Gildia Muzyki (www.muzyka.gildia.pl) > Forum Muzyki

Koniec O.N.A.

(1/7) > >>

surmik:
Skawinski wraca do Kombi! Nie, nie, zartowalem... Oczywiscie tylko ze Skawinskim...

Przyczyna rozpadu sa roznice artystyczne... ciekawe...

No coz nie bede ukrywal ,ze nigdy nie lubilem tego zespolu a ich ostatnia "mroczna" plyta i rownie "mroczny" image zaczal kojarzyc mi sie ze wspomnianym w innym watku zespolem Ich Troje. Ciekawe czym teraz zajma sie Skałoker i Chylińska...

Kormak:
Nigdy za ONA nie przepadałem, chociaż pierwsza płyta jeszcze zapowiadałą się nieźle, "Drzwi" czy "Koła czasu" to dobre piosenki, trochę bluesa było.  Potem Chylińską wzięli w obroty styliści (dieta, makijaż, aparat na zęby) i O.N.A. skręcili w stronę "ciężkiego" grania - jak pociesznie Skawa wyglądał w obcisłych czarnych ciuszkach... a Tkaczyk? Ja zawsze go będę pamiętał kiedy miał z tyłu płetwę  :shock:
Ostatnia płyta "Mrok" to już puszczanie oka w kierunku słuchaczy "gotyckiego metalu" i Marylin Mansona (identyczne ruchy i grymasy Chylińskiej w klipach)

Olać Skawińskiego i resztę... Chylińska ma głos i charyzmę, miejmy nadzieję, że będą z niej ludzie... no chyba, że marzy się jej kariera... w popie!  :D

Quibo:
szkoda mi troche rozpadu tego zespolu, co prawda nie slucham ich jakos specjalnie ale lubilem czasami zapuscic sobie jakis ich kawalek:) szczegolnie jak chcialem sie wyladowac :)

Gollum:
No i bardzo dobrze. Kombi nadawało się do słuchania, czego o tej drugiej grupie nie można powiedzieć.

Quibo:
mam podobne zdanie ale patrzac na to od drugiej strony:) ONA nadawalo sie wedlug mnie do sluchania natomiast Kombi uwazam za totalny szmelc i tandete (oczywiscie jest to tylko moje subiektywne zdanie:) )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej