Autor Wątek: "Great Teacher Onizuka"  (Przeczytany 59772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline flowingwater

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 18, 2006, 07:49:09 am »
Ja właśnie jestem w trakcie oglądania fabularnej (nie anime) wersji GTO, mam mieszane uczucia... mangi nie czytałam, czy ktoś może powiedzieć czy jest lepsza od filmu?

Offline ~*~MiZuKi~*~

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 21, 2006, 01:59:18 am »
Nie wiedziałam że jest fabularna wersja GTO... Czytałam mangę i odlądałam anime^^ Obydwa są super, jednak wolę mangę... O.o

Offline flowingwater

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 22, 2006, 02:50:36 pm »
:) Jest, dla zainteresowanych -można obejżeć tu

Offline ~*~MiZuKi~*~

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 23, 2006, 12:59:39 am »
Dziex za linka^^" Osobiście wolę mangę i anime... A tak wogóle to co myślicie o Murai i Fukadzie?? =^^=

Offline Sepiroth

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 12, 2006, 03:48:00 pm »
Yo. Ja też nie słyszałem, że jest coś takiego. W sumie to powiem, że mimo że zawsze bylem za mangą to uważam że w przypadku GTO anime jest lepsze:] A innym z odmiennym zdaniem polecam Wolfs Rain:p  :badgrin:
on't ask...
Just die.

Offline Maciejomens

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 22, 2006, 07:27:51 am »
Cytat: "Sepiroth"
W sumie to powiem, że mimo że zawsze bylem za mangą to uważam że w przypadku GTO anime jest lepsze:]
.


Anime nie widziałem, ale komiks jest spoko.
Możliwe, że tak jak w przypadku Naruto anime jest lepsze  :roll:
o się stało się?

Offline graves

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 22, 2006, 10:19:15 am »
Cytat: "Maciejomens"
Anime nie widziałem, ale komiks jest spoko.
Możliwe, że tak jak w przypadku Naruto anime jest lepsze  :roll:

Widziałem całe anime - i jest znacznie gorsze- sporo zmienione i "ugrzecznione", aby dzieci mogły również oglądać. Manga jest ostrzejsza w swoim wyrazie.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gashu

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 22, 2006, 01:17:46 pm »
Potwiedzam. Komiks jest w tym przypadku o wiele ciekawszy.
Anime znudziło mnie do tego stopnia, że darowałem sobie jego oglądanie około 9-10 odcinka.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Frigmo

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 23, 2006, 12:30:41 pm »
Wie ktoś czemu wydawca zrezygnował z wydawania GTO w cyklu 2 miesięcznym i przeszedł na 3 miesięczny?  Przestało im się przedawać? Kłopoty z tłumaczem  czy z ministerstwem edukacji ? ;)

Offline Gashu

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 23, 2006, 03:50:34 pm »
Hehe, w sumie Uchiyamada, to taki japoński giertyszek jest...
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Sepiroth

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 06, 2006, 09:25:13 am »
Witam. Mimo, że niemam żadnego tomu tej mangi to dla mnie jest the best :D  Na ogół wole mangi przygodowe albo horrory, ale ta dawka dobrego humoru, którą poznałem w bajce zmieniła moje zdanie... Zamówiłem 4tomy GTO :evil:
on't ask...
Just die.

Offline graves

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 06, 2006, 09:36:14 am »
Sepiroth >> Nie wiem o jakiej bajce mówisz, ale nie wnikam.

Przeczytałem najnowszy tom i mogę powiedzieć jedno - nic z tego co tam przeczytałem nie pamiętam abym widział w serialu anime 8) Bardzo ciekawie zaczynający się tom - Onizuka jest jedynie tłem, na pierwszy plan wysunięci są drugoplanowi bohaterowie.  Świetna rozmowa z Onizuką znajomego policjanta w knajpie :lol: W zasadzie to monolog.
A dalej trochę jest już gorzej. Nowy uczeń, który do tej pory nie ukazał twarzy w szkole. Jeszcze gorszy od wszystkich, których Onizuka przekonał do siebie. Kolejna praca u podstaw... To akurat mnie nie przekonuje, autor wyciągnął tą nową postać jak królika z kapelusza. No cóż, ale zobaczymy jak to się potoczy dalej. W odróżnieniu od innych z tym uczniem nie może sobie zbytnio pofolgować...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gietki

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 14, 2006, 11:55:26 am »
GTO... tyle tego wychodzi, że nie mogę wszystkiego przeczytać. Jak nie ma jednej to jest druga, jak nie ma drugiej, to nie ma pierwszej.  :?    Mogli by zrobic nową serie. Lepiej oglądać anime. :P Wydawało mi się, źe w telewizji pokazywali zakończenie GTO, a komiksy nadal wychodzą. Co jest grane?  :?:
oczuj to człowieku. Poczuj to.

Offline graves

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 14, 2006, 12:21:53 pm »
Cytat: "Gietki"
Mogli by zrobic nową serie. Wydawało mi się, źe w telewizji pokazywali zakończenie GTO, a komiksy nadal wychodzą. Co jest grane?  :?:

A co ma być grane :?: W mandze jest więcej wątków niż w anime, a do końca mangi (które jest częściowo zbieżne z końcem anime) jeszcze nie doszliśmy :roll: Początek i koniec się zgadza, a że w środku jest trochę inaczej - trudno z tego zrobić nową serię anime - nie uważasz :?:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gietki

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 15, 2006, 12:57:44 pm »
Wszystko by sie w prawdzie zgadzało. Ale chodziło mnie o nową serie mangi. Bo ile już jest tych tomów. Może przesadzam... :P
oczuj to człowieku. Poczuj to.

 

anything