Autor Wątek: Odsłony Brada Pitt'a  (Przeczytany 19092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madia

Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 15, 2006, 10:04:28 pm »
Cytat: "koortshack"
Szanowna komisjo, postanowiłem wyróżnić trzy filmy :D

 :arrow: SNATCH

Super rola, super postac, film myślę kultowy, na podstawie jeszcze kultowszego "Lock Stock and two smoking Barrels"

 :arrow: MEET JOE BLACK

Mistrzostwo poznawania świata

 :arrow: TROY

Przekonująco



"Meet Joe Black" - nie widziałam...do nadrobienia.
"Troy" - nie no to po prostu nie jest mój typ filmu..i ten Achilles jakiś taki dziwny...ale scenę niezłą zaliczył ;);)
"Snatch" - już się wypowiadałam, cały film mi się podobal ale rola Pitt'a niebardzo.
वासांसि जीर्णानि यथा विहाय
नवानि गृह्णाति नरोऽपराणि
तथा शरीराणि विहाय जीर्णा
न्यन्यानि संयाति नवानि देही

Offline ZeroMoralne

Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 16, 2006, 01:33:03 am »
Cytat: "madia"

"Troy" - nie no to po prostu nie jest mój typ filmu..i ten Achilles jakiś taki dziwny...ale scenę niezłą zaliczył ;);)


mi się w troi podobał ale oczywiście ten wymoczek i beksa  orlando blum musiał go zabić wrrrrrr
edofile pederaści to są uni entuzjaści

Offline graves

Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 16, 2006, 07:39:49 pm »
Cytat: "ZeroMoralne"
Cytat: "madia"

"Troy" - nie no to po prostu nie jest mój typ filmu..i ten Achilles jakiś taki dziwny...ale scenę niezłą zaliczył ;);)


mi się w troi podobał ale oczywiście ten wymoczek i beksa  orlando blum musiał go zabić wrrrrrr

Troję zabił durny scenariusz, a nie aktorzy. Ci co nie znają Iliady, ani nie wiedzą nic o wojnie trojańskiej po obejrzeniu filmu dochodzą do wniosku, że trwała ona góra kilka tygodni :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline ZeroMoralne

Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 17, 2006, 07:38:00 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "ZeroMoralne"
Cytat: "madia"

"Troy" - nie no to po prostu nie jest mój typ filmu..i ten Achilles jakiś taki dziwny...ale scenę niezłą zaliczył ;);)


mi się w troi podobał ale oczywiście ten wymoczek i beksa  orlando blum musiał go zabić wrrrrrr

Troję zabił durny scenariusz, a nie aktorzy. Ci co nie znają Iliady, ani nie wiedzą nic o wojnie trojańskiej po obejrzeniu filmu dochodzą do wniosku, że trwała ona góra kilka tygodni :roll:


film nie musi być wiernym odzwierciedleniem książki
ja bym np zabił bluma a uratował pita i był by happy end
edofile pederaści to są uni entuzjaści

Offline Mr.Stench

Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 01, 2007, 06:55:48 pm »
Jak dla mnie to w Podziemnym Kręgu zagrał rewelacyjnie.Oprócz tego Wywiad z Wampirem też extra. Tak w ogóle to Pitt jest bardzo dobry w tym co robi czyli w aktorstwie.
ome....Hell Awaits

Offline angaste

Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 01, 2007, 07:42:32 pm »
Zabrakło tutaj roli Pitta w filmie "Babel". Brad był świetny. Zła jestem bo nie dostał za to nominacji do Oscara  :evil:  grrrr
łowa silniejsze są od miecza- gówno prawda.

Offline Skrzydlaty

Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 01, 2007, 08:56:24 pm »
Fight Club, ale pewnie nie oceniam obiektywnie, bo i sam film jest dla mnie mistrzostwem. Gdybym miał drugi głos, to Meet Joe Black. Elegancko się obchodził z tym masłem orzechowym.

Offline zyon

Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 01, 2007, 08:58:01 pm »
Cygański bokser w The Snatch :D Zaraz potem Fight Club i California. Przydało by się dorzucić Babel do listy.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline SkeezaPhrenyak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał W. Orkan
    • www.orkan.f-log.pl
Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 02, 2007, 09:17:27 pm »
Moje typy, to:
1. California
2. Snatch
3. Fight Club

Offline morven

Odsłony Brada Pitt'a
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 10, 2007, 10:58:08 pm »
Ocean's Eleven  :) Bo się go dobrze oglądało, świetnie się zgrał z Clooneyem, no i z powodu sentymentu do filmu :D Po prostu czysta przyjemność.
 You're a Mozart fan. I love him too. I looooove Mozart! He was Austrian you know?
But for this kind of work, he's a little bit light. So I tend to go for the heavier guys. Check out Brahms. He's good too.