Autor Wątek: Gry ze świata SW  (Przeczytany 47724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czopek Piotrek

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 08, 2005, 05:16:55 pm »
jak dla mnie chyba nic jużnie pobije X-Winga. Gra jest momentami piekielnie trudna (w ogóle ciężko się w nią 'wgryźć', wyczuć sterowność itd.), ale jak już pójdzie, to jest fantastycznie. Co prawda w dzisiejszych czasach grafika jest już nędzna, ale nigdy nie zapomnę emocji związanych z rozwaleniem pierwszego Star Destroyera, albo lotem nad Gwiazdą Śmierci. Szał :)

Offline Thrawn

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 08, 2005, 09:30:48 pm »
Jest gra lepsza od X-Winga mianowicie TIE Figeter  :badgrin:  (jeśli mówimy o symulostrzelankach)
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline Czopek Piotrek

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 08, 2005, 10:16:59 pm »
eee. nieee. TIE Fighter to już trochę popłuczyny. Misje jakieś takie mniej ciekawe i myśliwce mniej przyjemne w obsłudze... nie. wole X-Winga ;)

Offline Thrawn

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 09, 2005, 01:21:24 am »
HEREZJA!!! Zwołać sąd! Ustawić stos!  ;)  TIE Fighter popłuczyny?! O wyrodny  rebeliancie *gotuje się w nim wszystko* w kwestii gwiezdnowojennych symulacji TIE Fighter był jest i będzie ideałem. Szturmowcy, proszę zabrać tego pana! Czekają go niezwykle pasjonujące sesje z droidem tortu... przesłyc**jącym.  :badgrin:
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline Darth_Revan

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 09, 2005, 09:59:00 am »
Ponawiam pytanie czy Rogue Squadron 2 jest na PC??

Offline Ribald

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 09, 2005, 10:11:48 am »
Chyba tylko na Gamecube (o ile nic się nie zmieniło)

I prosiłbym http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=12219&start=0&sid=548ffd4f5ac83bbcacc96419b040457c tu tego typu pytania
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Darth_Revan

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 09, 2005, 01:15:55 pm »
Kto grał w force commander? Ja nie grałem i nie wiem czy gra jest warta świeczki. Warto w tą gre zainwestować czy nie za bardzo?

Offline IkitClaw

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 09, 2005, 01:45:39 pm »
Podobno średniak, a niedługo wychodzi Empire at War...

Offline Darth_Revan

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 09, 2005, 02:37:47 pm »
A kiedy jest oficjalna data premiery??
Widziałem screeny i wygląda przepięknie. Ale niewiadomo jeszcze jaka bedzie grywalność. Ale i tak jestem dobrej myśli.
Porażka Gallactic Battlegrounds daje twórcom star warsowych rts-ów dużo do myślenia.
No ale czas pokaże.

Offline Diabolo

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 09, 2005, 05:16:02 pm »
Zawsze i wszedzie seria JK :badgrin:
eet a ........VALHALLA!!!!!!!!

Offline Darth_Revan

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 28, 2005, 06:31:21 am »
A graliście w Battle For Yavin i w Battle For Endor.
To są super gierki.
Badziewna grafa ale za to jaka grywalność
Polecam

Offline Julek_

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 28, 2005, 08:46:39 am »
wdziałem równająca z ziemią Anniversry Edition Monopoly w wersji ubarwionej klasyczną Trylogia. oczywiscie planszowa, a nie jakieś tam gupie gry telewizyjne.
cudowny prezent na Gwiazdkę - sentymentalny po trykroć, a ile radochy z tych maluczkich figureczek.

Offline Demonstenes

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 30, 2005, 10:03:55 am »
Jak dla mnie najlepsza gierka byl TIE Fighter - rewelacyjna kampania, swietne misje i klimat !! (co prawda z klimatu po dostaniu tie defendera robila sie kupa, bo spokojnie mozna bylo rozwalic 20-30 statow samemu..) A gral ktos w Rebel Assault 1 i 2 ? To dopiero byly wyczesy !!!
PZDR

Offline Loremaster

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 12, 2005, 12:00:37 am »
e tam te symalotory KoTor 1 i 2 to sa dopiero gry. Na kazdym kroku czuc klimat SW mimo iz zostal stworzony prawie calkowicie nowy swiat
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline Manfred

Gry ze świata SW
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 17, 2005, 06:11:30 pm »
ja kocham te stare dobre gierki SW X-wing i Tie-fighter szczerze nie wiem który lepszy oba wspaniałe. Nie seria JK tylko tak naprawdę seria Dark Forces która cześc z nich najmniej wam się podobała ?? najmniej w niej klimatu wg. was. Force commander nic specjalnego wsumie grałem w to pare lat temu ale średnio mi się podobało Empire at War zapowiada się nieźle przynajmniej ze screenów. Battle front fajna gierka ale niezbyt czuje klimat w niektórych bitwach
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm