trawa

Autor Wątek: [WH40k] Harlequins 1800  (Przeczytany 3216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

[WH40k] Harlequins 1800
« dnia: Kwiecień 16, 2005, 11:52:31 pm »
Great Harlequin Neuro Disruptor + Riverblades, Jetbike, Domino Field, Plasma Grenades
Shadowseer Neuro Disruptor + Riverblades, Jetbike, Domino Field, Plasma Grenades
Solitaire Neuro Disruptor + Riverblades, Domino Field, Plasma Grenades
6 Mimów Plasma Grenades 2 Harlequins Kiss + NeuroDisruptor
6 * Harlequin Troops Plasma Grenades 2 Harlequins Kiss + Plasma Pistol
2* Wraithlord Brith Lance
Venom Shuriken Cannon Holo Field
3*(2+1) Harlequin Jetbike Squad 3 Harlequin Kiss

Z założenie armia szybka z kontry Wraithlordy od ściagania cięższych pojazdów, GH, Shadowseer, Solitaire po cześci mimowie, jeśli dożyją Wraithlordy od pancerniejszych rzeczy
Reszta od miększych
Venom się trzyma gdzieś skitrany z jednymi mimami i solitairem, żeby dowieść w odpowiednim momencie tam gdzie będzie potrzebny

usunąłem drugi skład mimów dodałem zwykłych harlequinów którzy będą jeździć z solitairem w Venomie, oraz usunąłem przypadkowo zapodziany motor u solitaira
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline jachu_ka

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2005, 05:33:47 am »
rozpa nielegalna, mimowie sa 0-1 a sola nie da sie wsadzic na motor. a nawet jakby jakims cudem motor dostal to nie moze z nim fruwac w pojezdzie.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Maciej Skowronek

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2005, 08:52:21 am »
A nawet jak mu nie dasz motorka do do pojazdu go nie wsadzisz z mimami bo nie może się dosquadów dołączyć
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline jachu_ka

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2005, 09:08:18 am »
w venomie mozna, bo w opisie ma, ze przewozi szescioosobowy sklad plus jednego indepa.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Herudaio

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2005, 10:29:18 am »
Przepraszam wypadek przy pracy (czyt. kopiowaniu) Solitaire nie ma mieć jetbike
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Asmodean

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2005, 05:47:38 pm »
a czy D - field nie jest 0-1 przypadkiem :?:
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Bartuul

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2005, 06:22:24 pm »
AFAIK nie jest 0-1.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Herudaio

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 17, 2005, 07:25:53 pm »
Jest zwykłym Wargearem czyli chyba nie jest 0-1
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Benathai

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2005, 09:29:05 am »
Witam
Solit jak najbardziej moze jezdzic w Venomie z ekipa. D-Fielda mozna wcisnac kazdemu - nie jest 0-1.
A rozpiska jest taka jak lubie - nie przeginana i wesola. Ciekaw jestem jak sie bedzie sprawdzala.  Mimo wszystko wole moja Dee-dee (wraithlord) z d-kanonem i death jesterow :)

Offline Herudaio

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 19, 2005, 09:11:21 pm »
Nikt nic praktycznie nie skomentował :/
Ja mam tylko dwa pytania:
Czy mogę np. dać Powerblade Harlequin Kiss i Nuro Disruptor np. Soliterowi i wtedy mamy ataki z no AS i raniące na 2+?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Bartuul

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 19, 2005, 09:25:52 pm »
Nikt nie skomentował... rozpiska jest nielegalna - co tu więcej komentować? Nie możesz łączyć efektów Powerblades i Kissa. Albo albo.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Herudaio

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2005, 11:13:20 pm »
To co było nielegalne poprawiłem więc nie wiem o czym mówicie, a co do kissa i powerblade'a to właśnie spotkałem się z różnymi opiniami: tzn powerblade jest wargearem a nie bronią więc można go łączyć (czyli dać CCW + Kiss + Powerblades) natomiast nie można z RiverBlades i z takim jak ty mówisz. Gdzie to sprawdzić by mieć pewność?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Benathai

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:45:10 am »
Hej
Oczywiscie ze mozesz wyposazyc klienta naraz w ccw+kiss+powerblades. Dostajesz wtedy +2 ataki za dodatkowe bronie zamiast +1. Natomiast co do laczenia umiejetnosci broni to faktycznie zdania sa podzielone. Podobno ktos to kiedys oficjalnie wyjasnil - ale kluczowe sa tu slowa "ktos" i "kiedys" co oznacza ze po prostu nie wiem... Ja gram tak ze nie lacze tych zdolnosci bo wedlug mnie byloby to conajmniej przegiete.

Eman

  • Gość
[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:54:09 am »
Heyka !!!
Cytuj
"ktos" i "kiedys"

O ile mnie pamiec nie myli, to tym ktosiem byc autor kodeksu do Harlekow ...
Cze !!!

Offline Benathai

[WH40k] Harlequins 1800
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 20, 2005, 10:16:41 am »
Jest to bardzo prawdopodobne :) A pamietasz moze jak brzmiala ta wypowiedz?

 

anything