Autor Wątek: Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW  (Przeczytany 4949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« dnia: Kwiecień 27, 2005, 02:12:25 pm »
Nahar - na innym temacie proponowałes zrobić jakiś 8 osobowy (dobrze mówię?) cykl spotkań?... może zróbmy sobie kampanię... ale bez jakichś zasad powalonych... normalne na razie - taką zwykłą (bo nie będzie trudno ją organizować) z minimalnymi upgradeami - czyli 4 z tych 5 wyżej wymienionych zasad... shield jest serio za tani na taki save...

Ponadto przydało y się nie zmieniac nic, poza dorzucaniem ciekawszych (itych bezbłędnych) scenariuszy do naszych rozgrywek... czasem grać tylko 1&1 a czasem pogrywać 4&każdy na każdego:)... wiesz... jakąś fajną kampanię na strychu, czygdziekolwiek... możemy sie umawiac na potyczki po prostu... mi już tak tęskno dokampanii - a jak zobaczyłem fotki z turnieju par... to oniemiałem... CoC, SoS... WH...ślicznei malowani!! przynajmniej an fotach!!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2005, 02:48:01 pm »
Narazie proponuje pojedynczą gre Ja z Pawłem versus Ty z Anią na rozpiski turniejowe-tak na otarcie łez. STRASZNIE WAS NAM BRAKOWAŁO!
Kamil. (miszczu)

Offline Wercyngetoryks

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2005, 03:24:37 pm »
Ja jestem za...co prawda nie mam ostanio czasu na nic...ale jak coś wymyślicie i zorganizujecie pierwsze gry...to ja chętnie zagram :D

Offline Nazroth

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2005, 03:44:30 pm »
Kamilu - ja jestem bardzo chętny, ale nie wydaje mi sie, by moja dama teraz znalazła czas:(... dla wyjaśnienia powiem tak: z ok 5 spotkań (wielogodzinnych) w tygodniu - spadła nam statystyka do dwóch:(... ona ma na głowie nauki wiaaadro... a ja zero:(... toteżnie wypali taka gra parami... natomiast jeśłi pomalowałesjuż jakąkolwiek bande - ale DO KOŃCA do zapraszam do siebie do domu:) z chęciąpogram 1&1 na klimat, aby p prostu pociupac w mordheim - bardzo mi tego brakuje (w razie czego priv proponuję... nawet jutro mam czasu trochę)

a co do turnieju/kampanii... to przydało by się wymyśłic coś na tyle elastycznego (głównie kampania mi po głowie chodzi) aby nei zajmowało to wiele czasu i żeby nie ograniczac wszystkich konkretnymi terminami:)

Pozdrawiam all
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Motorek

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2005, 05:11:32 pm »
W Lublinie zrobiliśmy ligę Mordheim , mamy 10 graczy i spotykamy się w piątki , każdy jedzie po 2 bitwy , puki co gracze się nie wykruszają , ale wszystko okarze się w czerwcu, bo już niektórzy chcieli zmieniać rozpiski po 1 bitwie :?  
Zawsze można połączyć przyjemne z porzytecznym , tak czy siak byśmy grali w piątki i spotykali się w kilka- kilkanaście osób a tak dochodzi dodatkowy dreszczyk emocji i gratyfikacja finansowa dla 3 pierwszych miejsc ;)

Offline Wercyngetoryks

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2005, 08:04:29 pm »
Pod koniec maja znów dłuższy weekend co powiecie na spotkanko np. w piatek 27.05 na Strychu, głównie dla graczy z Kraka no i tych co zechcą wpaść z dalsza;)
Takie luźne gry...ja postaram sie pogadać z szefostwem Strychu i moze uda się zeby klub był czynny nieco wcześniej, a jak się nie uda to i tak od 15-19 mamy troche czasu na granie, a później na browarka gdzies można wyskoczyć :D

Taki dzień z klubem Treasure Hunters...dajcie znac co Wy na to :?:  :?:  :?:

Offline Mistrz wałków :)

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2005, 08:53:23 pm »
Klub w piątki jest zawsze otwarty już od 13.00 (no chyba że uda ci się Seba utargować :)) (ostatnio z Pawłem przesiedzieliśmy tam pół dnia!)

Ja i mój Ostland (ew. WH) stawimy się !!!
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2005, 09:35:34 pm »
W sobotę gram koncert...ale piątek to nie sobota i było by miło się odstresowac łojąc komuś kuper:P... tudzież dostając baty - zobaczymy... może (chociaż to mi się żadko udaje) wpadnę... zobaczę jak czas pozwoli...wiecie jak to jest...dziewuszka... sex i taki etam... ehh... cżłowiek ma mało czasu na MORDHEIM... :(
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2005, 10:39:52 pm »
widze ze ci sie miszczu namnozylo band... :)

moze i ja sie skusze...?

Offline Mistrz wałków :)

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2005, 09:44:32 am »
Cytuj
widze ze ci sie miszczu namnozylo band...  

moze i ja sie skusze...?


A skąd u Ciebie takie zdziwenie, przecierz o tym już Ci wiadomo ododłuższego czasu..

Przy okazji zapraszam wszystkich na tą środę.. Narazie zapowiedziane osoby to Ja Paweł Kinga i Seba.
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2005, 12:08:38 pm »
niby tak ale miales zlepek pojedynczych figurek ... i chyba calej bandy nie bylo z czego zlozyc... w srode to gram z drachem wiec bede "zajety" walka z dwarfami. 1 vs 1

Offline Nazroth

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 16, 2005, 12:37:43 pm »
u mnie środy są przekopane...od 8 rano do 19 mam zajęcia...z przerwą od 9.30-13... więc jakiekolwiek "życie" odpada,...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2005, 01:54:07 pm »
niby tak ale miales zlepek pojedynczych figurek ... i chyba calej bandy nie bylo z czego zlozyc... w srode to gram z drachem wiec bede "zajety" walka z dwarfami. 1 vs 1

Może miałes takie mylne wrażenie ponieważ były nieupożądkowane... To wpadnijcie z Drachem na strych to zagraciw wiecej niż tylko jedną potyczkę! Ja z chęcią zmierze się z pokurczami!
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2005, 04:47:16 pm »
zobaczymy...  w kazdym razie ja sie spotykam z drachem na gre a potem to zobaczymy (mozliwe ze zagram i pojde do domu)... multiple zawsze sie koncza masakrowaniem jakiegos gracza... i pewnie bylbym to ja...

Offline Mistrz wałków :)

Propozycje turniejów i imprez MRD KRAKÓW
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2005, 04:49:40 pm »
Lecz my nie mamy zamiaru grać multi playów!! Tylko zagrac każdy z każdym z czego wyjdzi dobre 4 -5 gier!!
Kamil. (miszczu)

 

anything