trawa

Autor Wątek: WFB - umiem napisać - DE na Master Blaster  (Przeczytany 9469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ziemko

  • Gość
WFB - umiem napisać - DE na Master Blaster
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 15, 2005, 06:51:04 pm »
to sie zgadza ... gralem z Jackiem Jedynakiem ( wielkie pozdro , b. przyjemna gra jak dla mnie ) i jednak CG nie jest taki mocny ( chociaz to tez inna kwestia jak ma sie cala armie tak jak ja w skirmishu ) , wygralem 16:4 ... Jednak nie taki diabel straszny ;)

JJ

  • Gość
WFB - umiem napisać - DE na Master Blaster
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 16, 2005, 08:29:34 am »
Cytat: "Ziemko"
to sie zgadza ... gralem z Jackiem Jedynakiem ( wielkie pozdro , b. przyjemna gra jak dla mnie ) i jednak CG nie jest taki mocny ( chociaz to tez inna kwestia jak ma sie cala armie tak jak ja w skirmishu ) , wygralem 16:4 ... Jednak nie taki diabel straszny ;)



BAAARDZO przyjemna gra. Bydgoszcz nie tylko piękne armie ma, ale i miłych i silnych zawodników!  8)  8) POZDRAWIAW! Dziękując za partię, muszę powiedzieć, że 4 punkty szczęśliwie uzyskałem,* a na taką armię CG może sobie popsikać. Tu wzięcie górek zamiast zaczynania nic by mi nie dało - problemem nie były Kroxy czy salki  ale skinki - szybciej by doszło. Z drugiej strony Lizaki do hth (2 stedzie, 3x4 Kroxy) "Lizardmena" Kułakowskiego cudem 4 punkty ugrały.  
Jankielu - cała nadzieja w Tobie!


*Skulony w najdalszym rogu stołu Highborn wraz ostatnim COK, trzęsąc się ze strachu czekali czy 3 szamanów z błyskawicami bez sejwów dobiegnie na 24 cale w ostatniej rundzie czy nie.... Nie dobiegli... :roll:

Ziemko

  • Gość
WFB - umiem napisać - DE na Master Blaster
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 16, 2005, 09:48:43 am »
achh dziekuje , za tak mile slowa :)) mi tez niezmiernie sie milo gralo :) moja armia byla idealna aby powalczyc z CG , natomiast armia Lizarda ( o ktorej mowisz ) byla totalnie ofensywna , wiec nadziala sie na Ciebie :)

 

anything