Autor Wątek: nowy moderator - tak czy nie?  (Przeczytany 4951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

nowy moderator - tak czy nie?
« dnia: Maj 12, 2005, 12:46:42 pm »
czy forum muzyki potrzebuje dodatkowego moderatora?

imo przydalaby się trzecia osoba,poniewaz obecnosci kormaka i surnika prawie się tutaj nie odczuwa(bo i chyba dość rzadko tutaj bywają),a przykład forum komisku,gdzie ostatnio tez poszerzono grono "nadzorcow",pokazuje że nawet 5 modow to nie jest za duzo ;)

forum jest spokojne na szczescie (chociaz tez czasem trzeba przerwac zbyt odpływające off-topowanie,albo troche ostra wymiane zdan),więc głownie chodzi o strone formalno-kosmetyczna:pilnowanie niepowtarzania tematow,kasowanie dubli,wskazywanie istniejacych juz tematow,robienie porzadku poprzez łaczenie watkow,upominanie i doradzanie nowym uzytkownikom itp,itd,imo to tez jest bardzo wazne (za wzor tutaj stawiam dzialalnosc mr.marasa na forum fantastow - kto bywa ten wie o co chodzi)
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Maladie

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2005, 01:08:06 pm »
Fakt, faktem mógłby się tu jeszcze ktoś pojawić. Trzecia osoba to nawet nie głupi pomysł. Czasem dość długo forum nie jest moderowane. Poza tym Kormak i Surmik zajmują się tez innymi forami. Przydałby się ktoś zajmujący się tylko tym tu. Tylko kto? Jakieś propozycje?

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline śmigło

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2005, 01:31:49 pm »
prosze cie calyman bo padne ze smiechu  :lol:
Cytuj
(za wzor tutaj stawiam dzialalnosc mr.marasa na forum fantastow - kto bywa ten wie o co chodzi)

skad ja znam ten text  :lol:
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Nocturno_Culto

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2005, 03:09:51 pm »
Czyżbyś tak nieśmiało Clayman chciał zaproponować swoją kandydaturę ?
A cała władza w ręce rad czyli im bardziej podzielona władza tym gorzej ...

Pzdr.

Offline Sir Szmer

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2005, 03:10:46 pm »
To ja zglaszam kandydature Claymana a glosuje na Komboja.  

:lol:
-Ojcze, kraza plotki o czarach.
Idz tam i wszystkiemu zaprzecz."

Offline papiesz

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2005, 03:23:17 pm »
Cytuj
czy forum muzyki potrzebuje dodatkowego moderatora?

imo przydalaby się trzecia osoba,poniewaz obecnosci kormaka i surnika prawie się tutaj nie odczuwa(bo i chyba dość rzadko tutaj bywają),a przykład forum komisku,gdzie ostatnio tez poszerzono grono "nadzorcow",pokazuje że nawet 5 modow to nie jest za duzo  

forum jest spokojne na szczescie (chociaz tez czasem trzeba przerwac zbyt odpływające off-topowanie,albo troche ostra wymiane zdan),więc głownie chodzi o strone formalno-kosmetyczna:pilnowanie niepowtarzania tematow,kasowanie dubli,wskazywanie istniejacych juz tematow,robienie porzadku poprzez łaczenie watkow,upominanie i doradzanie nowym uzytkownikom itp,itd,imo to tez jest bardzo wazne (za wzor tutaj stawiam dzialalnosc mr.marasa na forum fantastow - kto bywa ten wie o co chodzi)


ROTFL. A ten jaki złośliwy  :lol:
nothing positive only negative

Offline Jaskier

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2005, 06:10:33 pm »
TAAAK! klejman na prezy...ehm... znaczy moderatora!!!
tak tylko tego tu jeszcze potrzeba! jakby się nie zgodził to zawsze można się postarać o begerową - zna się na muzyce podobnie, gust ma równie wyrafinowany a umysł nawet bystrzejszy. problemem może być tylko średniawy wygląd, ale jeśli nie będzie urzywać avatara to jest jak najbardziej ok :)

reasumując: głos na klejmana, a w razie czego na begerową.

Offline Clayman_

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2005, 06:21:47 pm »
hehe,widze jaskierku ze jak zwykle bezblednie zrozumiales o co chodzi w temacie i blysnales po raz kolejny




Cytuj
ale jeśli nie będzie urzywać avatara to jest jak najbardziej ok

nie ma strachu,nawet nie wiem co to znaczy "urzywac",to pewnie ma zwiazek z ta bystroscia umyslu:(
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Jaskier

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2005, 06:34:00 pm »
Cytuj
nie ma strachu,nawet nie wiem co to znaczy "urzywac",to pewnie ma zwiazek z ta bystroscia umyslu:(
szczerze mówiąc wcale się nie dziwię, że nie zrozumiałeś. ba! nawet byłbym zaskoczony jakby tak się stało. niech tak już jednak zostanie gdyż był to mój niecny plan dzięki któremu myśląca reszta tego forum będzie mogła w pełni pojąć moje przesłanie a tobie to nie będzie dane.
tak, wiem - nieuczciwy jestem, ale tak już mam. cóż zrobić :(

Offline Kormak

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2005, 06:39:54 pm »
Cytat: "Clayman_"
imo przydalaby się trzecia osoba,poniewaz obecnosci kormaka i surnika prawie się tutaj nie odczuwa(bo i chyba dość rzadko tutaj bywają)

Chyba żartujesz - rzadko tu bywam?

Cytuj
Forum jest spokojne na szczescie (chociaz tez czasem trzeba przerwac zbyt odpływające off-topowanie,albo troche ostra wymiane zdan),więc głownie chodzi o strone formalno-kosmetyczna:pilnowanie niepowtarzania tematow,kasowanie dubli,wskazywanie istniejacych juz tematow,robienie porzadku poprzez łaczenie watkow,upominanie i doradzanie nowym uzytkownikom

Co do offtopowania to sam w tym przodujesz. Albo w jednozdaniowcach, które nic nie wnoszą do dyskusji oprócz wkurzania innych (nie mówię, że zawsze, ale często).
Co do niepowtarzania tematów, kasowania dubli, łączenia, upominanie - zajmuję się tym wszystkim i to tak szybko, że najwyraźniej nie dostrzegasz tego, że takie tematy się pojawiają.
Nie szastam ostrzeżeniami, jak już przeginacie to coś napiszę i zazwyczaj się kończy na tym. Mam być ostrzejszy?

W sumie nie ma problemu, kolejny moderator zawsze się przyda. I nie mam nic przeciwko także Twojej kandydaturze. Pamiętaj tylko, że jako modowi będzie ci mniej wolno, także na pozostałych forach. Dawanie przykładu itd.

Mam wstawić tu jakąś ankietę z ksywami kandydatów?

Offline Jimmy

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2005, 07:13:43 pm »
Cytat: "śmigło"
prosze cie calyman bo padne ze smiechu  :lol:
Cytuj
(za wzor tutaj stawiam dzialalnosc mr.marasa na forum fantastow - kto bywa ten wie o co chodzi)

skad ja znam ten text  :lol:

5zł się należy :D (za niepłacone tantiemy za wykorzystanie cytatu)

Offline Josef Knecht

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2005, 07:25:28 pm »
Ooo.

Pomimo, ze ten temat to jawna kpina, to z checia zglosze wlasna kandydature. Zawsze chcialem byc kims !

Zreszta jestem idealnym kandydatem, nie znam sie na muzyce wiec bede bezstronny w sporze rozwscieczonych fanow. Ordynarnie chamskich dodajmy  ;)
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Alice

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 12, 2005, 08:22:11 pm »
Hyhyhy to może ja? //nie bijcie
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Offline Vallarr

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 12, 2005, 08:29:04 pm »
moze i nie trza , ale i tak głos na Claya jak cos :P bo serio ciekaw jestem jak sie bedzie zachowywal jako mod ;) to musialaby byc tortura - a jak zobacze kiedys Claya upominajacego kogos za offtop czy spam , to normalne chyba z krzesla spadne ;)
a proszacego o wiecej kultury ??





I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline śmigło

nowy moderator - tak czy nie?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 12, 2005, 08:44:40 pm »
clayman nigdy nie zostanie modem - juz dawno temu osiwadczyl, ze interesuje go tylko posada admina swiata! clayman nie daj sie - zniszcz ich !!!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

 

anything