Autor Wątek: "Great Teacher Onizuka"  (Przeczytany 59850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 15, 2006, 05:44:50 pm »
Cytat: "Gietki"
Wszystko by sie w prawdzie zgadzało. Ale chodziło mnie o nową serie mangi. Bo ile już jest tych tomów. Może przesadzam... :P

Przesadzasz i w dodatku nie czytasz postów ze zrozumieniem.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline freak182

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:54:08 pm »
ja w "onizuce"zakochałam sie od przeczytania pierwszego rozdziału w Mangamixie, po prostu ta manga tak mi przypasowała że...ech szkoda że nie przeczytałam wiecej, nie mam jak...a mogło być tak pięknie
'm gonna cut myself and watch the blood hit the ground

Offline cahir7

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 25, 2007, 01:53:25 pm »
dorwałem kilka tomików na allegro okazyjnie to potem szkoda było nie uzbierać reszty. W tej chwili czytam mange i oglądam równolegle anime. Niby to infantyle, ale czyta sie :!:
słabe były tylko ostatnio te fragmenty z " obfitościami Tomoko", bo epizody bez Onizuki, to juz nie warto. wypada tez wspomniec o znakomitym tłumaczeniu- te wstawki odnośnie polskiej elity " znanych i lubianych" są świetne
Ach i ten film fabularny GTO, co za zgroza :? co do anime to trzyma poziom, ale jak mówie jeszcze do końca niemal połowa mi została..
GOD`S IN HIS HEAVEN. ALL`S RIGHT WITH THE WORLD"

Offline graves

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 09, 2007, 08:12:11 am »
Przeczytałem wczoraj 15 tomik i... jeśli ktoś zna anime - to nie wie co jest w tym tomiku. Nie było w anime niczego z tego co jest w ostatnich dwóch tomach mangi. Przesada goni przesadę - Onizuka to Hero, dla którego pokonanie nawet 100 ludzi to nic trudnego. Co ten autor jeszcze wymyśli...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline misio141

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 11, 2007, 03:32:34 pm »
Cytat: "graves"
Przeczytałem wczoraj 15 tomik i... jeśli ktoś zna anime - to nie wie co jest w tym tomiku. Nie było w anime niczego z tego co jest w ostatnich dwóch tomach mangi. Przesada goni przesadę - Onizuka to Hero, dla którego pokonanie nawet 100 ludzi to nic trudnego. Co ten autor jeszcze wymyśli...

uznam to jako spoiler : w anime przeżył przeżył nawet wybuch bomby  ;)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Anonimowy Grzybiarz

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 12, 2007, 02:42:47 pm »
Zastanawiam się nad kupnem paru pierwszych tomów, ale po tym:
Cytuj
w anime przeżył przeżył nawet wybuch bomby  ;)

jakoś przeszła mi ochota...  :roll:

Offline Krejt

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 12, 2007, 04:56:30 pm »
Ej, Grzybiarzu. W mandze są odpały, ale aż takie jak z bombą to nie.
Kupuj śmiało, bo to dobra manga jest. A o niewielu mangach da się powiedzieć coś takiego.

Offline Anonimowy Grzybiarz

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 12, 2007, 07:53:19 pm »
Dzięki.

Offline Mysza_

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 12, 2007, 07:53:54 pm »
grzybiarz choc raz sie czyms chciał niezachwycic w swoim poście.
 
   grzybiarz-wez napisz chłopie cos raz na tydzień i konkretnie a nie codziennie i bez sensu.
 
   przez ciebie zamieniam sie w spamera bo nie moge wytrzymac momentami.zreszta nie tylko ja.

Offline BRK

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 12, 2007, 09:04:02 pm »
Mnie zastanawia skąd 14stolatek bierze tyle kasy na komiksy, bo czytając jego posty z ostatnich 2 tygodni widze pełno planów co chce kupić, co kupił itp. Aż zaczynam miec jakieś podejrzenia że w większości pisze o czymś czego niekupił/nieczytał/niema pojęcia. Pomijając już pewne bezsensowne posty (zaczynając od jednowyrazowych kończąc na bezsensownych próbach udania kumatego). Kazdy jego post jest dla mnie napisany po to by był, by nabić sobie licznik postów i pokazać się na forum.  
PS: I niemówcie że pisząc sensownie, w tematach mających coś do powiedzenia można napisać 400 postów w 3 miesiące   :oops:  A pozatym sorka za off topa, ale wkurzające jest jak się wchodzi na forum, patrzy że nowe posty a tam jakieś bezsensowne wypowiedzi Anonimowego...

Gilbaert

  • Gość
"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 12, 2007, 09:26:20 pm »
już moderaturzy zwracali uwagę Anonimowemu,
Ale on jest niereformowalny.
Więc zwracam jeszcze raz
jeśli nie przestaniesz spamować
i nie zaczniesz pisać postów wtedy gdy faktycznie masz coś sensownego do powiedzenia
dostaniesz ostrzeżenie.gil

Offline misio141

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 12, 2007, 10:34:05 pm »
Cytat: "Krejt"
Ej, Grzybiarzu. W mandze są odpały, ale aż takie jak z bombą to nie.
Kupuj śmiało, bo to dobra manga jest. A o niewielu mangach da się powiedzieć coś takiego.

przyznaje racje w sprawie że to  dobra manga gdyż ma ciekawe postacie, jest zabawniejsza niż anime, a sytuacje wspomniane wcześniej przeze mnie są bardzo rzadko, w mandze chyba raz widziałem (ale nie aż takiego kalibru Onizuka wtedy po prostu skoczył z dachu ale mange czytałem do 12 tomu) a w anime było to z 3 albo 4 razy.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline graves

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 29, 2007, 09:30:11 pm »
Przeczytałem 17 tom. Całkiem niezły... Wydawało mi się, że ostatnio to już spadek formy, a jednak jeszcze się trochę dźwignęła.
Dla znających serial anime- tego co jest w tej mandze tam nie ma. Żadnej sceny. A warto się zapoznać.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline mierzej3

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 27, 2008, 03:56:55 pm »
Cześć! Jestem tu nowy i chciałbym zapytać czy warto kupywać mange GTO?? pytam ponieważ obejrzalem właśnie anime i czuje pewien niedosyt, z takiego powodu że po prostu było za krótkie.
Czytałem wasze wcześniejsze komentarze ale i tak sie zapytam:
jak duża jest różnica pomiędzy mangą a anime; a przede wszystkim czy manga jest dłuższa??

mam nadzieje że mi odpowiecie bo troche mi na tym zależy

Offline graves

"Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 27, 2008, 06:11:14 pm »
Cytat: "mierzej3"
Cześć! Jestem tu nowy i chciałbym zapytać czy warto kupywać mange GTO?? pytam ponieważ obejrzalem właśnie anime i czuje pewien niedosyt, z takiego powodu że po prostu było za krótkie.
Czytałem wasze wcześniejsze komentarze ale i tak sie zapytam:
jak duża jest różnica pomiędzy mangą a anime; a przede wszystkim czy manga jest dłuższa??

mam nadzieje że mi odpowiecie bo troche mi na tym zależy

Przeczytaj ten temat. Odpowie na 85% Twoich pytań. Anime jest dla nastolatków - manga jest dużo poważniejsza i dosadniejsza. Wszystko jest dłuższe. Zawiera znacznie więcej niż anime. Od kilku już tomów jest w niej to czego w anime nie było.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything