrane, jako ze to sa wampiry i wypija nasza krew ! Chociaz z drugiej strony masz noz mysliwski wiec nie ma co sie bac. Potniemy i ich i zrobimy z ich mrocznych sukienek makiety. A patolog jako sedzia to wyborny pomysl. Wezmiemy paru leszczy i kazdy z nich utozsami sie z jakas figurka. Potem dorobimy haus rulsy - np lekka rana numer 12 to obcieta reka, i koles ktoremu przypisalismy figurke bedzie mial bliskie spotkanie z pila patologa ! Ciach i po lapie i kolejna makieta ! Uwazam ze to doda dreszczyku emocji grom i zrobi je takimi no ten teges prawdziwymi z efektami tylko dla menszczyzn. Uciete flaki mozna wszak na makiety potem wykorzystac jeeeee.

bardzo praśne. jak zgarniemy pule z kilku turniejow to kupimy karabin maszynowy wrotki i stroje polskich politykow i wyjdziemy na miasto. sie bedzie dzialo!
Cytuj
Zasadniczo dobra to mysl, tylko nie wiadomo czy sprzedawca nie bedzie mial przypadkiem topora (wiesz, czasem trafi sie za lada tr00 north-norwegian black pagan metal barbarian :/) i sie obsrasz z nozem. Chyba ze jestes bardziej tr00 i umiesz wymienic wiecej tr00 north-norwegian black pagan undergrunt metal zespolow, to padnie przed Toba na kolana i zlozy sie w ofierze Perunowi
]
nie bede sie z nim pi****lil w tancu. wjezdzam na wrotkach i wbijam mu ten noz mysliwski prosto w czache. rachu-ciachu i po strachu. figsy moje!
Cytuj
Das pilzsuppe schmeckt prima !!

einer kleiner pumpernikel. das ist gut!!! ja!


Cytuj
Eeee no ja mialem na mysli plecak z gumy  Nie wiem co to alpinus  

a z gumy... a jak bede mial odparzenia na plecach? czy fenistil zel mi pomoze?
Cytuj
Ale ladunek rozwali figurki i pozbawi Cie slodkiej przyjemnosci krojenia frajerow na kawalki. No ale jak wolisz bawic sie w "znajdz watrobe" to Twoja sprawa, co kto lubi wszak. A figurki pewnie brzydko pomalowali bez uzycia markerow i bedziesz musial przemalowac na szatanowe barwy :/

smigne je podkladem na czarno, a pozniej jeszcze przyloze podkladem kolejowym. beda mega mroczne i szatanistyczne do bolu.
Cytuj
To co to za fabryka jest ? Chyba nie serkow Danone ?

dokladnie! ale do kazdego serka dodaja maly zegarek elektryczny, stad ta saperka.
Cytuj
Slusznie. Po co komu mama ktora nie wierzy w talenta dziecka tylko meczy go "idz sie uczyc" i wogole kaze smieci wyrzucac i odkurzac. A ten portret to rozumiem w ramach laurki ? Ale z Ciebie slodki synek.


tak to miala byc laurka na dzien matki. no ale skonczylo sie na nozu mysliwskim. coz...nastepnym razem.
Cytuj
Tacie tez sie portret nie podobal ?

taty nawet nie sluchalem. po prostu poszedlem za ciosem.
Cytuj
Prawidlowo. Powiedz mu czasem przez telefon ze jestes Darth Wejder i stopisz mu mozg. To bedzie mroczne hyhyhyy.

a wiesz, dokladnie tak mu powiem. sie smarkacz spoci w gacie! kurde bele.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Piter

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 16, 2005, 08:04:57 pm »
Cytat: "śmigło"
bardzo praśne. jak zgarniemy pule z kilku turniejow to kupimy karabin maszynowy wrotki i stroje polskich politykow i wyjdziemy na miasto. sie bedzie dzialo!


Huhu, na wrotkach z karabinem ! Bedziemy sie bawic w czolgi moze ! Kupimy BAZUKE - ale to musi byc ostry odjeb jak strzelasz z BAZUKI na wrotkach...aaa normalnie sobie wyobrazam jak marszalkowska jade i wale z bazuki do ludzi :shock: kuuuurde poznalem swoje powolanie ! Chce walic rakietami na wrotkach. Karabin bedzie nudny z czasem, ale na poczatku jak mowisz moze faktycznie byc prasnie (k**wa, co to za slowo :lol:).
Narazie na uczelni z kolega sie tylko bawilismy w slimaki - taka tam zakowska zabawa, ale czas najwyzszy przejsc do hardkoru.

Cytat: "śmigło"
nie bede sie z nim pi****lil w tancu. wjezdzam na wrotkach i wbijam mu ten noz mysliwski prosto w czache. rachu-ciachu i po strachu. figsy moje!


Tak ! Wrotkowi terrorysci to jest to ! A w drugiej rece trzymaj kubek goracego Kakao. W plecaku pudelko z proszkiem Kakao w celu rozsypania na miejscu zbrodni - taki znak rozpoznawczy.
Trzeba bedzie tylko opanowac jazde po wrotkach po schodach (bo te sklepy z figurkami zazwyczaj sa ultramroczne i znajduja sie w piwnicach) i po spirali (schody na ogol sa spiralne jak w mrocznych filmach fantazy).

Cytat: "śmigło"
einer kleiner pumpernikel. das ist gut!!! ja!


Eee w liceum mialem niemiecki. Mielismy takie zaczepiste ksiazki cwiczen z misiami na okladce. Jeden temat brzmial cialo czlowieka i w cwiczeniach na stronie byl narysowany chlopczyk i odchodzily do poszczegolnych czesci ciala strzalki i trzeba bylo wpisac przy strzalce jak sie ta czesc ciala nazywa, np "glowa", "kolano", a moj hihihi kolega narysowal nowa strzalke do krocza i napisal "einen kutafonen" hahahahahaha.

Cytat: "śmigło"
a z gumy... a jak bede mial odparzenia na plecach? czy fenistil zel mi pomoze?


Gel sie pisze, a nie zel. Co ty ze wsi ?
Fenistil gel, gdy swedzi i piecze !!!!!!!!!! Nie wiem czy na oparzenia pomoze, ale z pewnoscia jest z niego niezla wazelina !!!!!!!!

Cytat: "śmigło"
smigne je podkladem na czarno, a pozniej jeszcze przyloze podkladem kolejowym. beda mega mroczne i szatanistyczne do bolu.


Uuuu pomaluj im twarze na bialo z czarnymi oczami jak te meny blak metalowe ! Pobijemy sie zespol na zespol ! Ja zamawiam kradel of filc - juz maluje tego wokaliste bo on taki mroczny jest !!!! Ty sila rzeczy musisz robic Iron Maiden :/

Cytat: "śmigło"
dokladnie! ale do kazdego serka dodaja maly zegarek elektryczny, stad ta saperka.


Moj kolega dostal pajaka ptasznika - rzucil mu sie na twarz i wyssal oczy :( Chyba mial pecha :( A tak chcial chlopak zegarek...

Cytat: "śmigło"
tak to miala byc laurka na dzien matki. no ale skonczylo sie na nozu mysliwskim. coz...nastepnym razem.


Bedziesz mial inna mame ? Podobno w wiezieniu mozna tanio dostac klawa mame !

Cytat: "śmigło"
taty nawet nie sluchalem. po prostu poszedlem za ciosem.


Widac ze z Ciebie tru blak metal kommando ! Brawa !

Cytat: "śmigło"
a wiesz, dokladnie tak mu powiem. sie smarkacz spoci w gacie! kurde bele.


I mu kupa nogawka poleci hahahahahahaha.


____________________________________________

Panujcie nad słownictwem bo zaczne wprowadzać cenzurę!

A
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline śmigło

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 19, 2005, 09:34:34 pm »
Cytuj
Huhu, na wrotkach z karabinem ! Bedziemy sie bawic w czolgi moze ! Kupimy BAZUKE - ale to musi byc ostry odjeb jak strzelasz z BAZUKI na wrotkach...aaa normalnie sobie wyobrazam jak marszalkowska jade i wale z bazuki do ludzi  kuuuurde poznalem swoje powolanie ! Chce walic rakietami na wrotkach

jestes psychopatycznym socjopata ze sklonnosciami do masowego mordowania. spoko sprawa.
Cytuj
Tak ! Wrotkowi terrorysci to jest to ! A w drugiej rece trzymaj kubek goracego Kakao. W plecaku pudelko z proszkiem Kakao w celu rozsypania na miejscu zbrodni - taki znak rozpoznawczy.

to bedzie prawdziwy podpis zbrodniarza. kazdy zbrodniarz powinien miec swoj unikalny podpis.
Cytuj
Jeden temat brzmial cialo czlowieka i w cwiczeniach na stronie byl narysowany chlopczyk i odchodzily do poszczegolnych czesci ciala strzalki i trzeba bylo wpisac przy strzalce jak sie ta czesc ciala nazywa, np "glowa", "kolano", a moj hihihi kolega narysowal nowa strzalke do krocza i napisal "einen kutafonen" hahahahahaha.

wow! czyli tez przejawia socjopatyczne sklonnosci. moze wezmiemy go do kakaowego gangu klaunow na wrotkach?
Cytuj
Gel sie pisze, a nie zel. Co ty ze wsi ?

ach k**wa faktycznie. ale wtopa. no to wyszlo żem wsiok !
Cytuj
Uuuu pomaluj im twarze na bialo z czarnymi oczami jak te meny blak metalowe ! Pobijemy sie zespol na zespol ! Ja zamawiam kradel of filc - juz maluje tego wokaliste bo on taki mroczny jest !!!! Ty sila rzeczy musisz robic Iron Maiden :/

no to trudno. chociaz "fir of de dark" to plyta najmroczniejsza z mrocznych. jak bedziemy grac to sobie nawet taka koszulke ubiore, zeby cie troche przestraszyc.
Cytuj
Moj kolega dostal pajaka ptasznika - rzucil mu sie na twarz i wyssal oczy  Chyba mial pecha  A tak chcial chlopak zegarek...

no bywa. ja kiedys mialem zolwia. zupa zolwiowa smakuje jak gowno. pozniej zawiezli mnie do szpitala bo mialem jakies dziwne hemoroidy.
Cytuj
Bedziesz mial inna mame ? Podobno w wiezieniu mozna tanio dostac klawa mame !

podobno mozna nawet za darmo miec mame. wystarczy tylko puknac klawisza! pozniej to juz masz luz.
Cytuj
Widac ze z Ciebie tru blak metal kommando ! Brawa !

nie no wiadomo. kazdy tru zrobilby na moim miejscu to samo. stad biora sie legendy.
Cytuj
I mu kupa nogawka poleci hahahahahahaha.

albo i z dwie. hihihi
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Vallarr

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2005, 09:56:48 pm »
jak widac , za duzo LOBO szkodzi.... :P
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Piter

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 21, 2005, 02:48:56 pm »
Jakas glupia ta konfrontacja :cry:
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline śmigło

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 22, 2005, 10:30:39 am »
Cytuj
Jakas glupia ta konfrontacja

jejku czemu? a ja tak chcialem zaczac zbierac, a ty mi mowisz, ze glupia, a wczesniej wypisywales takie wspaniale rzeczy o tym systemie... ze siekiery, zombie i krejdel of filc. no szok normalnie . szok . s.z.o.k.  :shock:
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Piter

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 22, 2005, 09:29:55 pm »
Abo wiesz, tak sobie sie raz pieprznalem na tapczan, spojrzalem w fisut, pomyslalem nad zyciem, nastepnie przenioslem wzrok na figurynke stojaca na polce i naszla mnie mysl "k@#$a, toz za jedna taka figurke byloby z kilkanascie nabic". I tak doszedlem do wniosku ze glupi ten system jest :?
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Dabi

[OT] Konfrontacja - o co chodzi?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 22, 2005, 10:43:34 pm »
Moderator chyba się nieco zapomniał ^^

Może i figurki są głupawe ale do tego topiku się ich głupota nawet nie umywa

_____________________________________________

Nom, ale wiesz póki regulaminu nie łamie moze sobie leżeć.
A o konfrze gadają (a przynajmniej jej nazwe wymieniają).

A
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest