trawa

Autor Wątek: Rozpiski band  (Przeczytany 314207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Descartes

Rozpiski band
« dnia: Styczeń 28, 2003, 03:56:39 pm »
Witam!
moze by tak podyskutowac o planach na grupy, aby nasze bandy byly wspanialsze i potezmniejsze i wylapywaly duzo warpstone?:)
to moze na poczatek mala wariacja na temat krasnali... :
noble-2handed axe, gromril armor-175
engineer-crossbow, dagger-75
2xslayers-axe, dagger-110
1xthunderer-crossbow, dagger-65
3xbeardling-dagger-75

co wy na to? troche malo broni do hth i strzelania, ale po pierwszej bitwie szybko sie to nadrobi. beardling sa trocha na zapchanie, ale u krasnali wazna jest ilosc, a przy tych cenach!:)
czekam na opinie
Descartes
ance with the Sword

Offline Nilgar

Rozpiski band
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2003, 04:11:24 pm »
Shadow Master - Elven Bow, Sword, Dagger, Ithilmar Armour
Shadow Walker x2 - Elven Bows, Swords, Daggers
Shadow Weaver - Elven Bow, Dagger x2, Elven Runestones

Mniej więcej z tym zaczynałem i szło mi całkiem nieźle (oczywiście starałem się trzymać na dystans rozstawiając strzelców daleko od siebie  tak aby mieli jak największe pokrycie terenu swoim polem ostrzału).

Offline Mart

Rozpiski band
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2003, 05:30:35 pm »
Nilgar mam nadzieje że od tego czasu zwiększyłeś liczebność bo z tamtej rozpiski jeśli 1 zostaje zdięty i zdajesz rozbicie a wypadki zdarzają się najlepszym pozaty masz w/g małe szanse w niektórych misjach(np.przebić się gdy ty jesteś stroną atakujęcą)ale banda i tak :twisted:  potenga

Descaters ok sam rozważałem by mój następny gang wyglądał podobnie.

Jedna uwaga na początek opłaca się robić po kilka grup stronników(1-noosobowych) z niewielkimi różnicami w uzbrojeniu większa szansa że będzie awans na bohatera(wada takiej rozpiski że statystyki każdy ma inne i nie sposób ich zapamiętać)

Offline drachenfeles

Rozpiski band
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2003, 06:19:10 pm »
Moja grupa zaczynała tak:

Jarl - 95gc
dagger, axe, sword, helmet.

2x Berseker - 130gc
dagger, Flail

2x Bondsmen - 60gc
dagger, axe, sword

5x Marauders - 175gc
axe x2

Offline Mart

Rozpiski band
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2003, 06:24:49 pm »
Znalazłem swoją rozpiske sistrzyczek:

Sigmaride Matriarch-dager,sling,sigmaride warhamer,steel whip.....(97)
2xSister Superior-    dager,sling,2xsigmaride warhamer...................(134)
Sister Superior-        dager,sigmaride warhamer,steel whip..............(60)
Augur-                     dager,sling,2xwarhamer..................................(33)
Sigmaride Sister-      dager,sling,fail..............................................(42)
2xSigmaride Sister-  dager,sling,steel whip............................... ......(74)
3xNovice-                dager,sling,warhamer.....................................(60)

Offline drachenfeles

Rozpiski band
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 28, 2003, 08:38:31 pm »
A z okazji turnieju moja grupa, która weźmie w nim udział będzie wyglądać następująco:

Jarl - 93gc
dagger, Hammer, Sword, Helmet

Wulfen - 90gc

2x Berserker - 130 gc
dagger, Flail

2x Bondsmen - 56gc
dagger, Hammer, Sword

3x Marauders - 93gc
dagger 2xHammer

Pit Fighter - 30gc / +15 upkeep
dagger, morning star, spiked gauntlet, helmet.

Offline veyDer

Rozpiski band
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2003, 08:46:07 pm »
Highborn - SDC, DE Sword, Sword, free dagger (chyba można potem sprzedać, no nie?  :D )
Beastmaster - 2xBeastlash, free dagger
DE Sorceress - free dagger, dagger
Fellblade - 2xSword, LA, free dagger
Fellblade - 2xSword, LA, free dagger
2xCO Beasthounds (bez free dagger :roll: )
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Nilgar

Rozpiski band
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2003, 08:07:11 am »
Cytuj
Nilgar mam nadzieje że od tego czasu zwiększyłeś liczebność bo z tamtej rozpiski jeśli 1 zostaje zdięty i zdajesz rozbicie a wypadki zdarzają się najlepszym pozaty masz w/g małe szanse w niektórych misjach(np.przebić się gdy ty jesteś stroną atakujęcą)ale banda i tak  potenga

Tak, od tego czasu z czterech powiększyłem warband do sześciu  :P  Nie bywam stroną atakującą bo w kampani, w której wystartowałem tym warbandem pomiędzy jedną a drugą moją bitwą chłopaki rozgrywają jakieś 4-10 więc po prostu zawsze jest moich mniej i mam mniejszy rating. Nie rozegrałem zbyt wielu bitew ale jedyny scenariusz, w którym rzeczywiście dostałem to Occupy - szczurki dobiegły do mnie w drugiej turze i po prostu było ich więcej...  :twisted:  A wypadki? Najśmieszniejsza pod Słońcem była moja pierwsza bitwa, jak już rozwaliłem Slayerów i scenariusz się kończył to w ostatniej turze mój Shadow Master skoczył w dół dwa cale ...i się "zabił" :twisted:  Po bitwie okazało się, że mistrzu zdrów i cały tylko, skroili mu cały sprzęt tj. łuk i tą ithilmarową kurtkę, a to przecież prawie cały majątek mojej drużyny  :?  Mimo zwycięstwa wolałem zacząć jeszcze raz...

Offline Rondel

Rozpiski band
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2003, 04:30:20 pm »
Ostatnio ulozylem:

Beastman

Chieftan    helmet, dagger, mace x2
Shaman    dagger, mace x2
Gor           helmet, dagger, mace x2
Gor           helmet, dagger, mace x2          
Gor           helmet, dagger, mace x2
5 Ungors   dagger, mace x2
2 Ungors   dagger, mace x2

Ja sam gram skavenami, ta rozpiske zrobilem z nudow. Moim zdaniem jest dosc silna, na starcie mamy 12 gosci z czego wszyscy herosi maja po 2 woundy i 4T. Jezeli jeszcze chieftan wylosuje Wings of Darkness to przeciwnik bedzie mial bardzo niemilo.

Offline drachenfeles

Rozpiski band
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 31, 2003, 06:46:07 pm »
Beastmeni są w ogóle chyba najsilnijsi, no może elfy mogłyby z nimi konkurować, ale pod względem tego jak startują to zdecydowanie nie mają sobie równych. Nie wspominając o tym, że wystarczy chwila i kolesie biegają z 2 dwuręcznymi toporami itp. Walczyłem kilka bitew z tymi futrzakami na początku była względna równowaga, lecz po 2 bitwach zdobyli taką przewagę, że...

Offline skolo

Rozpiski band
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 03, 2003, 11:55:03 am »
jak mi sie uda to wrzuce jutro rozpiske Opetanych. Ktos gra nimi wogole?

Offline drachenfeles

Rozpiski band
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 03, 2003, 04:49:52 pm »
mój qumpel grał tymi potworkami, ale przerzucił się na futrzaki.

Offline nahar

Rozpiski band
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 04, 2003, 11:38:01 pm »
podobno opętani sa bardzo grozni ;-)))))
a rozpiska
kupujesz magistra, dwoch possesed, 3 beastmanow z flailami, i jednago mutanta z trzecia reka (miecz mlot topor)
no i sa grozni
paweł

Offline skolo

Rozpiski band
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 05, 2003, 09:16:12 pm »
dzis nie zdaze juz. wrocilem przed chwila na chate i mi sie cie chce. moze jutro...moze  :cry:

Offline Descartes

Rozpiski band
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2003, 02:04:02 pm »
jeszcze jedna warjacja na temat krasnali:
noble, gromril armour, shield, helmet, dwarfen axe, brace of pistol
engineer, heavy armour, shield, sword, helmet, crossbow
2x slayers, sword, hammer

grupa za mala, aby niczego sie nie bac, za to opancerzona na max. Mialem troche problemow w polu, ale jak sie pomysli, walka w drzwiach etc., gdzie przeciwnik nie moze wykorzystac swojej przewagi... no ciezko jest sie przebic przez gromril:)) (noble ma save na 3+, do tego parowanie i t 4, a ostatecznie helm... nawet jak sie przewroci to zaraz wstanie (chyba ze 6:) ))
a po jendej bitwoie juz dodatkowe postacie, wokol 2 pancernych jednoste i spox. Sleyersi zawsze sa z tylu lub obok (np drzwi), i oni powinni szarzowac aby nalapac pd. A 4 bohaterow to 5 kostek:)
pozdrawiam
ance with the Sword