trawa

Autor Wątek: WarCry  (Przeczytany 24200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pudel

WarCry
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 18, 2004, 08:05:57 pm »
Coz, jako gracz sie wypowiem. Wedlug mnie jeszcze nie wszystko jest do konca stracone. Po prostu zaczyna byc tak, ze Warcry zaczyna sie przeistaczac w karcianke niszowa (jak np. V:tES). W zalozeniu miala to byc typowa masowjka (jak. Magic). Tymczasem tak sie nie stalo. M. in. dlatego ze wbrew pozorom ciezko go dostac (nie liczac W-wy 3miasta i miast z Bardami, ktorych wbrew pozorom, jak popatrzec na mape nie jest tak wiele). Prawda jest taka, ze jak ma sie kupowac karte li tylko z netu (Allegro, Bard, Rebel, Nostromo, Cytadela, Valkiria) to po pewnym czasie meczy. Magica zas mozna dostac w praktycznie kazdym wiekszym miescie, choc nie tylko w miastach wojewodzkich, z Warcryem, tak rozowo nie jest. Poza tym, niestety musze to przyznac (inni gracze powinni mnie spalic za to na stosie, sam bym siebie spalil, gdybym nie byl soba - Pudel z Miletu - wielki filozof) mechanika tej gry nie nalezy do najlepszych. Nie gralem w L5R, wiec nie wiem jakie tam sa zasady, w Vampire nie gram, ale znam te karcianke i w porownaniu z nim Warcry wypada jak piotrus w porownaniu z pokerem. Gra zbytnio przypomina wgre w wojne, takie troche monotonne... ale jak kazda karcianka, do mniejszych, badz wiekszych niedorobek mozna przywyknac i nie przszkadzaja one zbytnio w mimo wszystko dosc przyjemnej rozgrywce.
Nawiazujac jeszcze raz do pytania postawionego w temacie, powiem ze nie. Bo karcianka jest "zywa" wtedy, kiedy jescze w nia ktos gra, odbywaja sie turnieje, wydawane sa nowe dodtaki, tylko wydawca moze zdecydowac o definitywnym koncu (jak np. z WH40k CCG). Tak wiec na razie do Dark Edena, czy Doom Troopera Warcryowi jeszce daleko.
W ogole karcianki w Polsce nie sa (no moze poza Magiciem) tak chodliwe jak np. bitewniaki. Wystarczy popatrzec po tym forum. Przeciez tu swieci takimi pustkami, ze nawet tematow nie warto zakladac, bo nikt nie pisze. Zastanawiam sie tylko, gdzie oni wymieniaja poglady (oprocz k20, poltergeista - Magic,  i forum sobejjja - Warcry). Albo maja inna mentalnosci niz nitewniakowcy, albo wygineli, albo... sam juz nie wiem. Ale zostawmy te dywagacje, to temat na zupelnie inna rozmowe.
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 19, 2004, 09:06:06 am »
Madre slowa Pudel. Rowniez zastanawiam sie co sie dzieje z "maniakami" karcianek. Przeciez w Polsce nie ma wielu for o karciankach (jest pare; z tego ze 3-4 dobre), wiec co sie z nimi dzieje. Trzeba cos z tym zrobic. Rozreklamowac to forum. Stad moze wyniknie moja prosba. Jakby ktos pytal Was o jakies forum, lub prosil o pomoc - podajcie mu adres tego forum. Z gory dzieki.

Offline Pudel

Warcry Forum PL
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 07, 2004, 12:08:54 am »
Zapraszam wszytkich na forum, stare nam Hammerykanie zamkneli, wiec moze to choc po czesci zrekompensuje jego strate.
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline Zibi

WarCry
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 08, 2004, 05:32:50 pm »
A jaki tam adres :)

Offline Nosferatu

WarCry
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 08, 2004, 07:54:42 pm »
z tymi sklepami to moze i jest troche racji (z listy 20 sklepow  tylko 2 spoza miast wojewodzkich - Gdynia  i Nowy Sącz)
ale sklepow z Battlem (przynajmniej tych cobiora towar od GW) jest jeszcze mniej a WFB na frekwencje nie ma co narzekac mimo iz jest to drozsza zabawa ktora dodatkowo wymaga poswiecenia wiecej czasu
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Pudel

WarCry
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 08, 2004, 10:14:21 pm »
No tak, wiedzialem ze o czyms zapomnialem:
http://34all.org/forum_watki.php?board=2808
choc od pewnego czasu po raz kolejny przenosiny, tym razem do:
www.rebel.pl/forum
i wlasnie pod ten ostatni adres sugeruje postowac - wiecej ludzi.
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline Nosferatu

Polska strona WarCry
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 18, 2004, 09:22:49 pm »
witam
ruszyla polska strona o warcry
zainteresowanych zapraszam pod adres http://bard.pl/warcry/
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline High Elf

WarCry
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 30, 2004, 06:40:25 pm »
Mam zamiar grać - i teraz pytanie - czy może grać talia dobra przeciw dobrej??
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Nosferatu

WarCry
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 30, 2004, 09:25:26 pm »
tak
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 01, 2004, 12:34:17 pm »
Tak samo jak White moze walczy z White (w M:tG). Cos jakby wojna domowa :)

Offline Nosferatu

WarCry
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 04, 2004, 10:10:51 am »
w Niedziele na preleasie nowego dodatku Path of Glory bylo 17 osob w Krakowie, w Opolu 12
niezly wynik jak na karcianke ktora podobno umarla :)
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Muerte

WarCry
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 04, 2004, 12:11:13 pm »
Dokladnie tak jak mowicie, jesli nie bedzie dzialan marketingowych takich jak ma Mtg nie ma szans aby inne karcianki sie tak zadomowily jak ow Mtg. Wiele karcianek powstaje ale pozniej jest w niszy jak to Pudel napisal. Ja skonczylem z Mtg jakis czas temu, ale wiem ze dostepnosc kart byla wrecz wybitna, co chcialem moglem znalezsc. Z innymi tak nie ma. Proboje grac teraz w L5K, ale jak cos sie nie ruszy ciezko to widze, bo moi kumple nie maja takiego zaciecia jak ja.
ps. a wogole ktos cos ma do L5K :P
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline Nosferatu

WarCry
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 11, 2004, 06:47:01 pm »
a wlasciwie gdzie mozna w malych miastach kupowac karty i moze inne tego typu rzeczy (figurki, ksiazki itd)??
nawet w obecnych niektorych wojewodzkich miastach nie ma tego typu sklepow specjalistycznych, a co dopiero w bylych miastach wojewodzkich
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline krawat

WarCry
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 12, 2004, 06:26:09 pm »
ja mieszkam w miescie majacym ok 10tys mieszkancow- mozna powiedziec wiocha :bored:  ale sobie radze pomimo tego ze najblizszy sklep mam we wroclawiu =ok 170km zeby sobie kupic figorki albo karty musz zapiepsza* albo zamowic coz takie zycie
a wracajac do tematu to kiedy jestem we wrocku w bardzie np to zawsze widze jak ktos sieka w war crya a na turniejach na przerwie miedzy bitwami pytaja sie nieraz ..."czy masz moze war crya ze soba?"... nie pytajac sie czy wogole go mam :|  oczywiscie sa to skrajne sytuacje ale...
ZAPINAMY

Offline Manfred

WarCry
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 14, 2004, 08:32:18 pm »
Tak mało osób chyba nie gra spojrzcie na stronce sabertootha  :)  a ja będe z kolegami zaczynać grać z allegro zamówiłem ponad 130 kart ciekawe co z tego wyniknie :D
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm