trawa

Autor Wątek: Ulubiona postać w DB  (Przeczytany 10488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Martek

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 13, 2007, 06:14:36 pm »
Son Goten (tu rola tańca fuzji;Gotenks),chociaż Vegeta,chyba za jego monotonne odzywki. ;)
ie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma pasji - jest pogoda ducha.
Nie ma śmierci - jest Moc.
[Kodesk Jedi]

Offline nolifesking

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 13, 2007, 06:16:09 pm »
Zawsze lubiałem vegete chociaż kojarzył mi sie z przyprawami :D
nu i miał jasne kamehamy:D

Offline Nakago

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 14, 2007, 07:54:29 pm »
Vegeta, zawsze i wszędzie ;-).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Murmandamus

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 14, 2007, 09:05:08 pm »
żadna.

Nienawidze Dragonballa
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 16, 2007, 10:53:33 am »
Najlepszy jest Kuririn (Krilin)
Najsilniejszy czystej krwi ziemianin.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline Dino

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 17, 2007, 07:22:29 pm »
Goku, Piccolo, Kuririn, Vegeta, Bulma i Boski Miszcz. Trudno wybrać jedną postać z tych, które wymieniłem... a do tego jest jeszcze zły, demoniczny, straszliwy, morderczy... Pilaf ^_^

Offline Frey Ikari

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 18, 2007, 05:57:30 pm »
Trunks z przyszłości jesli o mnie chodzi...

Offline Miyamoto Hachimaro

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 02, 2007, 09:58:48 pm »
Szczerze mówiąc, z DB oglądałem tylko jeden film kinowy, który na dodatek wydawał mi się wyjątkowo monotonny i paskudny. Zapewne dlatego, że nie przepadam za mangami, w których każdy porządny bohater musi koniecznie być mięśniakiem. Jednakże, kierowany swym doświadczeniem w dziedzinie shounen-ai, wybrałbym zapewne parkę Chibi Trunks x Chibi Goten... gdyby tylko byli razem. Następni w kolejce są Gohan oraz Mirai Trunks, którzy po odrąbaniu nadmiaru mięśni nadawaliby się nawet na bishe. Jednakże, także ich nie uwzględniono na liście. W takiej sytuacji decyduję się na Piccolo - nie dość, że to przedstawiciel całkiem interesującej rasy, to jeszcze, podobnie jak Muten-Rôshi, elderly martial arts master. Na kogoś takiego nie mogłem nie zagłosować.

Pozdrawiam serdecznie.
A.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline forlacik

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 03, 2007, 04:16:05 am »
Filmy DB nie są arcydziełami ( posiadam trzy nawet xD ) xD Anime tez nie, ale mimo wszystko ogladając serię 3 razy bawiłem sie bardzo dobrze ; ) Manga moim zdaniem jest tutaj duzo lepsza, ale nie ma krzyków i wszystkie kamehany sa jakis takie, hmm, bez emocji xD

Z ankiety wybrałem Goku, ech te oczekiwanie na to aż sie zjawi i uratuje śwait =D ( najbardziej się z nim zżylem chyba w momencie pierwszej śmierci i pierwszego ataku Vegety, kiedy to wrocil z zaświatów )

ALE Vegeta ( Ten teledysk z nim w roli głównej i w tle Don't Cry Guns N' Roses, mistrzostwo + śmierc z rą Freezera, ech nie da się zapomniec tego ; p )  też jest niczego sobie ^_= W sumie razem bym ich na pierwszym miejscu dal, pozniej Piccolo i Bulma =D

Woo, sie rozpisałem =p

Offline Bartez

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 05, 2007, 01:58:09 pm »
W tej ankiecie nie ma : Bardocka, Raditza, Nappy, Mr. Satana, Brollego (którego najbardziej lubiałem, a zwlaszcza SSJ!), Chichi, Son Gotena, Vegetto (połączenie Kakarotto z Vegetą) , Videl, Gotenksa(połączenie małego Son Gotena z małym Trunksem) , Picollo itd. i dlatego ta ankieta jest taka żałosna!
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Nakago

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 05, 2007, 02:01:53 pm »
Jak możesz! Kronos pewnie aż się popłakał przez Ciebie...





:-p
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Hollow

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 11, 2007, 04:01:54 pm »
Mi się podobał Bardock- ojcie Goku. Z wyglądu jest prawie dokładnie taki sam jak Goku, ale z charakteru był bliższy Vegecie. Szkoda tylko, że w mandze był tylko na kilku obrazkach podczas walki goku z Freezerem. W anime był o nim jeden odcinek specjalny.

a jeżeli chodzi o postac, która jest w ankiecie to Vegeta wymiata.

Offline Gunslinger

Ulubiona postać w DB
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 11, 2007, 06:12:01 pm »
DB to jeden z moich ulubionych anime no i pierwszych które oglądądałem :)
Dla mnie najlepszy jest Gohan no ale jako ze nie ma go w ankiecie głosuje na Piccolo

 

anything