Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Kajtek i Koko

(1/18) > >>

Makary:
To nowy album - majowy - przygód Kajka i Kokosza. 'Album zawiera historie "Na wakacjach", "Zwariowana wyspa" i "Londyński kryminał".' Taką informację znajduje o tym komiksie, czy mógłby mi ktoś przybliżyć co zawiera historia "Na wakacjach" ?? :cry: Bo nie wiem czy szykować się na zakup.

graves:

--- Cytat: "Makary" ---czy mógłby mi ktoś przybliżyć co zawiera historia "Na wakacjach" ?? :cry: Bo nie wiem czy szykować się na zakup.
--- Koniec cytatu ---

Album Kajtka i Koko :roll:
to opowieści Katka i Koko - prezentowane kiedyś w Super Boomie, zdaje się :roll:

freshmaker:
ciesze sie na ten album, ale ciekawe ile za niego egmont zaspiewa. ostatni album egmontowy christy byl sredniawy...

Anonymous:
no i co ma ktos?
bo ja w tymm miesiacu ograniczony budzet mam
a komiksy zebrane chyba mam
wiec sie zasastanaiwam czy warto..
jak tam z wydaniem tego?

nori:
Na wakacjach sklada sie z 56 paskow - nie powiazanych bezposrednio ze soba a opowiadajacych wlasnei o perypetiach na wakacjach.
Czesc z nich, jak napisal graves, byla drukowana w "super boom".
Jezeli chodzi o poziom humoru to, dla mnie, sa ta jedne z najlepszych historyjek z kik, choc dziwi ze egmont zdecydowal sie wydac to wraz z londyskim i wyspa, nie powiazanymi tematycznie...
Abstrac**jac od tego ze historie te sa dostepne w albumach (londynski do tego w kolorze) - przeciez jest jeszcze tyle historyjek z kik ktore poza ww nigdzie nie byly publikowane....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej