trawa

Autor Wątek: HELLSING OVA...  (Przeczytany 1882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alix

HELLSING OVA...
« dnia: Kwiecień 25, 2005, 04:05:11 pm »
Hellsing OVA: krazyly plotki o nowym anime... no i prosze co znalazlam;)
Cytuj
According to AnimeOnDVD, it will be continued in an as yet unknown number of episodes, but each OVA will be 35 minutes long and based on the events of the manga.

A wiec to juz pewne... czy to nie czadowo ze oparte o mange...??
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
HELLSING OVA...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2005, 05:07:04 pm »
Będzie, będzie :D
A o jakimś terminie nic nie było?

ps. Black Cat jest świetne.

Offline Alix

HELLSING OVA...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2005, 05:22:11 pm »
Cytuj
A o jakimś terminie nic nie było?

Niestety nie, ale szukam i jak tylko sie dowiem, dumnie umieszcze date na forum...
Cytuj
Black Cat jest świetne

 prawda Jedyne zastrzezenie jakie mam to ze bywa nudne, ale baardzo rzadko... a co, zachecil cie moj spoiler..?
 Jak mi na razie wiadomo po japonsku jest 15 tomow, po francusku 12 a po angielsku (chyba) 13.
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
HELLSING OVA...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2005, 05:43:01 pm »
Spoiler zachęcił - właśnie dokładnie takiej mangi szukałem - z jednej strony na luzie, ale jak przychodzi do walki to nikt tam nie słodzi i wszystko jest na poważnie. Do tego bohaterowie są świetni :) Szkoda tylko, że nie ma całości i będzie trzeba czekać na dalsze części.

Offline Alix

HELLSING OVA...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2005, 06:34:03 pm »
Cytuj
Szkoda tylko, że nie ma całości i będzie trzeba czekać na dalsze części.

Ja wole czekac na dalsze czesci, np. Hellsing, bo jest ciekawiej... a tak jak dostaniesz do reki 15 tomow mangi , to przeczytasz nieuwaznie, byleby tylko dojsc do nastepnego tomu i nastepnego... a jak czekasz, masz czas sie zastanowic nad tym co przeczytales i pozatym czytasz te mange kilka razy: ( tak jest przynajmniej w moim wypadku)
=>zaraz po kupnie
=>aby przypomniec sobie fabule przed wyjsciem nastepnego tomu
=> i tak dalej, i tak dalej...[/list]
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
HELLSING OVA...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2005, 06:52:15 pm »
Cytat: "Alix"

Ja wole czekac na dalsze czesci, np. Hellsing, bo jest ciekawiej... a tak jak dostaniesz do reki 15 tomow mangi , to przeczytasz nieuwaznie, byleby tylko dojsc do nastepnego tomu i nastepnego... a jak czekasz, masz czas sie zastanowic nad tym co przeczytales i pozatym czytasz te mange kilka razy: ( tak jest przynajmniej w moim wypadku)
=>zaraz po kupnie
=>aby przypomniec sobie fabule przed wyjsciem nastepnego tomu
=> i tak dalej, i tak dalej...[/list]


Hmm, mądre podejście. Masz rację.

Offline Alix

HELLSING OVA...
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2005, 07:44:53 pm »
Ale z anime jest niestety odwrotnie :( nie cierpie tego momentu jak konczy sie epizod
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Maladie

HELLSING OVA...
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 25, 2005, 08:10:56 pm »
Hellsing! Anime na które czekam... Akurat mi się Manga nie spodobała, ale rzecz gustu. Czekam, czekam... Doczekać się nie moge...

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Puchiko0007

HELLSING OVA...
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2005, 10:13:10 pm »
Cytat: "Maladie"
Hellsing! Anime na które czekam... Akurat mi się Manga nie spodobała, ale rzecz gustu. Czekam, czekam... Doczekać się nie moge...
na to wyglada, ze OAVki beda wiernie odwzorowywac mange, czyli bedzie duzo czarnego humoru i krwi. anime, ktore powstalo troche wczesniej jest powiazane z manga tylko postaciami i ogolnym zarysem fabuly. jest krwawe, humor nie jest czynnikiem priorytetowym anime.jesli manga nie podobala Ci sie powinias siegnac po anime. nam pozostaje tylko czekac na OAVki :badgrin: