Autor Wątek: Spider-man - Maximum Clonage  (Przeczytany 3013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Charlie_Cherry

Spider-man - Maximum Clonage
« dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:32:28 pm »
Hi.

Ostatnio odświeżyłem stare Spidery z polskich wydań. I mam pytanie co do niedokończonej "Maximum Clonage" - jak to się skończyło. Czy Peter Parker, okazał się być w końcu człowiekiem, czy klonem (Spider-man, nie Scarlet Spider)??

Charlie

Anonymous

  • Gość
Re: Spider-man - Maximum Clonage
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:37:43 pm »
Cytat: "Charlie_Cherry"
Hi.

Ostatnio odświeżyłem stare Spidery z polskich wydań. I mam pytanie co do niedokończonej "Maximum Clonage" - jak to się skończyło. Czy Peter Parker, okazał się być w końcu człowiekiem, czy klonem (Spider-man, nie Scarlet Spider)??

Charlie


żaden. prawdziwym peterem okazał się jim purtatio, który przespał w śpiączce kilka lat po jego pierwszym starciu z carnage. pojawił się nagle po awarii jednej z baz s.h.i.e.l.d.u i został przygarnięty przez portorykańskich emigrantów w NY. potem odzyskał pamięc i dowalił obu klonom :p

Offline Clayman_

Spider-man - Maximum Clonage
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:40:48 pm »
a co w tym czasie robil ridge forrester?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Anonymous

  • Gość
Spider-man - Maximum Clonage
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2005, 09:53:17 pm »
Cytat: "Clayman_"
a co w tym czasie robil ridge forrester?


a kurka to musisz zapytać większego znawcy. bo chyba tych peterów parkerów to w końcu z pięciu czy sześciu było :?

Offline diefarbe

Spider-man - Maximum Clonage
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2005, 09:07:31 am »
Ok, chlopcy dosc tych zartow.
Ben Reilly byl po 'Maximum Clonage' przekonany ze jest prawdziwym Parkerem i przejal jego role na jakis czas.
Norman Osborn powrocil jednak zza grobu okazujac sie byc odpowiedzialnym za cale zamieszanie.
W koncu to nasz stary Peter Parker okazal sie tym prawdziwym a Ben w celu usuniecia klopotu zginal ratujac Petera i jak kazdy klon rozplynal sie po smierci we mgle (idiotyzm).
A ze bylo ich kilku to tez racja. :lol:
Radzilbym poszukac w branzowych stronach o Spiderze jak:
http://www.spiderfan.org
Jesli ktos ma cos konstruktywnego do dodania to zapraszam a jak nie to temat niedlugo zamkne.
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline freshmaker

Spider-man - Maximum Clonage
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2005, 09:08:13 am »
jest  jakas fan-stronka o spiderze, ktora reklamowala sie gdzies na forum gildii, tam uderzaj. jakies lakoniczne wyjasnienie bylo tez w zeszycie asm z fun-media.

cale te klonowanie pamietam narobilo niezlego zamieszania. pamietam jak z wypiekami na twarzy przegladalem zeszysty "scarlet-spider' ktore matka przywiozla z usa. przedobrzyli troszke, ale...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons