trawa

Autor Wątek: Co wybrać dalej do O&G? Help!!  (Przeczytany 7675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline QUASSIMODO

Co wybrać dalej do O&G? Help!!
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 17, 2005, 07:02:16 am »
wcale nie...
zycie orka i goblina wydaje sie zbyt cenne gdy moze pasc Elf czy tam jakis czlowieczek z pistolem...
zawsze po takich sprzet zostaje + jaki dobry gulasz mozna z nich zrobic
(chociaz Elfa to by raczej nie zjedli bo ci dziwnie pachna...zeby nie powiedziec smierdza) ;)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Kołata

Co wybrać dalej do O&G? Help!!
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 17, 2005, 08:43:21 am »
No właśnie, trzeba wypróbować wreszcie troglagoby. Coprawda nigdy (no poza 5 ed. savage orkami) nie grałem skirmishem, więc trzeba będzie się podszkolić ;) Szkoda troszkę slotu rare, ale za te max 90 pts warto spróbować. Ile wg Was najlepiej dać trolgasów w regimencie i łuki czy javeliny? Ja bym chyba dał 15 z łukami, choć nie wiem czy taka ilość by się mieściła jakoś. Trzeba sprawdzić.
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Offline Cyel

Co wybrać dalej do O&G? Help!!
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 17, 2005, 09:04:51 am »
Ja grałem 10 z łukami, sprawowali się świetnie. Trzeba tylko uwazać na ich niski Ld.

Offline Matt

Co wybrać dalej do O&G? Help!!
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 23, 2005, 03:02:24 pm »
troglagoby są świetne - czasem jedyny sposób na wypędzenie magów z lasu. jedyny minus to mały Ld ale tak to juz jest w O&G. dlatego dobrze wystawiac 13 - wtedy musi zejsc 4 zeby byla panika.
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline asgard

Co wybrać dalej do O&G? Help!!
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 23, 2005, 03:07:23 pm »
szkoda ze sa rare a nie core  :evil:
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline QUASSIMODO

Co wybrać dalej do O&G? Help!!
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 23, 2005, 03:21:18 pm »
dla mnie to nadal jest trial...wole chyba za 100pkt wziasc 10 duelistow z pistolami
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Matt

Co wybrać dalej do O&G? Help!!
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 23, 2005, 05:10:04 pm »
co znaczy "dla mnie jest trial"? na turniejach mozna normalnie nimi grac, a za 100 pkt to masz 15 gobów z łukami (16"+poison!)... i duzo bardziej klimatycznie armia wyglada.
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline QUASSIMODO

Co wybrać dalej do O&G? Help!!
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 23, 2005, 07:28:29 pm »
w WD przy ich zasadzie jest wpisane Trial Rules...
to ze LL sie ich nie czepila nie zmianie faktu ze jest to trial
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.