Autor Wątek: Bandy w Polsce  (Przeczytany 9482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 15, 2005, 09:16:40 pm »
to licze na spotkanie z jakimis opetanymi na Bazyliszku :D nic dodac nic ująć.

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 15, 2005, 10:54:52 pm »
Cytuj
Dość to górnolotne  ... w Lublinie gra więcej osób niż w Krakowie i są lepiej zorganizowani (więcej osob gra w lidze. Choć turnieje podobnie liczne) więc to Oni zobaczą kogoś nowego w świecie graczy mordheima ... lub dojdzie do zetkniecia 2 swiatów.


Zapomniałeś że znamy jeszcze ludzi z Łodzi, Katowic, Jastrzębia, Warszawy ( to z tych większych miast!)

Cytuj
a ile skavenow widzilas na turnieach...  w łodzi jedna.


Gdzieś juz to chyba poruszałem ale odpowiem jeszcze raz:
1. Na Jesiennej zawierusze - Janek Galas
2. W łodzi
3. Kinga (popatrz się zupełnie o niej zapomniałeś)
4. Wojenny młot- Kolega Jamajki
5. Konrad
6. Ty

Tak więc sam widzisz że jest tego znacznie więcej niż CoC, Ostlandu (widziałem dotychczas cały jeden!) Midenheimu (narazie tylko ja nim grałem) WH (JA Paweł I Jamajka) Possesed, Undead, Reiklandu..
Cholercia.. Tak Właściwie to żadnej bandy nie widziałem tak cześto na tyrniejach jak szczury!!
Kamil. (miszczu)

Offline Mad Hamster

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2005, 12:20:00 am »
Miszcz ma racje, np. w Lublinie na turniejach 1/3 band to futro i ogonki.

Czy jest nas wiecej ?
gra sporo malolatow ( proxy, brak farby na figurkach, szczegolnie to drugie)
band jest duzo, graczy mniej. ja np. mam szczury (eshin & pestilens), do niedawna krasnale (sprzedalem), bretke (prawie nie gralem, powoli sie dekompletuje od wymianek i handli) i dark elfy. moj zioom ma lowcow, marienburg, averland, undeady, possessow, beastmanow, teraz sklada ostland. reszta graczy ma na ogol po jednej bandzie. tak rozowo to nie jest...

Czy lepiej zorganizowani ?
bylo sporo lokalnych turnieji (mile wspominam), ale still dosc niezorganizowani zeby ruszyc tylki na inne turnieje.

Dwa swiaty moga byc ze wzgledu na zasady.
Od pierwszego turnieju jestesmy purytanami - zadnych HOME RULES !
(chociaz fakt ze wasze sa dosc sensowne) Nic co nie jest oficjalne i czego nie mozesz potwierdzic podrecznikem, annualem, errata itp, nie ma prawa bytu.


Pozdrawiam

ps.possessy nie przyjada, to na bank.

ps2.czy duzo osob gralo u was shadowsami ?
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2005, 05:35:10 pm »
Cytuj
ps2.czy duzo osob gralo u was shadowsami ?


W zasadzie nikt!
Poniewarz jest to nieoficjalna banda.. Chłopaki rónierz przestrzegają bardzo oficjalności choć sa juz pewne przebłyski na temat tarcz i drugiej broni (wszystko dzięki Nazowi i Rafikowi!- Moi bogowie tych zmian..)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2005, 05:55:51 pm »
Ostzregam po raz ostatni. Pisz po polsku. Każdemu się trafi jakiś byk czasem ale tobie przytrafia się niezrobienie byka.

Cytuj
Gdzieś juz to chyba poruszałem ale odpowiem jeszcze raz:
1. Na Jesiennej zawierusze - Janek Galas
2. W łodzi
3. Kinga (popatrz się zupełnie o niej zapomniałeś)
4. Wojenny młot- Kolega Jamajki
5. Konrad
6. Ty


Janek nie gra na turniejach.
Kinga nie ma bandy. Ma 5 figurek. Moze to sie zmieni. Reszta "bandy" jest bez rąk, podstawek i ekwipunku.
Na WM byly skaveny, to fakt, ale byly w podobnym stanie, jak figurki Konrada. In progress. Ale mozna powiedziec, ze sa.

Ogolnie sa dosc popularne, ale ... bardziej popularne jest wyobrazenie o tym, ze sa popularne. Nie pamietam turnieju gdzie było więcej szczurków niż 2 bandy. Może taki był. Nie pamiętam. I w sumie to dobrze. Malo possessed jest. a pomalowanych jeszcze mniej.

Najwięcej było kislevu :D


Skaveny sa tak popularne, bo poza lowcami, maja najbardziej rozbudowanego "fluffa" zwiazanego z Mordheim.

Co do przebłysków. Są tylko na małych imprezach. To raz. Dwa. Zasady te strasznie faworyzują np. plague bearerów, których 2ga broń trafia +6. To samo nurglingi. Niestety wprowadzajac taka zasadę powinno się zmienić koszt niektorych modeli. Do tego nie wiadomo jak walkę ogonem traktować. Tarcza w walce na +5 jest akceptowalna ale ciagle nieoficjalna. Wiec albo oficjalnosc albo gramy na lustrie itp. Taka "troszke" oficjalność sugeruje wybieranie tego co nam się podoba... jak grzebanie w cukierkach.

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2005, 06:48:44 pm »
Cytuj
Najwięcej było kislevu


Rozumiem że to był żart.. Poniewarz ja osobiście nie przypominam sobie aby choć raz wystąpiły 2 bandy kislevu i choć raz były to bandy inne niż twoja lub moja ( tak często porzyczane na turnieje)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 16, 2005, 07:28:45 pm »
ORTOGRAFIA!!!!

Coraz gorzej... więcej błędnie napisanych słów, niż bezbłędnie.


W sumie znam 4 osoby grające kislevem. To więcej niż innymi bandami ludzkimi.

Offline Demence

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:30:05 pm »
Hmm.. ciekawe dlaczego Kinga nie ma skavenków zrobionych :p (ale zaraz będą się robić)

A co do ortografii.. Misiu przestał byś się tego czepiać i w innym temacie przypilnował byś młodych, którzy się rozhulali i pisza słowa typu "ch.j". Nie uważasz, że to zasługuje na ostrzeżenie a nie na Twój czynny udział w takiej dyskusji?
)

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:35:38 pm »
Jakbyś była uważna, to byś zauważyła, że przydzieliłem. Zamin napiszesz... zorientuj się!

Na forum MA być pisane poprawną polszczyzną. I będę tego pilnował. Dam spokój, jak błędy będą wynikiem drobnej pomyłki. Takich błędów nie wytykam.

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:41:04 pm »
Jestem bardzo Ciekawy które to i na jakim turnieju wystąpiły.

Bo ja jakoś sobie nie przypominam :(
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:49:59 pm »
To pytanie dotyczy czego?

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:57:10 pm »
Cytuj
To pytanie dotyczy czego?


Cytuj

W sumie znam 4 osoby grające kislevem. To więcej niż innymi bandami ludzkimi.
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:00:30 pm »
Nie znasz. Poza naszą dwójką jest przynajmniej  jedna osoba w Krakowie o której wiem i znam, a czwarta, to Bielszczanin. W sumie 4 osoby.

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 16, 2005, 11:11:57 pm »
Cytuj
Nie znasz. Poza naszą dwójką jest przynajmniej jedna osoba w Krakowie o której wiem i znam, a czwarta, to Bielszczanin. W sumie 4 osoby.


Nie zapominaj jednak że rozmawialiśmy na temat graczy grających na turniejach a nie znajomych.. Ja znam jeszcze sporo ludzi grających scavenami ale nie grających w turniejach..

Dlatego podsumowywując gracze grający kislevem w turniejach własnymi bandami to tylko Ja i TY
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 17, 2005, 09:34:30 am »
i bielszczanin.

 

anything