Autor Wątek: Teleport 2005  (Przeczytany 25650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawat

Teleport 2005
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 07, 2005, 04:26:39 pm »
apropo karaoke... troche nudnawo bylo :? dosc szybko sie zmylem bo atmoswera byla denna- bynajmniej do momentu w ktorym wyszedlem ;) mialem nadzieje ze ktos na poczatku (tak by bylo najlepiej) wybierze znana wszystkim piosenke np. po angielsku(chocby queen-a), bez talentu, znajomosci ang. zeby to sie posmiac i zachecic innych do dobrej zabawy (to taka wskazowka). z natury jestem batlowcem ale lubie mange itp, itd i potrafie sie tez dobrze bawic :badgrin:

pozdro
ZAPINAMY

grzybek

  • Gość
Teleport 2005
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 07, 2005, 06:25:05 pm »
IMHo moze byc i Karaoke laczone. Tylko niekiedy ludzie sie wstydza a nei zawsze tez mamy wszystkie piosenki :/ Tzn na pewno nie mamy tyle ile by chcieli ludzie :P Bedziemy mieli to jednak na uwadze :D

Offline krawat

Teleport 2005
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 07, 2005, 06:54:57 pm »
tacz czy inaczej przy fotorelacjach milo powspominac tymbardziej ze zdjecia sa udane :D

PS ale z tym alarmem z piatku na sobote to byl juz niezly przypal :lol: dobrze ze wate pod reka mialem bo zdala egzamin :lol: Przez chwile balem sie ze to przeze mnie bo podklad na figurki psikalem pare razy wewnatrz :) ale na moje szczescie okazalo sie ze jacys ludzie/czlowiek dla klimatu sobie zapali swieczke :lol: jednakze na dobre to chyba nie wyszlo ;)
ZAPINAMY

Offline atryda

Teleport 2005
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 07, 2005, 09:58:14 pm »
kogoś naprawdę poj***ło by świeczkę zapalać i to ponoć po to by był klimat na sesji. sesji czego to nie wiem pewnie wampira albo innego ustrojstwa

grzybek

  • Gość
Teleport 2005
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 08, 2005, 08:17:04 am »
Postaram sie wrzucic filmik z alarmu dzisiaj autorstwa Gargoyle'a :)

Grzybek

Offline krawat

Teleport 2005
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 08, 2005, 03:06:31 pm »
apro po filmikow. gdy sciagnolem filmik o zoltanie (AGRRHHHH!!!!!!!!  ZOLTAN!!!!!) to jakis blad wyskoczyl :?
ZAPINAMY

grzybek

  • Gość
Teleport 2005
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 08, 2005, 08:15:05 pm »
A masz kodeki ? Tzn on jest chyba MJPGiem traktowany...


Zawsze mozesz sprobowac wpisac zamiast zoltan.avi to Zoltan.avi bo z tego co pamietam sa dwa filmiki rozniace sie wielkoscia litery.

Offline Yuri

Teleport 2005
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 08, 2005, 10:18:59 pm »
Cytat: "krawat"
apropo karaoke... troche nudnawo bylo :? dosc szybko sie zmylem bo atmoswera byla denna- bynajmniej do momentu w ktorym wyszedlem ;) mialem nadzieje ze ktos na poczatku (tak by bylo najlepiej) wybierze znana wszystkim piosenke np. po angielsku(chocby queen-a), bez talentu, znajomosci ang. zeby to sie posmiac i zachecic innych do dobrej zabawy (to taka wskazowka). z natury jestem batlowcem ale lubie mange itp, itd i potrafie sie tez dobrze bawic :badgrin:

pozdro


I żałuj, że nie zostałeś bo repertuar był mieszany własnie, cała sala odspiewała min. "Chryzantemy Złociste" :]

Offline krawat

Teleport 2005
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 09, 2005, 12:04:18 pm »
jak to sie mowi...co odwlecze to nie uciecze. Następnym razem do końca bede siedzial :lol:
ZAPINAMY

Offline lady magma

Teleport 2005
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 09, 2005, 04:45:21 pm »
co do chryzantem - co by było gdyby magmusia kochana nie znała kilku zwroteczek
karaoke suks tak poza tym- przecierz oni nawet podczas chryzantem fałszowali- co uznawałam do tej pory za niemozliwe
wogóle konwent był nudny i do bani
jak to dobrze ze na moim panelu było mało ludzi ale za to grzeczni i konkretni jesli chodzi o to co chcieli usłyszeć
Grzybku jesli chodzi o gardło polecam tymianek i podbiał - podczas 5- 7 godzinnej przerwy i ssania tabletek poprawi sie stan gardła a jak bedziesz duzo gadał/wrzeszczał przynajmniej ci sie  nie pogorszy
inku  no usagi wa kowaii

Offline Czatan

Teleport 2005
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 21, 2005, 09:48:24 pm »
Cytat: "Yuri"
Cytat: "krawat"
apropo karaoke... troche nudnawo bylo :? dosc szybko sie zmylem bo atmoswera byla denna- bynajmniej do momentu w ktorym wyszedlem ;) mialem nadzieje ze ktos na poczatku (tak by bylo najlepiej) wybierze znana wszystkim piosenke np. po angielsku(chocby queen-a), bez talentu, znajomosci ang. zeby to sie posmiac i zachecic innych do dobrej zabawy (to taka wskazowka). z natury jestem batlowcem ale lubie mange itp, itd i potrafie sie tez dobrze bawic :badgrin:

pozdro


I żałuj, że nie zostałeś bo repertuar był mieszany własnie, cała sala odspiewała min. "Chryzantemy Złociste" :]
Karaoke dalo rade, darcie ryja przy chryzantemach i moshpit pod koszem ;] szkoda ze nas wyjebali ;P Telep w moim odczuciu byl najbardziej rodzinnym konwentem na jakim mialem przyjemnosc byc, jednosc jak w rodzinie, wspolny przemarsz i walka z regulaminem ;] Wspomina sie milo. Przez pryzmat atrakcji nie oceniam, nie jezdze na konwenty dla atrakcji :] Jak ktos nie mial znajomych faktycznie mogl sie troche nudzic, ale za rok, bedzie lepiej ]:>>

Offline Negri

Teleport 2005
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 22, 2005, 04:09:54 pm »
Cytat: "Przemus-ciaaan"
Karaoke dalo rade, darcie ryja przy chryzantemach i moshpit pod koszem ;] szkoda ze nas wyjebali ;P Telep w moim odczuciu byl najbardziej rodzinnym konwentem na jakim mialem przyjemnosc byc, jednosc jak w rodzinie, wspolny przemarsz i walka z regulaminem ;] Wspomina sie milo. Przez pryzmat atrakcji nie oceniam, nie jezdze na konwenty dla atrakcji :] Jak ktos nie mial znajomych faktycznie mogl sie troche nudzic, ale za rok, bedzie lepiej ]:>>


Co roku coś nowego się trafia, ale choćby się waliło to i tak zawsze atmosfere uratują znajmomi Zoltanując, spiewając i klepiąc mometami słodką biedę ;). Zresztą pomysłow nie brakuje, i nie zdziwiłbym się gdyby następny Teleport zyskał miano freestylowego, bo przecież w dużej mierze będą go tworzyli także ludzie :) ( orgowie nie sa ludzmi :P ).
color=blue]Zoltan![/color]
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone...

Offline Czatan

Teleport 2005
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 22, 2005, 05:51:59 pm »
Oby nastepny teleport byl taki jak te wakacje, a biorac pod uwage fakt ze bedzie cala ekipa, to chyba jest duza szansa ;] Ladnie sie postaramy, ja wam pomoge jak cos i bedize SZATAN!