trawa

Autor Wątek: Pytania odnośnie komiksów europejskich  (Przeczytany 374602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #375 dnia: Lipiec 27, 2015, 08:50:04 pm »
Po mojemu to ktoś coś niechcący kliknął.
Ciężko powiedzieć. To był wątek nr 36581. Nigdzie go nie znalazłem.
W logach nic nie ma, ale logi są krótko trzymane. Od 11.07 nikt tego nie ciachnął - bo byłoby w logach. Jeśli przez przypadek przed... to nie jestem w stanie sprawdzić. Nie przypuszczam, aby ktoś to zrobił specjalnie. :(
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Death

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #376 dnia: Lipiec 27, 2015, 10:54:28 pm »
Tam było chyba tylko kilka stron (ale szkoda opinii). Dobrze, że nie zniknął np. 136-stronicowy wątek o Thorgalu. Spróbujcie jeszcze jakoś odzyskać tego Valeriana. CD Jack nie ma jakiejś mega mocy wskrzeszania?  :cool:
Już mi Fragsel wczoraj pisał, że raczej pozamiatane, ale jeszcze miałem nadzieję i czekałem co napisze Graves.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #377 dnia: Lipiec 28, 2015, 01:00:17 am »
Kilka dni temu w okienku "Forum" na głównej stronie Gildia-Komiks zauważyłem jakiś temat pt. "brak tematu" (chyba), a po kliknięciu w niego wyskakiwała strona z identyczną treścią jak ta, która pojawia się po wyguglaniu "valerian gildia forum", czyli:
Wystąpił błąd!
Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.[/font][/font][/size]
[/font]

Zamach! Zamach! Gdzie Macierewicz?

Winnych zacząłbym szukać od tej długowłosej pipki Valerianka; przeczuwam, że wkurzyła się, że Polanie zapomnieli dodać jej imię w nazwie serii (tak jak to robią na politycznie poprawnym zapadzie!)
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline hans

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #378 dnia: Lipiec 29, 2015, 07:56:04 am »
Zajrzyj do kopii strony zcache'owanej przez google:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:O4ixFEkznQMJ:www.forum.gildia.pl/index.php%3Ftopic%3D36581.90+&cd=8&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Tutaj możesz przeszukać cache na podstawie urla (ale nie wszystkie strony zostały w cache'u): http://www.cachedpages.com/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2015, 08:07:00 am wysłana przez hans »

Offline Death

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #379 dnia: Lipiec 29, 2015, 10:47:57 am »
O, dzięki! No to mam wyświetlone strony 2, 3, 4, 6, 7 i 8. Nie mam 1 i 5.
Moderatorzy mogą to jakoś odzyskać? Np. założyć temat Valerian i wrzucić posty, które się ostały?

fragsel

  • Gość
Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #380 dnia: Lipiec 29, 2015, 01:29:52 pm »
Moderatorzy mogą to jakoś odzyskać? Np. założyć temat Valerian i wrzucić posty, które się ostały?

całych postów nie da się skopiować. co najwyżej zacytować w nowych wpisach.. a to może każdy. ja mam jutro dyplomowanie i nie bardzo mam czas się bawić jak ktoś chce sobie nabić licznik postów albo mu się po prostu chce to ma ode mnie dyspensę od dublowanych postów na temat o Valerianie (może chociaż najlepsze opinie, nie musi wszystko przecież iść)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #381 dnia: Lipiec 29, 2015, 02:06:11 pm »
Czyżby Gildia nie posiadała informatyków wyposażonych w cudowną umiejętność odtworzenia zaginionego wątku np. z backup'u serwera?

Offline pawelcd

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #382 dnia: Wrzesień 30, 2015, 10:48:36 pm »
pytanie do znawców tematu:


od którego komiksu najlepiej zacząć, który najlepiej oddaje klimat dzieł Andreas'a


Rork
Koziorożec
Arq


Osobiście skłaniam się ku RORK


edit: dobra kupiłem RORK bo w gildia był na wyczerpaniu mam nadzieje, że zostanę takim fanem jak ludzie na forum i w komentarzach na sklep.gildia.pl
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2015, 11:07:47 pm wysłana przez pawelcd »

Offline donTomaszek

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #383 dnia: Październik 01, 2015, 12:19:27 am »
Rork to bardzo dobry wybor na poczatek przygody z Andreasem.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline TePe

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #384 dnia: Październik 01, 2015, 08:51:31 am »
Rork to bardzo dobry wybor na poczatek przygody z Andreasem.
Potwierdzam.
Po Rorku świetnie czytałoby się Koziorożca, natomiast nie polecam zaczynać od Arq mi ten komiks najmniej podszedł z powodu słabszych (moim zdaniem) pierwszych 4 tomów, można się zniechęcić, natomiast później jest dużo lepiej a nawet świetnie.

Offline pawelcd

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #385 dnia: Październik 01, 2015, 04:14:33 pm »
Dzięki za odpowiedzi.  Oba integrale RORK kupione, jak mi podejdą  to nabiję  sprzedaż  Koziorożca  :biggrin:

Offline donTomaszek

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #386 dnia: Październik 01, 2015, 04:32:25 pm »
Czytaj powoli i bardzo uwaznie. Komiksy Andreasa sa mistrzowskie, ale i wymagajace!
 :cool:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #387 dnia: Listopad 09, 2015, 09:18:19 am »
wiecie może czy jest jakaś strona, na której znajdują się zebrane oceny recenzentów (ala comicsroundup) lub czytelników (ala goodreads), ale odnoszące się do komiksów europejskich ? udało mi się odnaleźć tylko sekcję na goodreads z takimi informacjami, ale na pewno jest tego więcej ;)

Offline misiokles

Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #388 dnia: Listopad 09, 2015, 09:24:11 am »
http://www.bedetheque.com - jeśli umiesz po francusku.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Pytania odnośnie komiksów europejskich
« Odpowiedź #389 dnia: Listopad 09, 2015, 09:52:11 am »
średnio. jest tam jakaś lista najwyżej ocenianianych czy trzeba szukać po tytułach ?