trawa

Autor Wątek: Mix-Komiks  (Przeczytany 75261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza_

Mix-Komiks
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 15, 2007, 11:14:34 am »
najpierw ściagnij sobie najnowszą wersje firefoxa,która podkreśla byki.rozwieje to twoje wątpliwości natury wewnętrznej co do pisowni sz/rz itp.

J.K. Gordon III

  • Gość
Mix-Komiks
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 15, 2007, 11:45:23 am »
rysunek nawet fajny, tylko cholera ten cały Zefir wygląda jak taki Szrama w wersji soft

pozdrawiam

Offline Sopo

Mix-Komiks
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 15, 2007, 08:19:07 pm »
skoro już mówimy tutaj o Zefirze, to ja mam pytako do pana Filipa (nie przechodziliśmy nigdy na "ty"), a może do Śledzia: czy pierwowzorem Zefira był Abp Michalik?
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8734041&rfbawp=1171570102.188&ticaid=133a6&_ticrsn=3

Offline hurek

Mix-Komiks
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 15, 2007, 09:13:29 pm »
Cytat: "J.K. Gordon III"
rysunek nawet fajny, tylko cholera ten cały Zefir wygląda jak taki Szrama w wersji soft

pozdrawiam
                       

Faktycznie ,masz racje ,blond włosy itp. itd. nawet kreska podobna

Offline Mysza_

Mix-Komiks
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 15, 2007, 09:46:55 pm »
Sopo-nie wiem :p  była tez taka marka papierosów pamiętam.
Hurek-kreska podobna bo generalnie to moja kreska.
    inna sprawa,że Zefir to aryjski blondyn a Eryk to skandynawski piegus rudzielec.

Offline hurek

Mix-Komiks
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2007, 09:55:28 pm »
To Ty to rysujesz!?!?! :shock:  :!:  :shock: Nie wiedziałem ,mam eryka ostatnia szrame ,zaczepiście rysujesz kolooo, nie wiedziałem że można tu spotkać takich ludzi!!!

Offline Gashu

Mix-Komiks
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2007, 10:04:14 pm »
Przypomniała mi się scena, bodajże ze "Świata Wayne'a"...
"Nie jesteśmy godni!!! Nie jesteśmy godni!!!". ;)

They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Mysza_

Mix-Komiks
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 15, 2007, 10:07:00 pm »
a mi przypomniała sie scena jak kolesiowi z kolczykami w sutach inny je mocniej szarpnał.wesoła scena;]

Offline Michi13

Mix-Komiks
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 16, 2007, 08:50:36 am »
coś ostatnio te polskie komiksy zawoiowały Mix. ale żeby dodawać  "teenage mutant ninja TURTLES"  :?  :?  :?  fakt mix jest dla dzieci.

Offline hurek

Mix-Komiks
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 18, 2007, 05:42:02 pm »
właśnie fajnie że bedzie TMNT ,ja tam sie ciesze

Offline Michi13

Mix-Komiks
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 10, 2007, 08:12:11 pm »
od świeżając temat "mix komiks" co sądzicie o nowym marcowym numerze? wiem że większość uważa że MIX. jest dla dzieci ale może ktoś przeglądał ?

Offline Mysza_

Mix-Komiks
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 10, 2007, 09:14:22 pm »
Cytuj
wiem że większość uważa że MIX. jest dla dzieci

 bo on jest dla dzieci.

Offline empro

Mix-Komiks
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 01, 2007, 08:58:16 am »
Aloha :)

odkopuję temat ponieważ z denim wczorajszym zostałem redaktórem naczelnym tegoż i korzystając z okazji chciałbym się tutaj poradzić:
cóż można zmienić na lepsze ?? co jest fajne a co do dupy zupełnie ?? i tak dalej
czyli jednym słowem ciekaw jestem wszelkich opinii i pomysłow dzięki którym Mix mógłby byc atrakcyjniejszym tytułem zarówno dla tych młodszych jak i dla tych starszych :)
od poniedziałku zabieram się za numer grudniowy i chciałbym troszkę, powoli zaminic twarz tego magazynu, no i sobie tak pomyślałem, że nie zawadzi zaciągnąc opinii ludzi w komiksie obeznanych najlepiej :)

piszta wszystko co Wam się pomyśli, każda uwaga godna jest uwagi :)

pozdrawiam
eM

Offline Anonimowy Grzybiarz

Mix-Komiks
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 01, 2007, 10:55:37 am »
W łapach Mixa  miałem chyba ze 3 lata temu, więc nie wiem, jak jest teraz, ale przydałyby się jakieś ambitniejsze historyjki... dla tych starszych, ale nie najstarszych ;) Sprawa zabawek... hmm... może małe dzieciaki (znaczy ja jestem duży dzieciak :p  :) ) to kręci i bawi, ale czy przez to magazyn nie jest droższy? (każda złotówka się liczy :p ) Można by wydawać 2 wersje z zabawką i bez, chociaż to w ogóle by się nie opłacało, pewnie, bo wszyscy kupowali by z zabawką woląc tą złotówkę więcej zapłacić. Więc nieważne... Tak BTW - to gratuluję - mam nadzieję, że dzięki Tobie ten magazyn wyjdzie "na prostą" :) A w ogóle to tyle się napisałem, a nic konkretnego nie powiedzialem :p

Offline Mysza_

Mix-Komiks
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 01, 2007, 11:24:33 am »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
W łapach Mixa  miałem chyba ze 3 lata temu, więc nie wiem, jak jest teraz, ale przydałyby się jakieś ambitniejsze historyjki... dla tych starszych, ale nie najstarszych ;)

 ale od tych trzech lat grzybiarz, Mixkomiks mimo wszystko nie dorastał razem z tobą tylko niezmiennie był  magazynem dla dzieci więc historie również muszą być na podobnym poziomie. Zresztą co rozumiesz przez pojęcie ambitniejsze? Mniej zabawne? odpada.

 Maćkowi gratuluje.
Mój 5 naczelny w ciągu 3 lat  :p
( zajrzyj na maila )

 

anything