Autor Wątek: Dark Angels - Deathwing  (Przeczytany 115822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Uriel

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #810 dnia: Marzec 25, 2008, 08:37:27 pm »
No to chyba tak nie dziala.
Wystawiajac bohatera np raven wingu, mozesz brac bikeai jako troops, czyli analogicznie w deathwingu bierzesz terminatorow w tym slocie.
Pozdro!
Cytuj
Give me a hundred space marines. Or falling that, bring me vortex granade.

Offline Yedli

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #811 dnia: Marzec 26, 2008, 07:27:22 am »
Cytat: "Uriel"
A mi tam sie wydawało, ze na nowym kodexsie oni nie są specjalami[bael, azrael etc.] no bo w takim wypadku jaki sens mialby ravenwing, czy deathwing?


Nie wiem co ma wspólnego status specjala z sensownością armii. Nie oni pierwsi, i pewnie nie ostatni są wymagani do wystawienia armii (byli już  Farsight, Lelith Hesperax, Gaunt na starej gwardii, specjale w starym kodeksie orków itd.). A że są specjalami to wprost wynika i z kodeksu, i z podstawki. Kto chce może przeczytać, nie będę tego drugi raz wałkował.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Jacur

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #812 dnia: Kwiecień 06, 2008, 09:14:18 pm »
Na "Rozpiskach" nie chcą mi odpisać, to tutaj napiszę co mi na żołądku leży:) W swoich rozpiskach DW chciałem umieścić Crusadera. Ale nie wiem czy na początek będzie to dobry wybór, czy nie lepiej kupić najpierw predatora, wirówki ? Nie jest to najtańszy model i stąd właśnie wynika moja rozterka :?  Poza tym czy jest opłacalny... ? Tutaj powinienem sam zadecydować, wiem, ale nie mogę się zdecydować. Proszę o pomoc :?



Pozdrawiam Jacur
n hoc signo vinces

Offline Sznureczek

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • Total likes: 0
  • Release the dark side inside you...
    • http://www.monolit.szczecin.pl
Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #813 dnia: Kwiecień 06, 2008, 11:20:44 pm »
Jeżeli chcesz wozić Beliala w land raiderze, to crusader jest jedyną opcją, bo niestety nie ma już command squadu, więc zostaje jedynie dołączyć Beliala do 5 osobowego składu termosów, a 6 terminatorów może pomieścić tylko i wyłącznie Crusader  ;)

Offline Jacur

Dark Angels - Deathwing
« Odpowiedź #814 dnia: Kwiecień 07, 2008, 02:46:01 pm »
Cytat: "Sznureczek"
Jeżeli chcesz wozić Beliala w land raiderze, to crusader jest jedyną opcją, bo niestety nie ma już command squadu, więc zostaje jedynie dołączyć Beliala do 5 osobowego składu termosów, a 6 terminatorów może pomieścić tylko i wyłącznie Crusader  ;)



Wszystko sie zgadza tylko,jeśli zakładamy,że ja chce Belaila do Landka wsadzać. Zawsze jest opcja żeby nim zrobić Deathwing deep strike. Wiem, że nie powinienem o to pytać, bo większość powiedziałaby zaraz "zagraj, to zobaczysz", ale pytam, tak prosto z mostu, czy LRC sprawdza się/spłaca, w większości przypadków? Jest uniwersalny czy, tylko przeciw niektórym armiom? Na proxie nie wiem czy mnie dopuszczą do testowania tego czegoś  ;)




Pozdrawiam Jacur
n hoc signo vinces

 

anything