trawa

Autor Wątek: [WFB] Errantry War + Latający Cyrk.  (Przeczytany 5836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Loremaster

[WFB] Errantry War + Latający Cyrk.
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 12, 2005, 11:34:43 am »
Ale jak jest taka mocna to zachowaj ja dla siebie nie musisz jej wszytskim prezentowac bo jak widzisz wiekoszosc graczy w to nie wierzy.
Ja swoja wiedze na temat walki monsterow i pegazow czerpie nie z matematyki, (gdyz gdyby bazowac na matematyce to po co rzucac kosci jezlei wszytsko mona obliczyc ??) a zdoswiadczenia i zte go co zobaczylem a zobaczylem np. bitwe Macina Galocha z Arturem szyndlerem, w trakcie ktorej chaos dwarf lord na monsterku(IMHO gorszym od smoka) robil z pegazow jatke tzn. one go szar|owaly ale sie ciagle odbijaly i to byly 5 z sztandarami i z rozmow z badz co badz dobrymi graczami bretonskimi , ktorzy twierdza ze smoki sa jednym z najlepszych "lekarstw" na cyrki pegazow
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline pingus

[WFB] Errantry War + Latający Cyrk.
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 12, 2005, 02:38:18 pm »
Ależ ja nie twierdzę że jest mocna... tylko pokazuję że nie jest aż tak słaba jak twierdzisz. :roll:

Ale dobra nevermind.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Halfing@

[WFB] Errantry War + Latający Cyrk.
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 12, 2005, 04:25:56 pm »
Walcząc z monsterami typu Gryf Mantysia Hipek czy też Latające krowy mrocznych karłów, crk ma w miarę spoko bo te monstery będąc szarżowane są dużo słabsze niż jakieś smoki. Pozatym Taf 5 zmienia bardzo dużo. Na Krakonie wjednej bitwie 3 razy popędziłem jednego gryfa (ale ani razu go nie złapałem) oddziałem 4 pegazów bez sztandaru wskakując na niego z boku albo od tylca. a wiem że jak bym miał ich ze sztandarami to było by dużo łatwiej.

Ja jk grałem cyrkiem to poprostu smoki omijałem z bardzo wielkiego daleka, bo poprostu nie mam takiego Lorda ani farta żeby zabić albo zbreykować ów chama
retka Bretka bretka

JJ

  • Gość
[WFB] Errantry War + Latający Cyrk.
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 12, 2005, 09:17:41 pm »
Cytat: "Halfing@"


Ja jk grałem cyrkiem to poprostu smoki omijałem z bardzo wielkiego daleka, bo poprostu nie mam takiego Lorda ani farta żeby zabić albo zbreykować ów chama


Hmm a nie możesz sobie takiego paladynika z przerzucikami "A la Kooba" skonfigurować? No nie lorda, ale prawie równie trudnego do ubicia? Żeby każdy smok na niego się z chęcią rzucał?

Offline Halfing@

[WFB] Errantry War + Latający Cyrk.
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 13, 2005, 09:25:10 am »
Widzisz JJ to nie jest takie proste bo tai typ na pierwszy rzut oka wydaje się w miarę spox

Ma sejw na 0+ z rerolem gralową wirtułęi może mieć Biting Blade (ale nie wiem po co)

I co teraz od siły 7 ma sejw na 4 z rerolem i warda na 5 od smoka na 3 itp

Ale szczerze  mówiąc to się nie sprawdza bo jakiś nie fart na kostkach i już jest do dupy. Ale mimo to dzięki i spróbuję takiego gdzieś zmieścić ;)
retka Bretka bretka

Offline pingus

[WFB] Errantry War + Latający Cyrk.
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 13, 2005, 02:35:38 pm »
Hmmm ale taki gość 0+ reroll to może tylko na kuniu być.. jak na pegazie go sadzasz to masz 2+ z rerollem max... ja bym mu dał regenerację jakbym miał puszkować prędzej..

A w lancy to on średnio do walki dojdzie.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.