Autor Wątek: RTS?!  (Przeczytany 10803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maladie

RTS?!
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 22, 2005, 09:41:57 am »
Ja bym polecił polską serie EARTH 21XX. Świetna grywalność, ale troche wyśrubowany poziom trudności. A coś w stylu retro to może DUNE II  :D

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Freudstein

RTS?!
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 17, 2005, 05:37:31 pm »
Bardzo lubię grę "Submarine Titans". Szczerze, jest to jedna z niewielu gier w jakie gram (już od 4 lat z przerwami). Jeszcze mi nie znudziła. Grafika nawet dobra jak na grę z 2000 roku. Efekty dźwiękowe  są wspaniałe. Torpedy, które nie trafiają w przeciwnika eksplodują dalej, jeżeli trafią na skałę, lub w jednostkę. Muzyka piękna mimo iż tylko 2 ścieżki dźwiękowe dla każdej z ras. Miejsce akcji znajduje się pod wodą. Nie ma piechoty, nurków, tylko łodzie i działa. Ale jest tego sporo, więc można wybierać. Jeszcze warto wspomnieć o AL wrogów i naszych jednostek- naprawdę robi wrażenie.

Ktoś tam wcześniej wspomniał o dziwnym polskim tłumaczeniu (lektorze). Rzeczywiście nie jest to udane, ale można to wyłączyć.  :)

Polecam, chociaż też zaznaczam, że nie grywam wiele w gry komputerowe. Ta akurat mi spasowała.

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline Ribald

RTS?!
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 18, 2005, 12:27:43 am »
Hmm nie jest to klasyczny RTS, a na dodatek stary, ale polecam Mytha :)
miała klimat ta gierka oj...

Poza tym standard Starcraft i AOE II, ten drugi szczególny z dodatkiem i wkręcić się w tworzenie scenariuszy. Pyszna zabawa
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
RTS?!
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 18, 2005, 12:26:35 pm »
Ja tylko w jednym RTS'ie poczułem się tak jak przy Starcrafcie. Warhammer 40.000: Dawn of War. Klimat jest bardzo podobny. Może konstrukcja logiczna momentami inna (bo i universum inne) ale to było to, czego tak długo po Starcrafcie szukałem.

Offline Dereq

RTS?!
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 18, 2005, 07:42:02 pm »
Cytat: "Maladie"
Ja bym polecił polską serie EARTH 21XX. Świetna grywalność, ale troche wyśrubowany poziom trudności. A coś w stylu retro to może DUNE II  :D


moja pierwsza orginalna gra. Earth 2150 : The Moon Project. cud miod i orzeszki. zadny RTS mnie tak nie wciagnal. czekam na nastepna czesc choc po screenach widze ze za chiny ludowe nie pogram na tym sprzecie ;)

aha i jeszcze jedno. nie gram w RTSy ;).to jest  wyjatek 8)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Deytonus

RTS?!
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 20, 2005, 08:29:53 pm »
Jakiś inny RTS ? No to może  Starmageddon ? Troszke starszy, ale grafa nadal super, za  to trudne sterowanie, lecz można się przyzwyczaić. Gorszy od HomeWorld, ale i tak fajny  ;)

Offline Dabi

RTS?!
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 20, 2005, 09:19:18 pm »
-> Homeworld !
-> Kroniki czarnego ksieżyca :P -> nie śmiać się lubię tą grę bardzo (choć nie jest klasycznym rtsem)
-> Dawn of war -> ale to już wspominali

RTSy śmierdzą... ;)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Dr. Zoidberg

RTS?!
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 21, 2005, 10:27:07 am »
Z Homeworldopodobnych to Hegemonia byla calkiem niezla no i oczywiscie Nexus, ale to juz klasa wyzej =D
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline zim

RTS?!
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 21, 2005, 01:23:18 pm »
ano wlasnie Hegemonia to gra ktora nie wie mczemu mi umknela ...zanim sie obejrzalem dostepny byl jush tylko dodatek :?

a szkoda bo gra wygladala naprawde smakowicie a i recenzje zbierala dobre :roll:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Deytonus

RTS?!
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 25, 2005, 07:23:20 am »
Ja czekam na nowe RTSy - Company of Heroes made by Relic i  Battlestation Midway - obydwa w realiach IIWŚ, przy czym jeden to typowy RTW na ziemii (od roku '44) , a drugi to walki morskie i lotnicze na pacyfiku.

Offline Ibram

RTS?!
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 30, 2005, 02:37:26 pm »
Hemm...
A tak zupełnie z czapy - zna ktoś jakąś niezła strategie w okolicach początku dziewiętnastego stulecia - wojny napoleońskie itepe?
Niekoniecznie w czasie rzeczywistym - o klimat chodzi, byleby dobre było...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Ribald

RTS?!
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 30, 2005, 04:19:05 pm »
Europa Universalis II ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Deytonus

RTS?!
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 30, 2005, 05:17:44 pm »
Nie wiem, czy dobrze trafiam (ja z historii tylko II Wojna), ale może cykl Kozacy? Nie ma dużych wymagań, a gra podobno bardzo fajna .niedawno wyszedł sequel.

Offline zim

RTS?!
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 30, 2005, 05:33:38 pm »
dokladnie - Cossacks II traktuje o wojnach napoleonskich.
Europe Universalis II polecam z calego serca. gra naprawde wciagajaca...
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Ibram

RTS?!
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 30, 2005, 06:12:32 pm »
Cytuj
Europa Universalis II


Bleeeeh... Znowu? Ile można...

Cytuj
Nie wiem, czy dobrze trafiam (ja z historii tylko II Wojna), ale może cykl Kozacy? Nie ma dużych wymagań, a gra podobno bardzo fajna .niedawno wyszedł sequel.


O wlasnie! Wiedziałem ze zapomniałem o czymś tak prostym!
Ale i tak pokombinować jeszcze chwilkę! Nadal nieusatysfakcjonowanym!
Mnie trudno zadowolić...
Może coś w turach i przedpotopowego - dawno temu był wysyp takowych...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?