Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Kajtek i Koko

<< < (3/18) > >>

Miro_metal:
No wlasnie - tylko ostatnia historia z Kokiem pochodzi z faktycznych paskow, ktore fanclubowo ukazywaly sie pod nazwa "Na Wakacjach" - historyjki w niej zawarte sa naprawde swietne. Nigdy nie widzialem pelnego wydania (nawet fanclubowego) paskow, ktore zaserwowal nam Egmont, ale mysle, ze sa to wlasnie paski, ktore krazyly jako "Dni Gdanska".

CD Jack:
Zapewne zainteresuje tu obecnych ten tekst: Wpadka Egmontu.

pitupit:
coz naleze do generacji ktora kupowala juz w latah 80 kawowskie albumy z kajkiem i kokoszem ..... zatem o ile radosc sprawily mi poprzednie trzy tomy komiksow masta christy z serii  klasyka polsk komiks to najnowszego woluminu nie kupie bo juz te komiksy mam ladnie oprawione przez introligatora....i czekam na kolejne tomy

Spik:
Przyznam się, że moja znajomość z tą serią na słynnym „Kajtek i Koko w kosmosie” się kończy (za równo w wydaniu tomikowym jak i okazję się miałem zapoznać z tym co wycięto : http://wrak.pl/index.php3?strona=kikwk )
Ktoś może polecić, bądź wypowiedzieć się na temat tej „Przed-Kajko Kokoszowej serii”?

By dorzucić swoje 2 grosze : „Kajtek i Koko w kosmosie” lubię. Komiksy które wychodziły w paskach bez zaplanowanego scenariusza mają dla mnie unikatowy klimat (jest coś w poczuciu, że sam autor nie wiedział jak to się skończy gdy to tworzył, co dodaje smaku, że o fakcie, że ludzie musieli czekać codziennie co będzie dalej). Humor prosty ale przyjemny, wizualnie – ślicznie... jedyne co razi to jedna sekwencja, która do złudzenia przypomina, aż za bardzo przygody Asteriksa i Obeliksa... ale już trudno.   

CD Jack:
31 stycznia, już w ramach lutowego pakietu wydawnictwa Egmont ma się ukazać nowe wydanie komiksu Janusza Christy Kajtek i Koko w Londynie. Będzie ono miało nową okładkę oraz kilkanaście nowych stron, których zabrakło w pierwszym wydaniu, dzięki czemu dla wielu będzie to pierwsze spotkanie z pełną wersją komiksu drukowanego w "Wieczorze Wybrzeża".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej