trawa

Autor Wątek: Flash Gordon  (Przeczytany 7925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Angelus

Flash Gordon
« dnia: Kwiecień 12, 2005, 10:41:52 am »
Do powstania tego tematu skłoniła mnie 1 rzecz.Mianowicie wczoraj wpisałam ten tytuł na onet.pl w dziale filmowym i jakież było moje zaskoczenie gdy oczom moim ukazał się temat nie opatrzony żadnym nawet najmniejszym komentarzem, o recenzji nie wspominając!Jak długo korzystam z internetu jeszcze nie trafiłam na tak pustą stronkę o tematyce filmowej.Zastanawiające, prawda?

No właśnie.Dlaczego nikt nie posilił się o wypowiedź na temat tego filmu?Czy jest az tak beznadziejny, ze ręce opadają i szkoda nań słów?Ciekawią mnie Wasze opinie jako, ze było mi ostatnio dane obcować z tym ,,dziełem" i wyrobiłam sobie o nim opinie niezmienną jak sądzę.Nie wyobrażam sobie by ktoś mógł ową opinię zmienić ale jestem otwarta na propozycje.Jak sie zapewne domyślacie nie jest to opinia pochlebna... ;)

Chętnie posłucham zdań innych osób.

Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Clayman_

Flash Gordon
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2005, 11:26:39 am »
Cytuj
Dlaczego nikt nie posilił się o wypowiedź na temat tego filmu?

bo wlasnie tacy fachowcy od filmu urzeduja na onecie
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Angelus

Flash Gordon
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2005, 11:30:26 am »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
Dlaczego nikt nie posilił się o wypowiedź na temat tego filmu?

bo wlasnie tacy fachowcy od filmu urzeduja na onecie


,,tacy fachowcy" czyli jacy?Mam to potraktować jako obelgę czy komplement?
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Clayman_

Flash Gordon
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2005, 11:50:34 am »
Cytuj
,,tacy fachowcy" czyli jacy?

tacy:"nikt nie posilił się o wypowiedź na temat tego filmu"

Cytuj
Mam to potraktować jako obelgę czy komplement?

jak wolisz
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Angelus

Flash Gordon
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:03:17 pm »
Czyli znów nie masz nic do powiedzenia na konkretny temat.Coż...dlaczego mnie to nie dziwi...
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Clayman_

Flash Gordon
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:06:43 pm »
ok,chociaz wydaje mi sie ze w wystarczajacy sposob wyjasnilem ci dlaczego na onecie nikt nie rozmawia nt tego filmu a rozumiem ze interesowala cie odpowiedz skoro zadalas pytanie

ale pewnie sie myle
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Angelus

Flash Gordon
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:15:55 pm »
Zaręczam Ci, ze na wszystkich stronach filmowych na jakich byłam znalazłam wypowiedzi, komentarze tudzież recenzje internautów, stąd Twoje uogólnienie, ze zagladają tam osoby nie mające nic do powiedzenia uważam za krzywdzące i błędne.No chyba, ze piszesz z autopsji i sam uważasz sibie za taką osobę...
Miałam nadzieję, ze w tym temacie poczytam opinie o filmie, zatem jeśli mógłbyś wypowiedzieć sie w tej kwestii, to będę wdzięczna, a jesli nie masz swego zdania, to trudno.
Temat onetu uważam za zakończony bo był on wyłącznie pretekstem do poruszenia kwestii filmu.
Nigdy nie pijam... wina"

Last Viking

  • Gość
Flash Gordon
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:18:12 pm »
Cytat: "Clayman_"
wyjasnilem ci


Forma grzecznościowa nakazuje zwracać się do adresata dużą literą.

Angelus do Claymana_
Cytuj
Czyli znów nie masz nic do powiedzenia na konkretny temat.Coż...dlaczego mnie to nie dziwi...


Ech... Clayman_i Ty chciałeś się z Jimmym równać i startować na moderatora ;)

Co do "Flasha Gordona" to dziwny film, z jednej strony totalna tandeta, ale w podobnym stylu została nakręcona gwiezdna trylogia "Star Wars".
Do tego obsada "Flasha Gordona" to Max von Sydow, Timothy Dalton, nazwiska obok których nie można przejść obojętnie. No i oczywiście muzyka Queen.
Podobno Lucas był rozczarowany, że to nie on nakręcił "Flasha Gordona"  :lol:

Offline Clayman_

Flash Gordon
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:26:36 pm »
Cytuj
Zaręczam Ci, ze na wszystkich stronach filmowych na jakich byłam znalazłam wypowiedzi, komentarze tudzież recenzje internautów, stąd Twoje uogólnienie, ze zagladają tam osoby nie mające nic do powiedzenia uważam za krzywdzące i błędne.

a ja takich stron znalazlem bardzo duzo,jak rowniez opisow pisanych przez ludzi bedacych na poziomie matrixa i wladcy pierscieni,wystarczy zlozyc wszystko razem i widac ze film.onet nie jest zbyt dobrym serwisem

Cytuj
Forma grzecznościowa nakazuje zwracać się do adresata dużą literą.

na forme grzecznosciowa trzeba sobie zasluzyc

Cytuj
Ech... Clayman_i Ty chciałeś się z Jimmym równać i startować na moderatora

chyba cos ci sie pomylilo
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Angelus

Flash Gordon
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:32:40 pm »
Wreszcie jakiś konkretny wpis na temat filmu!Dzięki!

Co do Claymana to dajmy spokój próbom nauki dobrych manier, bo to daremny trud.Zresztą ta Gildia nie po to została stworzona.

A co do grzecznego zachowania pana C. to nie zamierzam zasługiwać na cokolwiek i oczekiwać czegokolwiek od Claymana, bo na to ,,trzeba zasłużyć". ;)

Pozdrawiam!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline sa7o

Flash Gordon
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:34:51 pm »
Cytat: "Clayman_"

a ja takich stron znalazlem bardzo duzo,jak rowniez opisow pisanych przez ludzi bedacych na poziomie matrixa i wladcy pierscieni,wystarczy zlozyc wszystko razem i widac ze film.onet nie jest zbyt dobrym serwisem
chyba cos ci sie pomylilo

ech clayman, nie czepiaj sie ;) kazdy używa takiego serwisu jaki mu najbardziej odpowiada, czy to intelektualnie czy zawartoscią merytoryczna :D
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

Offline Clayman_

Flash Gordon
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:38:06 pm »
czy ja sie czepiam?ja tylko odpowiedzialem na pytanie
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline śmigło

Flash Gordon
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 12, 2005, 02:33:25 pm »
wypi****listy film. ogladalem i lubilem jako gowniarz, teraz tez lubie. muzyka queen, fajny klimat starych komixow i epicka kosmiczna opowiesc.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Last Viking

  • Gość
Flash Gordon
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 12, 2005, 02:35:19 pm »
Cytat: "śmigło"
wypi****listy film.


 :lol:

Offline greah

Flash Gordon
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:30:18 pm »
dispatch war rocket ajax to bring back his body <<< kocham ten kawałek zarówno za jego kultowość jak i formę w jakiej został wypowiedziany.
co sądzę o samym filmie? śmigło mnie uprzedził :badgrin: