trawa

Autor Wątek: WSK ... i po WSK  (Przeczytany 34178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mykupyku

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 04, 2003, 10:59:51 pm »
opyright by mykupyku

Offline freshmaker

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 05, 2003, 08:00:18 am »
wyadje mi sie ze program zapowiada sie sredniawo. mam nadzieje ze sie myle.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline surmik

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 05, 2003, 08:06:57 am »
Przenioslem z osobnego watku.

http://komiks.gildia.com/imprezy/wsk_2002 - jakby ktos nie wiedzial.

Najbardziej podobaja mi sie niedzielne spotkania :"Sztuka Feng Sh**i", "Astrologia, astronomia i sztuka układania horoskopów", "Szkoła sztuczek magicznych", "Wróżka i szklana kula" i na koniec "Pokazy sztuczek magicznych".

Zenada :o(
Pozdrowienia,
Marek

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 05, 2003, 08:55:59 am »
Rzeczywiscie, program sredniawy, nawet Grzegorzowi nie chcialo sie przyjechac. Ale i tak jade. A co do tych wrozek i feng feng, to jest to chwyt na przyciagniecie ludzi, ktorzy moze zostana potencjalnymi czytelnikami, a na razie nie wiedza co to komiks. Poza tym drugiego dnia bedzie sporo rodzicow z dziecmi, i tym rodzicom tez sie cos nalezy. to niech chociaz sobie powroza. Z tego, co slyszalem, to na Zachodzie na festiwalach komiksu tez sa jakies pokazy cyrkowe itp.

Offline surmik

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 05, 2003, 09:03:38 am »
Cytuj
A co do tych wrozek i feng feng, to jest to chwyt na przyciagniecie ludzi, ktorzy moze zostana potencjalnymi czytelnikami, a na razie nie wiedza co to komiks.


To na prelekcji dotyczacej Feng Shiu na pewno sie dowiedza...

Cytuj
Poza tym drugiego dnia bedzie sporo rodzicow z dziecmi, i tym rodzicom tez sie cos nalezy. to niech chociaz sobie powroza.


... bo ze strony komiksowej nie ma tam zadnych dla nich atrakcji. A tak na powaznie to jako rodzic nie dal bym swemu dziecku do czytaia W.i.t.c.h. ani nie poszedl bym z nim na prelekcje dotyczace wrozenia i stawiania horoskopow, szczegolnie na te odbywajace sie na konwencie komiksowym...

Cytuj
Z tego, co slyszalem, to na Zachodzie na festiwalach komiksu tez sa jakies pokazy cyrkowe itp.


Moga byc ale niech chociaz beda wypelnieniem programu konkursowego a nie glowna atrakcja.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 05, 2003, 12:01:02 pm »
Cytat: "surmik"
To na prelekcji dotyczacej Feng Shiu na pewno sie dowiedza...


Chodzilo mi raczej o to, ze jak przyjda na wrozenie i fenga, to pojda i na gielde, cos poprzegladaja, moze cos kupia, zajrza na spotkanie z Lesniakiem itp. W łodzi na festiwalu tez byly sztuki magiczne w czasie spotkan dla dzieci i cieszyly sie bardzo duzym powodzeniem. Ja wiem, ze to troche idiotyczne zestawienie, ale w Polsce komiks sam jako taki sie nie broni, wiec moze czas na konwenty wielodyscyplinarne, choc oczywiscie bardziej pasowalby tu rysunek satyryczny, ilustracyjny i grafika, moze film. W koncu konwenty organizuje sie nie tylko po to, aby ludzie cos kupili, spotkali sie, ale zeby zarobic.

Do tej pory wszyscy czepali sie na maksa łódzkiego festiwalu i wieszali na nim psy, wychwalajac WSK. Jestem ciekaw reakcji po tegorocznej imprezei w Warszawie...

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 05, 2003, 03:18:34 pm »
ech, a nie sądzicie, że najbardziej oczekiwane będzie spotkanie o 15.30 z A.W. o komiksie amerykańskim XXI wieku ? :D
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 05, 2003, 03:49:20 pm »
Cytat: "DevilRed"
ech, a nie sądzicie, że najbardziej oczekiwane będzie spotkanie o 15.30 z A.W. o komiksie amerykańskim XXI wieku ? :D


Nie, bo nie wszyscy jestesmy fanatykami tworczosci zzaoceanicznej. Mnie najbardziej interesuje spotkanie z KŚK, mimo wszystko Giada, panel o rynku wydawniczym w Polsce, warsztaty dla scenarzystow, no i... konkurs strojow fantastycznych ;)

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 05, 2003, 03:59:29 pm »
hehe, twórczość pozaoceaniczna z europejskimi scenarzystami :D
a KŚK i panel rynku wydawniczego też ciekawe :D
a mnie i tak nie będzie  :(
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline KoM@R

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 05, 2003, 05:18:40 pm »
Jezuuuu ,porażka ..nie dośc ,że sobie powróżymy i bedzie rysowniczka W.I.T.Ch (bitch?) ,to do tego jeszcze będzie "projekcja serialu animowananego" ,aż strach się bać ,oni sa wszedzie.... :cry:

Jak by tego było mało ,to jeszcze jak jest coś fajniejszego to zbiega się z inną fajną rzeczą /Komiks humorystyczny w Polsce, 15:15 ,a juz o 15:30 Amerykański komiks środka u progu XXI /to nie sprawiedliwe :cry:
mmmm....

Offline jax

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 06, 2003, 07:42:00 am »
Dużym bólem jest to, że 'Dlaczego Polacy lubią komiksy sf' mocno zachodzą na z 'Komiks francuski w Polsce oczami Wojciecha Birka'.  Co za absurdalny rozkład.   Równoległe spotkania powinny mieć zupełnie nie zazębiającą się tematykę (np. zrobić spotkanie z Giadą równolegle z omówieniem rynku underground  :)  i po kłopocie).  Patrząc na program widzę starania pod tym kątem, ale przykład podany na początku jest wysoce niefortunny.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline grze.hu

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 06, 2003, 09:05:11 am »
Cytat: "Kurczaczek"
A jak wlasciwie zamierzamy sie na miejscu rozpoznac?

proponuje mini transparenty z nickami ( carterami )  :D , albo haslo :    
  " zyrafy wchodza do szafy"
a i mam pytanie, bo nigdy na takim spotaniu nie bylem (a chetnie bym sie wybral-mam nadzieje, ze nikogo nie odstraszylem ta mysla  :D , fajnie byloby sie spotkac, nawet z zatwardzialymi oponentami- nie ma jak rozmowa w "realu"):
gielda jest prowadzona rownolegle do spotkan przez caly dzien ?(czytalem program na wraku i nic na ten temat nie znalazlem )
ralala

Offline Cujo

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 06, 2003, 10:29:28 am »
Witamy,
Podczas trzecich Warszawskich Spotkań Komiksowych odbędzie się premiera dwóch albumów autorstwa znanego włoskiego rysownika Milo Manary: "Klik. Kobieta pod presją" oraz "Dwie podróże z Fellinim: Podróż do Tulum; Podróż G. Mastorny zwanego Fernet".
Pozdrawiamy
Wydawnictwo POST
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 06, 2003, 11:44:02 am »
Wiemy, wiemy. Nam tez Post przysyla informacje.
A co do dwutorowosci WSK - na festiwalu w Łodzi ludzie zawsze sie czepiali, ze to glupi pomysl, bo chcieli byc i tu i tu jednoczesnie. Ja uwazam, ze bardzo dobry, bo sporo sie dzieje i jest w czym wybierac.

Offline Spajder

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 09, 2003, 09:53:09 pm »
Hej, to jak to będzie z Barbarzyńcą. Ma się ukazać 12 marca, a WSK jest 15-16. Jak to jest?
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl