Autor Wątek: Mordheim w Toruniu  (Przeczytany 4008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SKAV

Mordheim w Toruniu
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 25, 2005, 05:11:08 pm »
ja mieszkam 45 min drogi od rzeszowa :) niestety niegralem ani razu :(
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Mordheim w Toruniu
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 25, 2005, 05:38:55 pm »
Cytat: "Zielony"
W Rzeszowie to dopiero bida... Gramy we dwóch z Musleyem  :cry:  o innych graczach słyszałem tylko z starożytnych opowieści musleya  ;)  

Dobra, dobra, z tymi panami jeszcze się jakoś ugadamy... ;)
Cytat: "Zielony"
Ale dobry pomysł z tym turniejem, wrescie nabylismy oficjalne bandy to moze najedziemy  :badgrin:

Najedziemy, a jakże - tylko się jeszcze nauczymy grać, bo póki co to czasem różne "szczegóły" nam umykają  ;)  :lol: .

Offline Zeka

Mordheim w Toruniu
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2005, 01:53:13 pm »
Cytat: "Musley"
Najedziemy, a jakże - tylko się jeszcze nauczymy grać, bo póki co to czasem różne "szczegóły" nam umykają  ;)  :lol: .

Witajcie w klubie, też niekiedy zapominam o jakiś drobiazgach ;)
A wracając do grania... W Toruniu są dwa miejsca, gdzie można zagrać, tyle tylko, że musiałbym wiedzieć ile ludzi byłoby chętnych. No i ponieść koszt składki czy wpisowego. Dokładniejsze informacje niebawem podam.
ovori srpski da te ceo svet razume:)

Offline ghost666

Mordheim w Toruniu
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 06, 2005, 09:11:56 pm »
to i ja sie dopisze ze gram, bo jestem z Torunia. Wiec jest nas juz chyba 3 ;).
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Jurand

TORUŃ Game pub 15-23
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 19, 2005, 02:13:15 pm »
Zapraszam wszystkich graczy w Mordheima i  nie tylko do Game pub Afryka przy ul Kołłątaja 2 w Toruniu oczywiście (od cinema city Szosa Chełmińską w kirunku Wrzosów za targowiskiem i marketem plus skręcić w prawo w Podgórna i pierwsza w lewo pod delikatesami Hoop w piwnicy @ duże stoły 4'x6' masa terenów druga sala z 6 małymi stolikami zimne napoje kawa herbata pizza zapiekanki tosty od wtorku takze piwo czynne codziennie 15-23 stoły za darmo (liczę ze gracze kupią coś do picia i jedzenia:))rezerwacja stołow pod nr 509786149 Mozna tez kupic i wstawic w komis figurki

Offline MiSiO

Mordheim w Toruniu
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 19, 2005, 02:26:45 pm »
No proszę... szkoda, ze Toruń tak daleko... MOŻNA LICZYĆ NA JAKIEŚ ZDJĘCIA?

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim w Toruniu
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 19, 2005, 11:46:04 pm »
Jak to miło widzieć tak wiielki rych mordheimowy!
Warszawa,Toruń.. Coraz to nowsze miasta włancają się do prawdziwego mordkowego pospolitego ruszenia :D

I Tak jak Misiu już orzekł.. Szkoda tylko że Toruń tak daleko od nas leży:(
Kamil. (miszczu)

Offline Jurand

Mordheim turnieje lokalne w Toruniu GAME PUB
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 27, 2005, 12:43:44 am »
W sobotę odbył się w Game Pubie Afryka pierwszy turniej WFB w którym uczestniczyło 10 osób z Torunia i Bydgoszczy. Było zajfajnie :) Zastanawiam sie czy znależliby się chętni na podobny turniej w Mordheima .Jest 7 stołów 4'x6' Maciek zrobił pełno fajnych domków tereny jeszcze sie dorobi w tym momencie jest na 2-3 stoły domów.Planuje robic turnieje co miesiąc w WFB ,WH40,LOTR, Mordheima ,Konfrontacje.. tak aby w kazdy weekend np w sobote odbywał się jakis turniej . Czekam na sugestie. Jurand

Offline rroghl

Mordheim w Toruniu
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 27, 2005, 09:25:15 am »
Oczywiscie poki co bylby to turniej probny, malo kto z nas, juz tam grajacych ma skompletowana bande (nie mowiac o pomalowaniu) - wiec byloby to male, lokalne, dla swojakow, z dopuszczeniem uzywania innych figurek.
Pozniej, jak juz bedzie duzo terenow i wszyscy skompletuja bandy tak, jak to powinno wygladac, mozna zrobic juz troche wiekszy turniej, moze znalezc kogos spoza torunia, kto by chetnie przyjechal....
Poki co, jesli jeszcze ktos nie byl w pubie, to praktycznie codziennie ktos tam gra, jak nie w mordke to w batla :)
Wszyscy tłumnie do Juranda przybywajmy!!!! :)

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim w Toruniu
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 27, 2005, 10:14:35 am »
Gdyby była to jakaś bliższa mieścian (np. Tarnów) to bym się z wielką chęcio pojawił, lecz z faktu że jest to dla mnie drugi koniec polski, dodatkowo turniej ma wymiar niepewny, niestety raczej sie nie skuszę :(
Kamil. (miszczu)

Offline ghost666

Mordheim w Toruniu
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 27, 2005, 05:45:47 pm »
Ja mam dostatecznie duzo terenów na jedną plansze, mam tez plansze - pograjmy troche towarzysko, w styczniu zaczniemy wiekszą kampanie/lige, ok?

Jakby co to PM :)
lory fot the Horned Rat!!!