Autor Wątek: SOAD - "Mezmerize"  (Przeczytany 12854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bajarka

SOAD - "Mezmerize"
« dnia: Maj 14, 2005, 03:17:33 pm »
CoOż ja słucham ostatnio genialnego albumu System Of A Down- Mezmerize. Płyta jest niemal perfekcyjna moim zdaniem. Słucha sie jej kawałek po kawałku a nie jak to z wiekszoscia...Jest bardzo bogata i melodyczna. Od hard corowych brzmien po spokojne ballady- np Lost in Hollywood. Niewątpliwie jest to kolejny udany album tej kapeli, trudno doszukac sie w nim czegos niedopracowanego. Chłopaki nie zaniżaja poziomu lecz wzbogacaja swoja twórczosc o nowe brzmienia. Teksty momentami zabawne np: Cigaro, a czasem nie...
Polecam:D
..alfą i omegą zapatrzoną w swoje  ego...
posłuchaj tego bo to z życia codziennego...
:evil:

Offline śmigło

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2005, 10:57:42 am »
widziss raven, najlepiej jesli przesluchasz soad sam ;) tylko czemu mam wrazenie, ze blizej ci bedzie do moich opinii niz bajarki.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Bajarka

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2005, 12:27:34 pm »
Wiesz śmigło tak naprawde stwierdzenie: Jest beznadziejna albo jest perfekcyjna to poprostu kwestia gustu. Kazdy inaczej ocenia ich twórczosc...

Na początku niezbyt mi podeszła ale po kilku razach wysłuchania jej od początku do końca  własnie doszłam do takiego stwierdzenia.Dla mnie jest ona perfekcyjna.
Dla ciebie nie musi.

Pozdr/
..alfą i omegą zapatrzoną w swoje  ego...
posłuchaj tego bo to z życia codziennego...
:evil:

Offline śmigło

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2005, 12:55:28 pm »
Cytuj
Wiesz śmigło tak naprawde stwierdzenie: Jest beznadziejna albo jest perfekcyjna to poprostu kwestia gustu. Kazdy inaczej ocenia ich twórczosc...

nigdzie nie napisalem, ze to plyta beznadziejna, natomiast po kilku przesluchaniach moge z czystym sumieniem stwierdzic, ze to plyta slaba.
Cytuj
.Dla mnie jest ona perfekcyjna.
Dla ciebie nie musi.

i tez nie jest. ale perfekcyjna, to slowo na tyle mocne wzgledem plyty (jakiejkolwiek plyty muzycznej), ze nalezaloby napisac coz takiego sie tam znajduje iz czyni ta plyte wrecz perfekcyjna. niestety ja nie odkrylem tam zadnych elementow, ktore czynilyby ta plyte chocby dobra.
gdzie slyszysz tam "hardcore'owe" brzmienia? bo jesli takie sa, to mamy calkiem inne definicje pojecia hardcore. dla mnie, ta plyta jest malo udana kontynuacja tego, co sie dzieje na "toxicity". nic poza tym.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Bajarka

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2005, 01:24:49 pm »
:evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Cytuj

gdzie slyszysz tam "hardcore'owe" brzmienia?

                                  ...
         
Moze czujesz sie bardziej dowartosciowany jak troche podarujesz mi swoich cennych/ zjadyliwych uwag hę?
Nie odpisze rzeczowo na twojego posta, na tego ani kolejnego, wiec nie musisz sie juz trudzic...Nie bede sie kłócic z toba na temat jakiejs bzdury. Kazdy ma inny gust i inne kryteria....    
Kij mnie obchodzi twoja definicja Hard core'u.

Cytuj

dla mnie, ta plyta jest malo udana kontynuacja tego, co sie dzieje na "toxicity". nic poza tym.

 
i niech sobie bedzie.
Wszystkie sa dobre.
 Trudno zebym ci przytakiwała za kazdym razem kiedy powiesz "o to jest dobre! a to do dupy"
 KWESTIA GUSTU. Chyba babka nie narzuca ci siła tego zebyś słuchał radia maryja kiedy dajmy na to ty wolisz  :evil: "hard core station" :evil:?! To ze ona je ubli to nie znaczy ze ty tez :evil: :/



Oh wybacz ... A moze ty masz jakas definicję gustu nie zgodną z powszechnie panującą hę?!
 nara
..alfą i omegą zapatrzoną w swoje  ego...
posłuchaj tego bo to z życia codziennego...
:evil:

Offline śmigło

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2005, 07:02:29 pm »
wybacz ale chcialem po prostu podyskutowac na temat tej plyty. skoro mielismy calkiem inne wrazenia po przesluchaniu to moim zdaniem warto je bylo skonfrontowac. co do hard core'u to po prostu zapytalem, nic wiecej, nie bylo w tym zadnej zlosliwosci z mojej strony.
ty uzywasz okreslenia "perfekcyjna" stad moja ciekawosc gdzie ta perfekcje dostrzegasz, co przemawia za tym. chetnie bym sie dowiedzial takze, jakie inne plyty uwazasz za perfekcyjne. chyba troche przesadzilas z reakcja, nie obrazaj sie tylko wracaj do rozmowy ;)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline hopatika

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2005, 07:34:56 pm »
płytka wpada szybko w ucho, ale równie szybko wylatuje. fakt, że miłych melodyjek tu więcej niż na Steal This Album, ale do poziomu Toxicity moim zdaniem daleko.
ale nie powiem też, że to słaby album. jak na SOAD może i tak, ale patrząc ogólniej na pewno wybija się na tle numetalowego chłamu.

Offline IkitClaw

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2005, 09:31:36 pm »
Cytuj
Od hard corowych brzmien

To SOAD zaczyna grać jak Agnostic Front? Mozę nawet kupie tą płytke  :lol:

Offline blee

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2005, 07:13:46 pm »
niah...widzialam duzo zroznicowanych opinii..nie moge sie doczekac kiedy w koncu przeslucham cala plytke :) oczywiscie zaraz po przesluchaniu napisze swoje zdanie ;)
ezmyślne dogadzanie sobie

Offline Piter

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2005, 07:48:53 pm »
Ja nie wiem po grzyba wy siedzicie i słuchacie jakichś mesmerajzów czy tym podobnego niewiadomoczego, gdy w sklepach leży nowe Corrosion of Conformity tudzież Crowbar 8)
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Zibi

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2005, 08:51:46 pm »
Wlasnie po to, by tego nie slyszec ;]

Offline Clayman_

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2005, 10:31:57 pm »
Cytat: "Piter"
Ja nie wiem po grzyba wy siedzicie i słuchacie jakichś mesmerajzów czy tym podobnego niewiadomoczego, gdy w sklepach leży nowe Corrosion of Conformity tudzież Crowbar 8)

\m/
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline hopatika

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 20, 2005, 09:14:20 am »
Cytat: "Piter"
nowe Corrosion of Conformity

bo CoC nie jest trędi. trzeba iść za młodzieżą, a młódź słucha systema dałna.
(no popatrz, Vladzie, ładnie się picuję gnojkom?  :lol: )

Offline IkitClaw

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 20, 2005, 10:38:42 am »
Cytuj
Ja nie wiem po grzyba wy siedzicie i słuchacie jakichś mesmerajzów czy tym podobnego niewiadomoczego, gdy w sklepach leży nowe Corrosion of Conformity tudzież Crowbar

Dokładnie... Nowe CoC jest na pewno o niebo lepsze, a do tego tańsze!  :) Poza tym CoC grało jak System w pieluchach chodził i za to im respekt się należy!  :)

Offline Josef Knecht

SOAD - "Mezmerize"
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 21, 2005, 03:54:48 pm »
Moderator pozwala jezdzic po kapelach, ktorych nie lubi :p
Świeżo upieczony fan wilków :)