trawa

Autor Wątek: Pytania odnośnie komiksów europejskich  (Przeczytany 374603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 14, 2010, 12:49:39 pm »
Dzieki Death, tak podejrzewalem.
Wiem, wiem, jest google i mozna sobie wszystko obczaic, ale nie ma to jak pomoc kolegow z forum.

Ja to doskonale rozumiem. Też uważam, że google ssie i fajnie jest sobie pogadać na forum, ale często jak jest, że pytając o coś, komuś się raczej będzie chciało napisać posta ze zjebką (że jest google np.) niż z odpowiedzią. Ja tak na serio, Andreas był w woju mniej więcej w tym czasie, kiedy to Caza wydał swój pierwszy album.

Offline Thomas29Needles

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 04, 2010, 10:48:06 am »
Czy ktoś wie/orientuje się może, czy w kraju jakiś sklep internetowy sprowadza na indywidualne zamówienie komiksy z Glenat? Dokładnie chodzi mi o "Wieże Bois-Maury" Hermanna.

Z góry dzięki za info.

Offline raj666

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 04, 2010, 11:22:03 am »
Zawsze możesz uderzyć do Marianny. Kiedyś nie trzeba było nawet wpłacać zaliczki, ale teraz jak nie mają komiksów w stałej ofercie to nie wiem. W każdym razie sprowadzają wszystko z Francji.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 05, 2010, 05:36:11 pm »
Wszystko to moze nie, ale Glenat na pewno sprowadzaja. Choc dawno u nich nie zamawialem. Dzis jakos latwiej do tej Francji pojechac samemu. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Thomas29Needles

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 08, 2010, 03:51:44 pm »
Zawsze możesz uderzyć do Marianny. Kiedyś nie trzeba było nawet wpłacać zaliczki, ale teraz jak nie mają komiksów w stałej ofercie to nie wiem. W każdym razie sprowadzają wszystko z Francji.
Dziękuję ;) Już mi odpowiedzieli...

Wszystko to moze nie, ale Glenat na pewno sprowadzaja. Choc dawno u nich nie zamawialem. Dzis jakos latwiej do tej Francji pojechac samemu. :)

Chętnie bym pojechał ale na urlop nie mam co liczyć :|

Offline Robbie

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 29, 2010, 12:45:41 pm »
Witajcie. Fajnie, że jest takie miejsce jak to, gdzie człowiek, oprócz tego, że może porozmawiać z kimś kto lubi to samo co on, to przy okazji może się też czegoś dowiedzieć. Jestem fanem serii "Torpedo", mam prawie wszystkie albumy łącznie z tymi, które zostały wydane w Polsce.
Moje pytanie i prośba dotyczy właśnie tytułu "Torpedo 1916". Zdaje się, że wątek tego albumu nie był jak dotąd poruszany.Szukam go już od pewnego czasu i tak naprawdę nie wiem, czy jest to samodzielny album? Czy może jedynie dodatek do pełnych albumów? Czy ktoś z was wie coś na ten temat?


Bardzo bym prosił o odpowiedź.
Robert

Offline Robbie

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 29, 2010, 04:08:37 pm »
Na początek, nie wiem, czy ktoś z was to czytał? Casa Howhard to opowieść o pewnym fikcyjnym państwie w którym żyje rasa Shemale, tak to można ująć. Ich... hm.. strój, który celowo uwidacznia pewne szczegóły anatomiczne dopełnia reszty.
Autorem rysunków jest nie kto inny jak sam Moebius. Osobiście mam wszystkie 4 albumy, jak do tej pory żadne polskie wydawnictwo nie zdecydowało się na wydanie owej serii a szkoda?
A wy, co sądzicie?

Offline turucorp

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 29, 2010, 05:36:53 pm »
Autorem rysunków jest nie kto inny jak sam Moebius. Osobiście mam wszystkie 4 albumy, jak do tej pory żadne polskie wydawnictwo nie zdecydowało się na wydanie owej serii a szkoda?
A wy, co sądzicie?

A my sadzimy, ze na poczatek powinienes dokladniej sprawdzic, kto zrobil rysunki w tym komiksie, pozniej zastanowic sie jaki jest sens zakladania oddzielnego tematu, a chwile pozniej przeanalizowac jak sprzedaja sie u nas komiksy tego typu (ze zdecydowanie wyzszej polki), moze to wyjasni dlaczego zadne polskie wydawnictwo nie wzielo sie za ten tytul?

Offline yurek1

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 29, 2010, 06:03:11 pm »
http://www.nbmpub.com/eurotica/ebaldazzini/baldhome.html#cas1 - hm, Moebius potrafi zaskoczyć... na przykład zmianą nazwiska... :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Robbie

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 29, 2010, 06:35:47 pm »
Wow, jak zafurkotało!
turocorp. Dlaczego w swojej wypowiedzi używasz liczby mnogiej? Jesteś upoważniony do zabierania głosu w imieniu reszty użytkowników? Chyba nie bardzo, co? Może zatem pisz za siebie.
Póki co, nie przeanalizowałem wszystkich tematów jakie się na tym forum znalazły, więc, daruj, ale przed założeniem powyższego nie trawiłem czasu na przeglądaniu kilkudziesięciu stron co by pana turocorpa nie urazić.
A co do reszty? To chyba można pytać, prawda?
Ty jako stary bywalec tego miejsca powinieneś o tym wiedzieć najlepiej a swój sarkazm pozostaw dla swojego prywatnego poletka, jeżeli się takiego doczekasz. Tutaj jest on chyba całkowicie zbędny.

Offline graves

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 29, 2010, 08:08:33 pm »
Pytać możesz... w temacie o pytaniach, gdzie to przerzucam, jak i poprzedni temat.
Za głupotę karzą już tylko użytkownicy. Tak... Moebius  :roll:
Turu odpowiedział w takiej formie jak zapytałeś. Taki zabawny "manewr", jakbyś nie wiedział  :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline turucorp

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 29, 2010, 09:18:56 pm »
A co do reszty? To chyba można pytać, prawda?
Ty jako stary bywalec tego miejsca powinieneś o tym wiedzieć najlepiej a swój sarkazm pozostaw dla swojego prywatnego poletka, jeżeli się takiego doczekasz. Tutaj jest on chyba całkowicie zbędny.

Pytac zawsze mozna, ale w odpowiednim temacie (np. zeby Gravesowi roboty oszczedzic), bo, jak sam zauwazyles, niewielu sie chce przez kilkadziesiat stron tematow przebijac.
"Prywatnych poletek" to mam tutaj juz kilka, wiec nie musze niczego "doczekiwac", a moj "sarkazm", wybacz, ale wiele osob twierdzi, ze jest na tym forum wrecz niezbedny, wiec nie zamierzam sie go pozbywac.
Pozdrawiam, witam na forum i uwazniejszego czytania komiksow (lacznie ze strona tytulowa) zycze  :cool:

Offline F... YOUR HEROES

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 02, 2010, 04:23:56 pm »
Szukam czegoś w klimatach Largo Wincha, mógłby mi ktoś polecić jakieś podobne  tytuły??

pozdr

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 02, 2010, 04:36:45 pm »
Szukam czegoś w klimatach Largo Wincha, mógłby mi ktoś polecić jakieś podobne  tytuły??

pozdr
"XIII", "Alpha"...

Offline F... YOUR HEROES

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 03, 2010, 08:13:26 pm »
do XIII sie własnie powoli zabieram, o Alphie nie słyszałem wiec chetnie sprawdze, dzięki

 

anything