Autor Wątek: Problemy z Arcanum  (Przeczytany 4684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borysss

Problemy z Arcanum
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 07, 2005, 04:59:21 pm »
Ehh.. widze, ze chyba nikt nie mial tego problemu co ja :/

A czy jesli nie bedzie to naruszalo prawa/zasad moralnych (bo moze jest za friko), moglby ktos podac linka, do polonizacji.

Mam oryginalnego arcanum, ale kupilem angielska wersje i nie bylo tam jeszcze polonizacji..

Pzdr.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]



Offline SquizzZ

Problemy z Arcanum
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 08, 2005, 01:40:10 am »
Cytat: "HellCat"
A czy jesli nie bedzie to naruszalo prawa/zasad moralnych (bo moze jest za friko), moglby ktos podac linka, do polonizacji.

Niestety, pomimo usilnych prób, nie udało mi się nic takowego znaleźć. :? (na stronie Playa w dziale plików tej gry nic takiego nie ma). Na pocieszenie pozostaje fakt , że do gier tego typu zazwyczaj nie warto szukać spolszczeń, bo oryginał lepszy jest i basta. ;)

Pozdrawiam


Btw. avatarek z Undying o ile mnie wzrok nie myli :)

EDIT: właśnie sobie przypomniałem że jakieś 2-3 miechy temu Arcanum (chyba PL) było dodawane do jakiegoś czasopisma za circa 10-12 zł...
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Borysss

Problemy z Arcanum
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 08, 2005, 05:29:14 pm »
Cytat: "SquizzZ"

Niestety, pomimo usilnych prób, nie udało mi się nic takowego znaleźć. :? (na stronie Playa w dziale plików tej gry nic takiego nie ma). Na pocieszenie pozostaje fakt , że do gier tego typu zazwyczaj nie warto szukać spolszczeń, bo oryginał lepszy jest i basta. ;)
Przeszedlem po polsku i chcialem zobaczyc polska wersje.. i co sie okazalo byla troszke "obcieta" :|

Cytat: "SquizzZ"

Btw. avatarek z Undying o ile mnie wzrok nie myli :)
;]

Cytat: "SquizzZ"

EDIT: właśnie sobie przypomniałem że jakieś 2-3 miechy temu Arcanum (chyba PL) było dodawane do jakiegoś czasopisma za circa 10-12 zł...
Przeoczylem to ...i jestem zly na siebie :/
Pamietam, ze kiedys kumpel zassal z neta i bylo wszystko ok. Ja teraz zassalem i jest kicha :/

Pzdr.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]



 

anything