trawa

Autor Wątek: Princesse Maker 3  (Przeczytany 1862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Princesse Maker 3
« dnia: Kwiecień 12, 2005, 10:00:20 pm »
Czy ktoś wie gdzie można to dorwać? Chodzi mi o wersję angielską, bo oryginał mam (niestety mój japoński jest za biedny by przebrnąć przez taką masę tekstu). Na eMulu i DC++ już szukałem - nie ma. Byłbym wdzięczny za jakieś konkretne podpowiedzi.

Co do samej gry to polecam. Grałem w dwójkę i miałem zabawy na kilka ładnych dni. Jak sama nazwa gry wskazuje chodujemy tu księżniczkę wcielając się w rolę jej ojca. Masa charakterystyk i rzeczy do zrobienia, trochę rpg'a, trochę przygodówki. Naprawdę fajna rzecz pozwalająca odpocząć i miło spędzić czas:)

grzybek

  • Gość
Princesse Maker 3
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2005, 12:13:39 pm »
Ja tez polecam. Gra wciaga :) no i mala dziewczynka zapewne przypadnie wszystkim do gustu. Tzn nie dziewczynka a ksiezniczka :D

Offline Sukul Ankhadu

Princesse Maker 3
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2005, 04:22:18 pm »
Dwójeczka była fajniutka

A co do wersji angielskiej PM3, to podobno nie ma... A szkoda. Przy okazji podobno powstaje część 4 księżniczki, ale jak na razie tylko na PS2.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Princesse Maker 3
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2005, 02:41:33 pm »
Cytat: "grzybek"
no i mala dziewczynka zapewne przypadnie wszystkim do gustu. Tzn nie dziewczynka a ksiezniczka :D


ej, uważaj bo ludzie coś sobie o nas pomyślą;) A tak na serio to zauważyłem, że wśród moich znajomych interesujących się m&a średnia wieku wymarzonej dziewczyny jest zastraszająco niska;)

Cytat: "Sukul Ankhadu"
A co do wersji angielskiej PM3, to podobno nie ma... A szkoda


rzeczywiście szkoda, bo zęby sobie na PM3 ostrzyłem już od dawna. Możemy mieć tylko nadzieję, że ktoś kiedyś to niedociągnięcie naprawi. A co do PM4 to możemy mieć nadzieję, że wreszcie będzie jakiś sprawnie działający emulator PS2;)

 

anything