trawa

Autor Wątek: Gry ze świata SW  (Przeczytany 47298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hargrim

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 14, 2005, 08:36:06 am »
Bosak, chłopcze miły, ja tu czytam co ty od czasu do czasu palniesz i powiem tylko, z zanim cos powiesz, to poczytaj sobie o tym, przemysl, posiedz nad postem 2h, a nóż widelec coś ci sie przypomni i głupot nie bedziesz gadal. Pozdrawiam :).

Offline IkitClaw

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 14, 2005, 10:16:33 am »
Cytuj
zrobiony miecz tak o w domu to faktycznie zalatuje tandetą...bez klimatu star warsow....

a na marginesie: każdy Jedi robi swój miecz we własnym zakresie, najczęściej w domu.

Offline Thrawn

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 14, 2005, 10:50:06 am »
Nieprawda czasami pomaga go zrobić przechodzący Iridorianin ;)
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 14, 2005, 11:22:49 am »
tak każdy jedi... dobrze ze to zaznaczyles a nie jakis ziomek w piwnicy bez przeszkolenia ... ej poza tym niewazne prosilem o opinie dotyczące gier !!

ps. nie musze siedziec nad postem tyle...a pisze xco mi sie podoba...i mozesz mi skoczyć...
ight with honor and die with honor !!

Offline Hargrim

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 14, 2005, 11:37:53 am »
uuuuuU... Pisać możesz co chcesz, ale od myślenia nikt nie zwolnił...

A mi się osobiście podobała sieka w Jedi Academy II :). I czaje się żeby w KOTOR II zagrać, ale to do qmpla bede musiał iść bo mój zabytek jest dużo za stary :).

Offline Maladie

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 14, 2005, 11:46:48 am »
Mi się podobała taka staruteńka gra w której mozna było polatać XWingiem, Tie Fighterem i innymi mysliwcami. Nie wiem czy sie własnie XWing nie nazywała.

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Hargrim

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 14, 2005, 11:56:53 am »
X-wing vs Tie Fighter :), tez bardzo fajna :).

Offline IkitClaw

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 14, 2005, 01:16:56 pm »
Cytat: "Bosak"
tak każdy jedi... dobrze ze to zaznaczyles a nie jakis ziomek w piwnicy bez przeszkolenia ...

Tworzenie miecza jest elementem szkolenia.

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 14, 2005, 01:51:26 pm »
IkitClaw czepiles sie tego miecza ... niech ci będzie JAden korr czy jak on tam miał wp[rawiał gra w wielki klimat stworzył własny miecz a rush władał mocami jeszcze przed akademią... było to ponad jediajowskie... potem napotkales pierwszego jedi ktorego pokonales jak masełko choć on był JEDI a ty nawet nie kadetem... :/ JEDI OUTCAST mialo bardziej filmową i lepszą fabułe :) niestety choć oczekiwałem ze academy to przebije tak sie nie stało... poprawili ją za to graficznie...choć nieznaćznie jak na to co mogli zrbić...a misje academy prócz tych fabularnych były po prostu nudne i męczące... (nie wszystkie bo sie zaraz do mnie doczepicie) np ta z rancornami.... albo podkładaniem tych bomb na stacji w powietrzu.... meczyło mnie to.... nie czuć było mocy od jedi z którymi walczyłeś...co innego w JK2 :) tam to nawet zwykły reborn był potezny...:)
no ale wciąż gram na neta w JK JA :)
ight with honor and die with honor !!

Offline Manowar

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 14, 2005, 02:05:38 pm »
Nie można określić sobie ot tak jaka jest najlepsza gra SW. Przecież każde są z innej parafii. Oprócz Jedi Knight są przecież strategie, symulatory, RTS, zręcznościówki. No dobra... i tak najlepszy jest SW Monopol.

Offline IkitClaw

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 14, 2005, 04:05:26 pm »
Co tdo tegmatu- oczywiscie Tie Fighter i Jedi Knight:Dark Forces

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 14, 2005, 05:26:32 pm »
a teraz takie drobne pytanie dla ludzi którzy grali w KOTORA 1 lub 2 lub 1 i 2 ;) czy ...ale oceńcie obiektywnie...od kotora nie jest lepszy GOTHIC (mowie o wszystkich częściach) wiecie co to jest prawda??
ight with honor and die with honor !!

Offline Ribald

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2005, 09:56:37 pm »
Zdecydowanie Shadows of the Empire. Nieprzeciętny klimat miała ta gra. Pojedynki z łowcami nagród, latanie śmigaczem na Hoth, wypasione filmiki..ehh :)

I przy okazji wielka prośba: Jeśli ktoś z czytających tego posta, wie przypadkiem gdzie można dostać w/w grę, błagam niech mi da znać !!!!! Polują na nią od dawien dawna, a nigdzie nie mogę znaleźć. Ani w normalnych sklepach ani w necie. Z góry dzięki :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Manfred

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 15, 2005, 06:12:10 pm »
dużo gier SW jest zajebistych zaczynając od rebeliona przez sage x-wing akademie a kończąc na battlefroncie
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Bosak

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 15, 2005, 06:15:09 pm »
znacie moze adres strony z jakimś dobrym crackiem albo patchem ze jedi acadmy bez cd na mutli chodzi ??
ight with honor and die with honor !!

 

anything