trawa

Autor Wątek: WarCry  (Przeczytany 24317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simon

JAk zaczac -War Cry
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 20, 2005, 07:20:55 am »
Mam moze wedlug was glupie pytania....ale od czego zaczac "przygode" z ta karcianka co nalezaloby kupic zeby nei marnowac kasy na byle G... tylko zeby od razu zbierac na konkretna talie.... jakie boostery polecacie....czy lepiej kupic starter czy moze 2 gotowe talie (np: wampiry i łowcy czarownic)
Dzieki...
Pozdro
eek and destroy

Offline Zolwik

WarCry
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 20, 2005, 07:29:06 am »
Raczej zestaw dla dwóch, niestety nie ma juz tego ze szurami i bretonią, ale z tego cwiem Vampiry też są mocne, a na pewno mocniejsze od zwykłej podstawki.

Offline Simon

WarCry
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 20, 2005, 02:19:50 pm »
no oki THX
A czemu nei ma szczurow i bretonczykow... skonczyl sie naklad i wszystko wykupili??:D
A ja na REBELU widzialem ze sprzedaja.... tylko moze ja nei zauwazelem gdzies ze jest napisane ze juz nei maja...
eek and destroy

Offline Pudel

WarCry
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 21, 2005, 09:41:55 pm »
Naklad teoretycznie sie wyczerpal, ale mozna jeszcze kupic Szczurki i Bretke - tak jak napisales w Rebelu.

Jesli chcesz szybko zaczac gre turniejowa, a masz zapasy gotowki ~400 zlotych to proponuje skupic sie od razu na budowie konkretnej talii kupujac single i boostery.
Zapraszam na WarCryowe forum: www.rebel.pl/forum - tam dowiesz sie wiecej szczegolow.
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline jasiek.

WarCry
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 28, 2005, 01:59:54 pm »
czy koś wie co się dzieje z forum war-cry rebel? :?

p.s  www.rebel.pl/forum
retonia to jest to!!!

Offline Pudel

WarCry
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 28, 2005, 03:20:14 pm »
Nie dziala.  :?
Nie wiem czemu i nie wiem kiedy ktos je naprawi.
Pozostaje miec nadzieje, ze nastapi to w miare szybko...
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline jasiek.

WarCry
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 28, 2005, 05:23:45 pm »
Cytat: "Pudel"
Pozostaje miec nadzieje, ze nastapi to w miare szybko...


Mam nadzieję że tak bo bez forum to jak bez ręki! :lol:
retonia to jest to!!!

Offline CHESUS

WarCry
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 31, 2005, 12:37:01 am »
Hej mam pytanie macie może jakiś link do stronki z której można by było zciągnąć obrazki z kartami (na początek taniej bendzie pograc wydrukowanymi) pozdrawiam
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Pudel

WarCry
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 31, 2005, 10:11:40 pm »
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline CHESUS

WarCry
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 02, 2005, 08:49:55 am »
wielkie dzięki to zpewnością pomoże mi rozpocząć przygode z war cryem pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo mocno dziękuje!!!
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline pretorianstalker

WarCry
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 02, 2005, 09:53:01 pm »
Hmmm... moim zdaniem to wcale nie pomoże rozpocząć przygody z grą karcianą :) Najlepszym sposobem na rozpoczecie takiej przygody, jest kupienie Startera. Wydrukowanymi kartami pograsz z jednym znajomym i może się znudzi, a moze spodoba, ale po co później kupować karty, skoro można grać drukowanymi ;) A strater to jednak starter i możesz zagrać z obcymi bez obaw że Cię wyśmieją lub pobiją w zależności od humoru. Przegrasz - to postanowisz kupić dodatek, aby następnym razem wygrać i tak w kółko :)
A poza tym to drukowanie też chyba średnio tanie jest?? No chyba że masz jakiś super wydajny sprzęt, albo jeszcze lepiej grasz kartami w odcieniach czerni i bieli ;)
ww.doomtrooper.pl

Offline CHESUS

WarCry
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 08, 2005, 09:10:34 am »
z tym drukowaniem t opoprostu chciałbym sprawdzic jak grywlany jest war cry i tyle jak mi sie spodoba to napewno zaczne kupowac karty

i mam jeszcze pytanko naczym polegają czary w war cry
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Pudel

WarCry
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 09, 2005, 12:35:41 am »
Na poczatku bitwy masz 5 + X spelii, gdzie X to suma leveli wizardow, ktorych masz na stole.
Np. jak masz na stole dwie jednostki, ktore maja odpowiednio "Wizard: 1" i "Wizard: 3", to zaczynasz bitwe z 9 spell pointami. Jesli nie masz na stole wizarda, to masz domyslne 5.
Jezeli chcesz zagrac czar (Spell Combat Tactic (x); Spell Warcry (x), Spell Reaction (x), Spell Command (x)), to oprocz normalnego kosztu taktyki, musisz zaplacic tyle spelli ile masz podane w nawiasie. Jak nie masz wystarczajacej ilosci, to nie mozez danej karty zagrac. Na stole nie musi byc wizarda, zebys mogl zagrywac spelle.
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline CHESUS

WarCry
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 09, 2005, 04:15:57 pm »
wielkie dzięki teraz juz wszystko kumam tak przynajmniej mi sie wydaje jeszcze raz dziękuje :D
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Inkwizytor83

WarCry
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 14, 2005, 09:21:40 am »
Cytat: "Pudel"
Na stole nie musi byc wizarda, zebys mogl zagrywac spelle.


Chyba że masz w opisie czaru napisane że możesz go zagrać, jeżeli masz maga na stole albo że ten czar działą tylko na maga który go rzucił.

I tak btw-czym gracie w WarCry? Jaką armią-znaczy talią ;)
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

 

anything