trawa

Autor Wątek: Jaką se nową armie zacząć  (Przeczytany 3865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakub Falkowski

Jaką se nową armie zacząć
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 15, 2005, 06:06:43 pm »
Ale u khemritów zwykle Tomb prinsi i hierophanci spacerują w klocach...

Fasty za łatwo stracić żeby warbanner im dawać :roll: , a jaki to plus z tym ruchem skoro większość tej armii stanowią driady które są skirmiszem. A poza tym rzadkościa są laski posrodku pola bitwy pomijając ten 6" WE.
Ale to moje zdanie. A kawaleria z takim savem jakiego posiada do otwartej walki się po prostu NIE NADAJE!
We fight to protect our kinfolk... We fight to defend our clans... but the most importantly we fight to uphold our honour!"-King Alrik Ranulfson of Karak-Hirn

Offline Bagrada

Jaką se nową armie zacząć
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 19, 2005, 12:57:46 pm »
Ostatnio błądze myślami wokół demonicznego Czincza, a to z racji faktu że wyszły nowe WE i figurki i tak musze nowe kupić i tak... a skoro musze to moze nową armią pograć :) ....albo dwiema... więc mam pytanko - bo o demonicznych mało coś panowie gawędzicie - jak działają horrory: 1 ile boundów moga na ture puszczać i jaki ma taki bound power ? Czy demonic Tzentchem gra sie przyjemnie czy jest to tylko kostkarnia czarów ? No i czy można skleić mocną rozpiske, bo jak eksperymentowałem na AB to hop siup i na 2000 liczebnie mam armie do Mordheima  :p

ps... i czy w złotówkach droga?  :roll:

Offline Manfred

Jaką se nową armie zacząć
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 19, 2005, 01:09:01 pm »
cincz osobiście  armi czincza nie miałem i raczej nie dam rady uzbierać ale dużo grałem na prochax i mam pozytywne odczucia. Armia fajnie isę gra rozpiskę można złożytć mocną chyba na każdą ilośc punktów.Turlanie kostkami może itroche się turla tych kostek ale armia zbalansowana szybka flammery skirmishują troche lataczy no dobra pół armi czincza to latacze ;). Horrorki puszczają 1 bound na tuere Power level równy jest połowie horrorków zaokrąglając nie pamiętam czy w górę czy w dół. Do tego champion horrorków jest 1 poziomowym magiem. Droga ta armia raczej nie jest wystarczy kupić troche horrorków pare skrimerów princa noi flammerów trohe i konwertować zrobić rydwany changerbringerów z falmmerów i czegoś okrągłego :lol: to chyba tyle :p
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Bagrada

Jaką se nową armie zacząć
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 19, 2005, 01:53:56 pm »
brzmi zachęcająco :)... jakbyś mógł doświadczonym okiem obadać co to skleciłem byłbym wdzieczny :)...więc tak:

Prince ( +1 czar , no save )
2x herald w rydwanie

2x 11horrors

3 screemery

2x rydwan
(2000)

Koncept ma być nieuchwytnej armi - tylko te horrory troche psują sprawe - no ale chyba bez dwóch dodatkowych magów i 2 boundów to sie nie obędzie
 :roll:  ... więc jak - ujdzie ? :)