Autor Wątek: breath weapon  (Przeczytany 7509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murmandamus

breath weapon
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 16, 2006, 11:24:12 am »
W podreczniku napisane jest tez ze zioniecie mierzy sie z pyska figurki a ludzie kaza sobie podczas gry od podstawki figurki przystawiac template, iscie nie zioniecie tylko sikniecie chyba...

ktos sie o tym moze wypowie?
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Swingu

breath weapon
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 16, 2006, 12:05:13 pm »
Od podstawki jest sensowniej. Jeśli chcesz się przekonać, mogę umówić się z Tobą na bitwę, w której wystawię zrobionego z elastycznego drutu smoka o trzydziestocalowej szyi, którą będę w czasie gry wyginał tak, że smok będzie raził Twoje wojska niezależnie od ich względem niego pozycji.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Remo

breath weapon
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 16, 2006, 12:46:16 pm »
Cytat: "Swingu"
Od podstawki jest sensowniej.


No własnie, sensowniej a nie zgodnie z zasadami. A gdy chłopak słusznie zauważa że nie ma nigdzie przepisu stricte zabraniającego smokowi ziania do hth i mówiącego, że zianie to shooting (a nie jest to shooting tak samo jak u Screaming Bella - dzięki Rav) to wtedy mówicie o zasadach.
Napiszcie mu wprost o co chodzi, że na pewno nie o zasady tylko o wasze "widzimisię".

p.s. Jedną z metod interpretacji przepisów jest porównywanie jej z innymi, podobnymi przepisami traktującymi o tej samej rzeczy. W V ed. smok mógł ziać do swojego hth więc na pewno nie był to shooting.
RZEKAŻ 1% PODATKU NA LEŚNE ELFY.
Program Walki z Biedą.

Offline Murmandamus

breath weapon
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 16, 2006, 01:01:00 pm »
sensowniej tiaaaaaa.......

Tylko ze biorac poduwage figsy i zasady. Smok ma glowe i w jednym kierunku jest. Z niej wg zasad sie zialo, hydra ma wiele glow i wg zasad bo jest napisane mozna ziac z ktorejkolwiek sobie wybiore. Wiec wiele glow wieksza mozliwość takiego ziania wiec hydrant lepiej zieje.
ALe jakze to zrobili wiec tak ze, trzeba ziac od podstawki wtedy zieje tak samo choc choc powinna miec nieco lepszy manewr do ziania niz smok.
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Jobin

breath weapon
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 16, 2006, 02:08:17 pm »
Witam jestem nowy ale równiez moim zdaniem powinno sie mierzyć od podstawki. Poatrzecie skonwertuje sobie smoka że w jednym kierunku jest wysunięta głowa i od niej musiał bym mierzyć a wyobrażająć soebie walke to smoczór sie rusza kręci głową.

JJ

  • Gość
breath weapon
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 16, 2006, 02:15:47 pm »
Cytat: "Ashimsiugar"
co do autorow mam watpliwosci czytajac rb czy wiedzieli co czynia , ogolnie zasady sa ok , ogolnie niestety czasem wypadaloby uszczegolowic ww, co do zioniecia mowie tu czysto hipotetycznie nie zanam bowiem zadnego smoka swa wiedze opieram na czytelnictwie fantasy wydaje mi sie ze nic smokowi nie przeszkadzaloby w hth zionac ogniem przeciez to jego normalny ze sie tak wyraze orez moze ogonem moze lapkami hehe no i moze zionac , a ze zioniecie jest rowniez dleglosciowe to wydaje mi sie ze nie przeszkadaloby mu zionac w fazie strzelania na odleglosc , a co do wypowiedzi niezgodnych z ogolnieprzyjeta doktryna mozna przyjac ze nie sa glupie i nic nie wnoszace (traktuj jako klutliwe) historia bowiem pokazuje ze wlasnie takie "upierdliwce" zadajace pytania jak rhino zmienialy rzeczywistosc


Nekromantyczne ożywienie trzyletniego trupa.
Brak interpunkcji.
Niezrozumiała wypowiedź.
Smokom zionąć w hth przeszkadza RB.
Przenoszę do "Kwestii zasad"

Offline Swingu

breath weapon
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 16, 2006, 05:26:16 pm »
Cytat: "JJ"



Brak interpunkcji.
Niezrozumiała wypowiedź.
Przenoszę do "Kwestii zasad"


...gdzie post tak opisany będzie się czuł jak w domu ;)

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać  :lol:
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Kieł

breath weapon
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 24, 2006, 06:00:51 pm »
Chciałem zapytać czy smok musi widziec cel do którego zionie. Wydaje mi się że główna zasada tutaj obowiązuje czyli żeby strzelac trzeba widzieć, jednak nie spotkałem przypadku gdyby ktoś przykładając template sprawdzał czy nie wychodzi on poza kąt widzenia.
Poza tym widziałem jak niektórzy ziali steam tankiem obracając wierzyczkę, dzięki czemu mieli w tym wypadku 360 cali widoku. Czy steam tank ma odnośnie tego specjalną zasadę, czy obowiązują go te same zasady co np smoka?
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Jankiel

  • Gość
breath weapon
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 24, 2006, 06:12:59 pm »
Steamtank może strzelać we wszystkich kieunkach, smok tylko w to, co widzi.

Offline Kieł

breath weapon
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 24, 2006, 06:21:49 pm »
Dzięki.
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline Gotrek

breath weapon
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 24, 2006, 06:44:03 pm »
Skoro zianie to nie shooting, to czy smok może zionąć w turze w której się zebrał?
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline Scimitar

breath weapon
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 24, 2006, 10:20:33 pm »
Nie może.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline wojo

breath weapon
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 26, 2006, 06:55:37 pm »
Czy hellcannon może ziać lub ewentualnie strzelać do odległych celów jeśli jest związany walką?
epiej mieć Parkinosna i trochę wylać, niż Alzheimera i zapomnieć wypić.

Goł, goł pałer rendżers !!!

 

anything