Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WH40K

Do Thousand Sons'ów :)

<< < (2/10) > >>

Janek Pietkiewicz:
Można powiedzieć, że Jachu jest dobrym duchem naszego forum, tylko on nie rozumie, o co mi chodzi.
Jeśli chodzi o rozpiski to zajrzyj na stronę GW - jest tam cykl artykułów pod tytułem "Navigating Eye of Terror" czy jakoś tak.

jachu_ka:

--- Cytat: "Necrarch" ---Można powiedzieć, że Jachu jest dobrym duchem naszego forum, tylko on nie rozumie, o co mi chodzi.

--- Koniec cytatu ---


jesli chodzi Ci o cos innego niz mordowanie czejnaksom tych smierdzacych skunksow Tzinczowcow i Slaneszowcow, to ja nie wiem o co Ci chodzi. o co Ci chodzi? :lol:

jachu_ka:

--- Cytat: "Finfarin" ---
--- Cytat: "jachu_ka" ---hmmm... a mowilem Ci juz, ze Tzeentch to parszywy skunks? ;) ;) ;)
--- Koniec cytatu ---


prawie taki  jak Khorne, co?
--- Koniec cytatu ---


duuuuuuuzo gorszy.
jesli mialbys zostawic komus dziecko pod opieka, to kogo z bogow chaosu to ktorego bys wybral?
Tzeentch by je zamienil w enerdowska mikrofalowke, Jędrzeja Lepieja, albo innego spawna, wmowil mu, ze Polske chca wykupic zydzi, masoni i pedofile z brukseli i nakrecil je na wcinanie surowej kalarepy w rytm psalmow z radyjka tatki Muchomorka. albo jeszcze cos innego.
Slaanesh by je [cenzura], [cenzura], [cenzura] a potem [cenzura] i [cenzura] na dokladke, a potem powtarzalby to bez konca w coraz brutaniejszy sposob.
Tata Nurgle by je zainfekowal jakims paskudztwem albo tez zamienil w spawna.
Khorne by je tylko zamordowal czejnaksom.
jak widac najmniej parszywym skunksem jest Khorne i to on otrzymuje tytul Najmniej Parszywego Skunksa Ziemii c**jawsko-Pomorskiej
trzeba sie opierac na ludziach pewnych i sprawdzonych.
:twisted:

jachu_ka:

--- Cytat: "Nathaniel" ---
a na jacha nie zwracaj uwagi... to taki miejscowy... ekhem... folklor...  :wink:  :D
--- Koniec cytatu ---


pewno, nawet walonki mam :D

Raziel:

--- Cytat: "jachu_ka" ---
--- Cytat: "Finfarin" ---
--- Cytat: "jachu_ka" ---hmmm... a mowilem Ci juz, ze Tzeentch to parszywy skunks? ;) ;) ;)
--- Koniec cytatu ---


prawie taki  jak Khorne, co?
--- Koniec cytatu ---


duuuuuuuzo gorszy.
jesli mialbys zostawic komus dziecko pod opieka, to kogo z bogow chaosu to ktorego bys wybral?
Tzeentch by je zamienil w enerdowska mikrofalowke, Jędrzeja Lepieja, albo innego spawna, wmowil mu, ze Polske chca wykupic zydzi, masoni i pedofile z brukseli i nakrecil je na wcinanie surowej kalarepy w rytm psalmow z radyjka tatki Muchomorka. albo jeszcze cos innego.
Slaanesh by je [cenzura], [cenzura], [cenzura] a potem [cenzura] i [cenzura] na dokladke, a potem powtarzalby to bez konca w coraz brutaniejszy sposob.
Tata Nurgle by je zainfekowal jakims paskudztwem albo tez zamienil w spawna.
Khorne by je tylko zamordowal czejnaksom.
jak widac najmniej parszywym skunksem jest Khorne i to on otrzymuje tytul Najmniej Parszywego Skunksa Ziemii c**jawsko-Pomorskiej
trzeba sie opierac na ludziach pewnych i sprawdzonych.
:twisted:
--- Koniec cytatu ---


nic dodac nic ujac

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej