Autor Wątek: Książka na plaży  (Przeczytany 1659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yuri

Książka na plaży
« dnia: Kwiecień 19, 2005, 08:18:26 pm »
Grupa komiksowa GDAK, Grupa animeNet oraz Pracownia Komiksowa Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku zapraszaja wszystkich na czerwcową serię imprez w Trójmieście, odbywającą sie w dniach 4 - 5 czerwca 2005, poswięcona tematyce komiksu.

Start w sobotę 4 czerwca na plaży w Gdańsku-Brzeźnie imprezą "Książka na plaży".
W programie:
- Warsztaty komiksowe,
- Wystawy książkowe i komiksowe,
- Prezentacja oferty handlowej wydawców,
- Koncerty,
- Karaoke,
- Konkursy,
- Stoiska z małą gastronomią (dla pełnoletnich także z piwem :>).

Po imprezie "plażowej" w godzinach wieczornych zapraszamy wszystkich uczesników do pobliskiej szkoły na ogólnopolski konwent komiksowy "GdaNetKon" który trwać będzie do wieczora dnia następnego (t/j. niedzieli 5 czerwca) W programie:
- 2 sale projekcyjne (ekrany projekcyjne, dźwięk DD, DTS ES, DTS NEO:6): duża (na potrzeby pokazów anime oraz filmów) oraz mała (głównie na potrzeby prelekcji, prezentacji oraz turniejów). Z projekcji oprócz nowości anime zapraszamy na absolutnie premierowy pokaz pierwszych 15 minut nowego filmu "Kajko i Kokosz".
- Warsztaty oraz spotkania prowadzone przez znanych polskich twórców komiksu,
- Panele dyskusyjne oraz prelekcje (komiks polski, gry konsolowe, manga i anime a "komiks klasyczny" oraz wiele innych),
- "Strefa rozrywki" - DDR, EyeToy, Singstar oraz kilka innych malych atrakcji.
- "Strefa Rozrywki Elektronicznej" (ok 10 konsol X-Box, PS2, Dreamcast !), a w ramach niej WIELKI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KONSOLOWY sponsorowany przez firmę Nintuś z cennymi nagrodami (chodzą sluchy iż m.in wsród przewidywanych nagród nagród będzie jedna z "next gen`owych" konsol),
- "On-line`owy" pokaz jednej z najpopularniejszych gier MMORPG ostatnich czasów - World of Warcraft (prezentowany przez członków poskich gildi DUNE oraz Assembly of Alleria); pokaz zostanie połączony z prelekcją oraz warsztatem poświęconym możliwościom modyfikacji interfejsu gry.
- Konkursy i turnieje z nagrodami,
W miarę możliwości organizatorzy planują także:
- Konferencję prasową z wydawcami, zaproszonymi gośćmi, oraz przedstawicielami fandomów i obecnych na imprezie serwisów internetowych, (lub) czasopism ;P.
- "Old-School Costume Play" nawiązyjący do korzeni tego typu wydarzeń w Polsce (m.in. do prekursora w tym temacie, konwentu "Świat Mangi")
- Dostęp do internetu, Kafejka internetowa,
- Telekonferencja - niespodzianka.

Dzięki naszym sponsorom (podziękowania dla Urzędu Miasta Gdańska oraz Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku za granty pieniężne oraz udostępnienie sprzętu, oraz dla firmy Nintuś) WSTĘP NA OBIE IMPREZY BĘDZIE CAŁKOWICIE DARMOWY!
Dla gości zpoza Trójmiasta prewidujemy sale do spania.

Strona konwentowa mieszcząca się pod adresem http://gdanetkon.animenet.pl wystartuje już w ten weekend. Na jej łamach dowiecie sie bliższych szczegółów dotyczacych obu imprez, jak również formularz rejestracyjny (z powodu ograniczonych warunków lokalowych na imprezie "GdaNetCon" ilość miejsc jest ograniczona).

Serdecznie zapraszamy !

Offline Negri

Książka na plaży
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:33:17 am »
Najciężej będzie z wpuszczaniem na nockę do szkoły ludzi " z poza Trójmiasta" bo i jak to sprawdzić i Tego dopilnować. Zresztą wedle zasady najciekawsze rzeczy dzieją się nocą :>~ , każdy będzie zainteresowany żeby się "wkręcić" .

Szacun!
color=blue]Zoltan![/color]
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone...

Offline Yuri

Książka na plaży
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2005, 09:39:32 pm »
Sprawa z wejściem została załatwiona w następujący sposób:
wkrótce ruszy formularz rejstracyjny-zarejstrujesz sie to wjzad jest fri, w przeciwnym wypadku 10 pln na wejsciu.

Nastapiła też zmiana godziny startu imprezy-zaczynamy od 12.

 

anything