Autor Wątek: Melinda  (Przeczytany 10275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czarna łapa

Melinda
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 25, 2005, 03:34:50 pm »
Nie bądź czepialski NN - gadałyśmy jak dziewczyna z dziewczyną - skarg nie było (jeżeli o to chodzi), a teoria grawitacji jest moją własną (na podstawie obserwacji, przyznaję).
ctions speak louder than words

N.N.

  • Gość
Melinda
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 25, 2005, 09:12:44 pm »
Cytat: "czarna łapa"
Nie bądź czepialski NN - gadałyśmy jak dziewczyna z dziewczyną - skarg nie było (jeżeli o to chodzi), a teoria grawitacji jest moją własną (na podstawie obserwacji, przyznaję).


Nie jestem czepialski. jestem zaciekawiony, więc pytam. A Ty wiesz rzeczy, o których nie wiem (choć do niedawna wydawało mi się, że wiedzieć powinienem), więc drążę temat.

Offline czarna łapa

Melinda
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 26, 2005, 08:50:55 am »
Też byłam zaciekawiona. Bo ja czekam na każdą Dagi produkcję.
Nie wiem na jakim etapie zatrzymał się pasek postępu "Panów". To co było na początku zachwycało kolorem i formą - ale rozumiem, że może zróżnych powodów dojść do "zmęczenia materiału".
I rozumiem też, że rysowanie ilustracji na tematy z "listy życzeń" może być przyjemniejsze niż realizacja "pełnometrażowego" komiksu.
Sam wiesz NN, że do niektórych projektów się wraca (latami?).
ctions speak louder than words

N.N.

  • Gość
Melinda
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 26, 2005, 03:09:13 pm »
Cytat: "czarna łapa"
Sam wiesz NN, że do niektórych projektów się wraca (latami?).


Szczerze mówiąc - nie wiem. Scenariusz przed napisanem jest tylko pomysłem, a po napisaniu jest już gotowy.

Offline czarna łapa

Melinda
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 26, 2005, 03:30:57 pm »
Ohohoho! Alla prima? Tak to tylko najlepsze freski powstają ;)
A gdzie tu praca nad materiałem, gdzie próba czasu, gdzie beta testy?
Nie mówiąc już o crash testach ;)
ctions speak louder than words

N.N.

  • Gość
Melinda
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 26, 2005, 05:48:31 pm »
Cytat: "czarna łapa"
Ohohoho! Alla prima? Tak to tylko najlepsze freski powstają ;)
A gdzie tu praca nad materiałem, gdzie próba czasu, gdzie beta testy?
Nie mówiąc już o crash testach ;)

Czego nie rozumiesz w tym, co napisałem?

W poprzednim poście stwierdziłaś, że coś wiem. Odpowiedziałem, że nie wiem, bo praca nad tym, co robię wygląda inaczej niż ta, o ktorej Ty mówisz.

Teraz zaczynasz mnie "ohohohać" jak kogo głupiego. Zresztą, nie po raz pierwszy starasz się tutaj wykpić od konkretnej odpowiedzi, pokpiwając z tego, co pisze Twój rozmowca. Opowiadasz straszne pierdoły o grawitacji, talentach i twórcach, i brniesz coraz dalej w temat, o którym - odnoszę wrażenie - wiesz mniej ode mnie. Czy jesteś pewna, że to, co tu obwieszczasz, napisałaś z sympatii do Dagmary, czy może kierują Tobą całkiem inne, mniej szlachetne i bardziej pokretne motywacje?

Offline Kurczaczek

Melinda
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 26, 2005, 09:00:52 pm »
Zaczyna sie nieprzyjemna osobista przerzucanka, ktora proponuje zarzucic. Nie czas i nie miejsce na to. Tu piszemy o Melindzie, wiec prosze o przejscie na strone.
...

Anonymous

  • Gość
Melinda
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 27, 2005, 07:49:14 am »
to ja proponuję zamknąc temat, bo na prawdę nie ma o czym gadać :p

Offline czarna łapa

Melinda
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 27, 2005, 09:27:33 am »
Ostatni (nie całkiem off top)
Doktorze NN - nie unoś się bo nie ma powodu, darzę Ciebie i Twoje dokonania wielkim szacunkiem i nie kwestionuję jakości Twoich scenariuszy. Po prostu patrzę na to z subiektywnego punktu widzenia rysownika (w dodatku niezbyt doświadczonego). Moja sympatia dla Dagi nie ma nic wspólnego z moim podziwem dla jej talentu. I rzeczywiście - racja, nie o "Panach" co się nie ukazali tu mowa, tylko o namacalnej "Melindzie".
Pax.
ctions speak louder than words

Anonymous

  • Gość
Melinda
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 27, 2005, 09:37:17 am »
jako ze nie chce mi sie tworzyc tematu dla dwoch osobb: N.N i łapy czarnej
wracajcie na mielize.. ee.. melinde:)
dosc o panac
h

N.N.

  • Gość
Melinda
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 27, 2005, 12:21:10 pm »
Cytat: "czarna łapa"
Doktorze NN - nie unoś się bo nie ma powodu, darzę Ciebie i Twoje dokonania wielkim szacunkiem i nie kwestionuję jakości Twoich scenariuszy.


Nie podnosiliśmy dotąd kwestii jakości moich scenariuszy i nie z tego powodu się uniosłem. Rozmawialiśmy o dokonaniach autorki "Melindy" i o zapowiedziach publikacji innych jej dokonań. Mówiliśmy o tym, czego zapowiedzią jest (może być) "Melinda", o tym, na co czekają czytelnicy owych zapowiedzi (to Pookie i Timof pytali o "Panów...") i o tym, że owe zapowiedzi były rzucone na wiatr (oraz na łamy pewnej gazety i do pewnego programu telewizyjnego). Mówiliśmy o odpowiedzialności za słowo i o tym, że tę odpowiedzialność ponoszą pospołu (choć w różnym stopniu) scenarzysta, rysownik i wydawca komiksu.
Między słowami (jak wiemy, jest to polskie tłumaczenie angielskiego zwrotu lost in tranlation) mówiliśmy też o tym, że "Melinda" raczej zapowiada odejście Matuszak od robienia komiksów, a jej wypowiedzi publiczne (i prywatne, realacjonowane tutaj przez Ciebie) fakt ten potwierdzają.