trawa

Autor Wątek: Wizja: Apokalipsa  (Przeczytany 78529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -=Azazel=-

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 29, 2005, 07:18:34 pm »
Niejedną epokę lodowcową przeżyłczłowiek w ciągu 2-3(??) milionów lat i jakoś tu jesteśmy... A kiedyś nie było takiej technologii jak obecnie... Lodowce nas nie pozabijają, nie wierze w to, prędzej się roztopią i nas zalejąm choć w to też ni wierzę - w końcu jesli słońce rozpuści lądolód, to pewnie będzie teżna tyle mocne by woda szybciej parowała.... Ale nie wiem laikiem jestem... Ludzkość wyginie z głodu IMHO

Offline P_A_R_T_A_V_I_S

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 28, 2006, 07:28:03 pm »
Jak znam życie i los który nami kieruje to sądze, że rasa ludzka przetrwa wszystko, tylko po to, aby nadal dręczyło ich życie. Najprędziej wszyscy popełnimy masowe samobójstwa aby wreszcie uciec od biedy, cierpienia etc.

P.S.
Dla ogółu to nie wiem jakinaprawde będzie koniec tego czego znamy, ale wiem 2 rzeczy:

1. Dla blondynek końcem świata będzie zamknięcie/zbankrutowanie wszelakich sklepów na świecie <joke>

2. Teraz na serio, wiem jedno. To co my nazywamy końcem świata, tak naprawde jest końcem tylko dla nas i dla zwierząt i roślin. Lecz należy brać pod uwagę to, iż w kosmosie może być więcej istot żywych i nasz koniec nie musi też być ich końcem. Być może nasz koniec będzie początkiem czegoś zupełnie nowego. Kto wie? Ten tylko się dowie, kto przeżył lub "nie jest stąd".
ówcie mi Part, Partavis, Party... Nie musicie P_A_R_T_A_V_I_S.

Popatrz (a najlepiej kliknij [tak, ty który to czytasz, do Ciebie też mówię ]) na mnie

Offline darksphere

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 03, 2006, 11:31:49 pm »
Jak już ginąć to w jakiś spektakularny sposób :) !
Mnie na przykład bardzo by odpowiadało gdyby w Ziemię łupnął jakiś wieki meteoryt względnie planetoida (choć w tym przypadku Ziemia rozpadła by się na kawałki i dryfowała w swojej orbicie). Życie oczywiście toczyłoby się już raczej bez nas, jednak te kilka miesięcy przed terminem uderzenia byłoby o wiele bardziej zabójcze. Zjednoczeni by przetrwać, a tu niestety porażka nie ma odpowiedniej technologii aby zapobiec katastrofie. Meteor - planetoida nadciąga coraz szybciej - można ją zobaczyć na nocnym niebie.... absolutna psychoza.... BOOOOOOM

........ i tyle, tak mogłaby wyglądać zagłada (4me)

Offline swat

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 05, 2006, 08:30:40 am »
Przeczytajcie książkę "Czas Apokalipsy"
ą dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Offline voltar

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 08, 2006, 09:05:05 am »
Cytat: "wastelander"
Hipoteza robocza: swiat to my (znaczy się ludzie :))
W takim układzie szanse na koniec świata marne bo ludzie są jak karaluchy - zawsze zostanie parka :):)


Zagłada gatunku ma miejsce duuużo wcześniej, niż moment pozostania "ostatniej parki". Bez wystarczająco bogatej, zróżnicowanej puli DNA, każdy gatunek ulega degeneracji, wadom genetycznym, zacofaniu. Dlatego nie da się zachować zwierząt trzymając parkę w zoo.

Według mnie zagłada będdzie wkradać się powoli: dalsza dewastacja Ziemii wprowadzi bardzo drastyczny podział na biedny plebs, żyjący w nędzy i chorobach oraz nieliczną elitę, chronioną nowoczesną technologią przed zgubnymi warunkami środowiska. Czyli mniej więcej klimat Cyberpunku. Obie grupy będą szybko popadać w coraz większe zezwierzęcenie: bogaci przez dekadencki styl życia, biedni przez choroby i głód. I to będzie właściwie już koniec...
\_/)
(0.0)
(><) This is Bunny. Copy Bunny and this message into your signature to help him on his way to World Domination!

Offline 8jakis

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 08, 2006, 10:06:31 am »
Cytat: "swat"
Przeczytajcie książkę "Czas Apokalipsy"

Nie znam takiej pozycji.
 skąd wiadomo, że świat istnieje?

Offline Krzyż na droge

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 25, 2006, 02:23:06 am »
Moja wizja apokalipsy jest taka:

1*Zacznie się od tego, ze państwa zacznie brakować surowców, a szybki rozwuj doprowadzi do tego, ż e bedzie rosła nienawiść i zazdrość. Pierwsze ataki będą atakami terrorystycznymi. Potem dojdzie do totalnej zagłady wybuchy bomb atomowych w centrach miast i bazach rakietowych. Inwazje i ludobujstwa. Totalne zniszczenie. Ci kturzy przezyja katastrofe będa musieli przetrwać nuklearną zime, a poniej zasiedlić od nowa niezkażone tereny.

2*Jak wiećie bądz nie Bóg dał ludzia 5000 lat, aby udowodnili, ze są mu równi (jak każdy wie ludzie są aniołami pokrewnymi boga mamy trzy rodzaje aniołów:
-upadłe
-posłuszne Bogu
-ludzie)
Ludzie muszą spełnić jeden warunek stwozyc nowy twór i zapanować nad nim, znacie to skąć. Oczywiście nge, gdzie ludze stwożyli nową forme życia evangelion i zapanowali nad nią. Wtedy człowiek przetrwa i będzie mógł żyć dalej. Jak się nieuda to papa, i trzeba pamiętać, że niebędzie tak łatwo bo anioły bedą zawsze prubować powstrzymać ludzi od tego.

To sa moje wersje konca świata.

Offline swat

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 24, 2006, 04:06:08 pm »
Cytat: "8jakis"
Cytat: "swat"
Przeczytajcie książkę "Czas Apokalipsy"

Nie znam takiej pozycji.


Sorki za błąd. '' W cieniu apokalipsy"
ą dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Offline Krzyż na droge

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 26, 2006, 01:58:13 pm »
Jak niema CZas apokalipsy ja mam książke, a i jest też film o wojnie w vietnamie o takim tytule.

Offline Kilroy_06

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 08, 2007, 11:24:02 am »
Podobno NASA ma zaczac prace nad zasiedleniem planet, ktory bedzie kosztowac mld. euro. :?  Dzieki temu nasze szanse przezycia sie zwieksza. Przez kataklizmy raczej nie wyginiemy. Wojna totalna w ktorej zostanie uzyta bron masowego razenia powinna "zneutralizowac" spora czesc ludzkosci, ale jezeli juz ktos przezyje to umrze na choroby powstale w wyniku wojny. Choc jestem ateista, Ci ktorzy wierza w nadejscie diabolicznej armii moze miec racje. Na poczatku byl raj, na koncu pieklo. :evil:

Offline balum

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 08, 2007, 12:49:23 pm »
Cytuj
Podobno NASA ma zaczac prace nad zasiedleniem planet, ktory bedzie kosztowac mld. euro

Za mld euro to nawet na Księżyc nie polecisz.

Offline Kilroy_06

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 09, 2007, 12:05:03 pm »
czy tam bilion. Czepianie sie. W kazdym razie dużo. Nie stac mnie  :(

Offline Ushabti

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 18, 2007, 10:27:31 pm »
Przypadek chłopcy, przypadek :) Oto co może być początkiem końca...

Weźcie pod uwagę np. wymyślenie szczepionki przeciwko wirusowi HIV jako początek końca naszej cywilizacji. Ja scenariusz układam tak:

1. Szczęśliwa ludzka rodzina cieszy się z pokonania groźnego wirusa...
2. Inny szczęśliwy wirus zakłada własną groźną rodzinę zasiedlając niszę ekologiczną stworzoną przez naszych kochanych naukowców.
3. Pierwsze kilkaset zgonów powoduje masową psychozę i histerię na całym swiecie. Ludzie boją się wychodzić z domów, kochani Wielcy Bracia obwiniają kogoś o rozsianie wirusa i rozpoczynają własne konflikty zbrojne (w Iraku przecież też gdzieś MUSIAŁA być broń chemiczna ;) ).
4. Pierwszy przypadek zarażenia niemal całego miasta (powiedzmy gdzieś w Tracji) i przedostaniem się wirusa do kordonu sanitarnego kończy się decyzją o zlikwidowaniu źródła zarazy naplmem. Założę się, że podobną decyzję podejmie się w ciągu 2 tygodni w trzech innych miejscach. Ludzie nie wytrzymują i wychodzą na ulice obalać bezradne i szafujące ich zyciem tyranie. Teraz już nikt nie może walczyć z wirusem.
5. Skoro na ulicach panuje anarchia, to czemu zołnierze nie mieliby poszaleć za granicami krajów? Proponuję Indochiny, Europę Środkowo-Wschodnią, Bliski Wschód, Amerykę Środkową i Afrykę... no i b. Jugosławia. Czemu by nie?
6. DLA FANÓW FALLOUT`A:
Inteligencja wpada na genialny plan pochowania się w bunkrach i "przeczekania", ewentualnie użycia kilku głowic taktycznych. Info przedostaje się do opini publicznej. Rozpoczynają się masowe rzezie inteligencji, która za pieniądze podatników chciała ich zostawić na pewną śmierć... Jak mówiły Dodo w "Epoce lodowcowej": "no i poszła ostatnia samica". ;)

Ciąg dalszy dopowiadajcie sobie sami.
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline bujalex

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:46:55 am »
Cytat: "balum"
Cytuj
Podobno NASA ma zaczac prace nad zasiedleniem planet, ktory bedzie kosztowac mld. euro

Za mld euro to nawet na Księżyc nie polecisz.


Cytat: "balum"
Cytuj
Podobno NASA ma zaczac prace nad zasiedleniem planet, ktory bedzie kosztowac mld. euro

Za mld euro to nawet na Księżyc nie polecisz.


Na ISS polecisz nawet za 20 mln dolarów. Już chyba 3 osoby z tego skorzystały. A jakaś firma ze stanu Nevada kiedyś zorganizowała aukcję, w ramach której można było wylicytować wysłanie swoich rzeczy w kosmos. Bilet w jedną stronę  :lol: Federalna Administracja Lotnictwa z USA już się wzięła za pierwsze regulacje dotyczące komercyjnej turystyki kosmicznej. A więc może jednak wytworzy się jakaś mikroelita i przetrwa niechcący pi****lnięcie asteroidy?   ;)  Podoba mi się cyberpunkowa profetyka voltara...
Przehandlowaliśmy naszą dziejową, partnerską rolę w dramacie żywego umysłu planety, torując sobie drogę w historii pobojowiskami i neurozami.  (Terence McKenna)

Offline Presto

Wizja: Apokalipsa
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 17, 2007, 04:03:01 pm »
A jak dla mnie lot w kosmos to lot pieniedzy w bloto  :badgrin:  : " polecialem,zobaczylem, wrocilem i kase wypier***" a tu moja katolicko-prywatna wersja końca:
Dojdzie do III WŚ glownie miedzy sprzymierzonymi USA, UE, ONZ i NATO(czyli USA, Wlk. Bryt., Polska... itp itd) a Rosją i innymi takimi ( Chiny, Białoruś, Kuba itd) gdy polowa swiata padnie po nuklearnym "bum!" Rosjanie na nowo stworzą ZSRR(wcialajac Chiny, Bialorus, Kube, Iran i np. podbite balkany) ktorym bedzie rzadzil Antychryst. Wtedy stana sie rozne rzeczy(jak chcesz wiedziec jakie to czytnij Apokalipse św. Jana) a potem zstapi Bóg z Jezusem, a zastepy aniolow zniszcza cale zlo na Ziemii(w tym polowe glupich ludzi) a ci ktorzy zostana pojda do raju. KONIEC!
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

 

anything