trawa

Autor Wątek: WSK ... i po WSK  (Przeczytany 33527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cujo

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 03, 2003, 11:15:20 pm »
Fajno :)
Baj de uej, jak myslicie, czy przyjazd tworczyni W.I.T.C.H. wygeneruje tlumy 13-letnich fanow piszczacych i kwiczacych z rozbieganymi oczkami w olbrzymich ilosciach? Troche sie tego obawiam. Ponadto drugi dzien ma byc jakoby skierowany do mlodszej czesci fandomu :shock:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline pookie

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 03, 2003, 11:19:06 pm »
Drugiej części WSK mam zamiar nie pamiętać.
 for Pookie

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 04, 2003, 10:21:24 am »
Cytat: "pookie"
Drugiej części WSK mam zamiar nie pamiętać.


Ja mysle, ze to BARDZO dobrze, ze drugi dzien jest dla dzieci. Egmont wie co robi. Mysle, ze beda dla maluchow jakies konkursy, w ktorych bedzie mozna wygrac komiksy (jakies Kidy Paddle, Sprytki itp.). Z czystej ciekawosci pojde zobaczyc, jak Egmont zabiega o nowych czytelnikow swoich komiksow. I zobacze, jak inne wydawnictwa o nich nie zabiegaja (jesli w ogole sie pojawia).

I skoncz pookie z tym katarem... ;)

Offline Kurczaczek

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 04, 2003, 02:22:34 pm »
A jak wlasciwie zamierzamy sie na miejscu rozpoznac? Chyba nie bedziemy stac i wrzeszczec: Szukam Cujo!? Czy jest tu gdzies Mykupyku?! Pookie where are you?!
...

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 04, 2003, 02:34:26 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
A jak wlasciwie zamierzamy sie na miejscu rozpoznac? Chyba nie bedziemy stac i wrzeszczec: Szukam Cujo!? Czy jest tu gdzies Mykupyku?! Pookie where are you?!


A ja nie wiem, czy chcialbym sie spotkac z ludzmi z forum. Taka anonimowosc, jak apanuje na forum, jest fajna (choc administratorzy znaja pewnie nasze IP i rozne takie). A na WSK usiadziemy przy browarku i co?

Offline Cujo

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 04, 2003, 02:47:13 pm »
I nic. Przynajmniej wiesz z kim tankujesz :wink: , o czym rozmawiac, o czym nie, czego sie spodziewac, masz juz upatrzone swoje bratnie dusze i kilka jeszcze rzeczy wiecej, ktore to udalo sie nam o sobie wzajemnie dowiedziec poprzez ta kilkumiesieczna znajomosc na forum.

A jak sie rozpoznac? Moze zalaczyc tu linki do swoich zdjec?
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline surmik

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 04, 2003, 02:53:45 pm »
readktorow Nowej Gildii bardzo latwo rozpoznac... zolte koszulki rzadza... wiec wypatrujcie nas...kurczaczkow... ;o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 04, 2003, 03:29:13 pm »
Cytat: "surmik"
readktorow Nowej Gildii bardzo latwo rozpoznac... zolte koszulki rzadza... wiec wypatrujcie nas...kurczaczkow... ;o)


I wszyscy forumowicze beda sie czepiac tych koszulek jak rzepy ;)
Dowiedzialem sie, ze dzis podobno Centrum Komiksu rozeslalo po ludziach program WSK. Ktos moze ma i grzecznie sie podzieli?

Offline Kurczaczek

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 04, 2003, 05:08:09 pm »
Mysle, ze jak tylko zobaczymy program mozemy zarzadzic jakas... zbiorke?
...

Offline Clayman_

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 04, 2003, 07:35:24 pm »
moze po prostu wszyscy przyjedziemy w zoltych koszulkach :D
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Spajder

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 04, 2003, 09:02:06 pm »
To byłby dobry pomysł, ale ja nie mam żółtej koszulki. Myślę, że pomysł ze zbiórką byłby ok. Poznać fajnych ludzi i tych trochę przewrażliwionych. 8)
Fakt jest taki, że kilka osób bardzo chcę poznać, a gdyby zebrali się wszyscy forumowicze gildii, to już niedaleko do odnalezienia się.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline pookie

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 04, 2003, 09:15:59 pm »
Zapewne pojawię się w towarzystwie mq, a On zamierza sobie odpowiedniego T-shirta sprawić (lol), więc nas znajdziecie. Jeżeli będzie nas 3, to ja jestem ten najniższy (lol), a ten trzeci to Perfect Strangler. Zresztą Perfa łatwo zauważycie w tłumie, dzięki taczce z komiksami, która będzie sobie za Nim spokojnie turkotała :wink: .
Kudza zlokalizujecie bez problemu, bo będzie miał identyfikator, surmik i cd jack pewnie też. Ten bez identyfiaktora, za to w koszulce gildii, to może być wilk (lol). Szkoda, że dope'a nie będzie, ale z Kanady daleko.
Wiem też, że pojawi się tiall, którego część z Was może kojarzyć z WRAK-a. Clay, biorę Burtona. Tyle. A drugiego dnia mam zamiar nie pamiętać, tylko i wyłącznie z powodu stanu, w jaki nie omieszkam wprawić się w sobotę :wink: . Będzie dobrze.
 for Pookie

Offline Cujo

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 04, 2003, 09:25:33 pm »
Tia, Kudżo bedzie mial zoltego tiszerta gildii i identyfikator, podobnie jak reszta kliki z gildii komiksu. Ponadto wiedzcie, ze wszystkie wasze uczynki, glownie te niechlubne beda uwiecznione na zdjeciach, ktorych to zamierzam zrobic mase :mrgreen:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Clayman_

WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 04, 2003, 09:58:14 pm »
a potem co?"przestan spamowac bo wkleje twoje zdjecia gdy tanczyles na stole w stroju wonder woman"? :D
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Anonymous

  • Gość
WSK ... i po WSK
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 04, 2003, 10:06:28 pm »
potem bedzie ogolna szyda  :twisted: