trawa

Autor Wątek: Moje Miasto... City of the Damned  (Przeczytany 10732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 25, 2005, 08:09:21 pm »
Drzewko good :D. I ta świeczka świetnie wyszła, ma nawet płomień! To odlew z gipsu (drzewko znaczy się)?

Offline MiSiO

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 25, 2005, 08:21:24 pm »
To... drut i srajtaśma pokryta klejem... odlew... lol :D

List jest w proporcji... jest foto z averlandzcykiem :D

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 25, 2005, 08:26:37 pm »
Odlew, odlew... Złego słowa użyłem :D. Sam kiedyś zrobiłe drzewko metodą drut + gips. Chyba motyw ze srajtaśmą jest lepszy, bo gips się cholernie kruszy  :? . Ale zrobiłem to z 4 lata temu zainspirowany jakimś artykułem :D.

Offline MiSiO

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 25, 2005, 08:38:21 pm »
zkrecony drut, papier i klej... potem sie go "czesze" robiac fakturke kory i gotowe... 10 minut...

Offline Mistrz wałków :)

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 26, 2005, 02:05:12 pm »
Pstanowiłem wżucic równierz kilka zdjęć naszych klubowych terenów (By Misio, Ja, Seba, Nahar)
Coprawda blat nie taki (zwykły obrus w moim salonie!) lecz i tak wyglądają nieźle. Te tereny własnie wieziemy na turniej "Pola Chwały" ( ztąd wzieły się u mnie w domciu :D )







Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 26, 2005, 03:18:02 pm »
boli duza ilosc niedokonczonych ... te sobie leżą na Strychu :(


Ale nawet sie niezle prezentuja...

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 26, 2005, 06:45:44 pm »
Uuuu, good :D. Doróbcie jeszcze listy gończe, bedzie bardziej klimatycznie  :) . A ściany malowaliście sprayem i później lekki drybrush czarnym, czy... jak? :D

Offline MiSiO

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 26, 2005, 06:57:18 pm »
wszystko powstaje spod czarnego podkladu... kto ci bedzie chcaial robic na takie domki listy goncze?! Ja na pewno nie :D

malniete sa (zreszta tak sobie :(:(:() akrylowymi farbami...

Offline Carve

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 05, 2005, 10:20:29 am »
Mam takie pytanie- z czego robicie podstawki pod budynki?

Offline Nazroth

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 05, 2005, 10:41:35 am »
Podstawki najlepiej robić z cienkiej (ale nie ZA cienkiej) pilśni, bądź ja teraz się przerzuciłem na "spienione PCV" świetna rzecz... bo się od wilgoci (klej, gips, cokolwiek) nie odgina jak za cienka pilśnia... ewentualnie można to robić na 0,5cm korku... albo kawałkach plastiku... to już kwestia gustu i posiadanych materiałów...

Listy gończe robi się banalnie... wycinamy karteczki o odpowiedniej wielkości... zaginamy im klimatycznie rogi, podwijamy spody itd... naklejamy z 5-10 sztuk na jakąs listewkę szerokości 3/4mm tak, ze tylko na tej płaszczyźnie one przylegają... potemsmarujemy je WIKOLEM, albo innym takim klejem... jak wyschną to są twardsze, ale nadal można je modelować (w trakcie przyklejania na tereny)... robimy potem wash brązowym, mokrą przecierkę elf fleshem... suchą przecierkę skull white... i malujemy na czarno to co ma zostać namalowane... na koniec białym wypełniamy wolne przestrzenie (na odpierd...się)...i malujemy werniksem... potem wystarczy delikatnie oderwać od listewki i przykleić... całość (nie licząc schnięcia kleju) zajmuje ok 15-20 minut na 10 sztuk... ja tak zrobiłem... ale ostzrzegam: DRUKU jako takiego wtedyraczej nie było... więć nie było bytez za wiele listów gończych... chyba, ze "rysowanych"... toteż lepiej jakes ogłoszenia, czy info. o naborze robić...niż listy gończe...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Nazroth

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 06, 2005, 04:38:54 pm »
kolejny upasiony teren: ok 9/6 cali... podest wysokości ok 2 cali, na górze (a prowadzą na nie tylne schodki) znajduje się podwójna szubienica i DYBY, w których zakuty jest jakiś biedak... KIEDY, ACH KIEDY zlitują się nademną niebiosa i zesla mi MISIA z aparatem?!... f**k;(...a mam całkiem nowe tereny... kładki, gruzowiska (6 sztuk) małe z ciałami, brońmi itd... gduzowiska (4szt) większe z latarniami, posągi, skrzynki (4szt).. drzewo, cmentarz;(... wszystko nowe i malowane w lepszym stylu...do tego świeczki, jakies listy "gończe" i innne:( dopracowane tereniki... chcę focić je i na net dawać;(
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 06, 2005, 09:46:20 pm »
Jak wpadnę jutro Do Ciebie po bitzy To ofotografujemy Tereny i Twoje bandy!
Najwyższy czas żeby ujżały światło dzienne największe zbiory mordheima w Krakowie (i przypuszczalnie w Polsce!)
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 07, 2005, 06:05:31 am »
kto wie czy największe...mozę nie przesadzajmy:)... a możę masz rację:P... to zaraz po egzaminie zrobię ten teren z szubienicami do końca (domaluję)... aby można było go ładnie sfotografować:)... i rozłoże stół... a na osobnym stole się zrobi cmentarz... :) Dzięki Kamilu.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Nazroth

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2005, 09:47:13 pm »
A oto i moje miasto... Misiu zawsze zarzucał mi, zę moje tereny są "niedopracowane", "niedopieszczone" i takie tam bzdety... to są dowody świadczoące na moją korzyść... światło dało po dupie (częśc przy żarówce...ale te w dziennym na małym stoliczku pokazują kolorystykę :)...

















macie tu całą mase nietypowych pomysłów (jak zawsze konwersja przewyższa poziom malowania, ale moja kolorystyka chyba kładzie misiową na lopatki:P... oczywiście jak zwykle rzecz gustu - on za to spędza trzy dni (przenośnia) nad listem gończym dopieszczając go, gdy ja robię 12 listów w 15 minut... :)... a efekt na stole jest taki sam... to już kwestia podejścia... oceniajcie people

MISIO _ BRAKUJE # FOTEK... szczególiki1, szcególiki2 oraz listy%20gończe

CZY ONE MOGĄ SIE POJAWIĆ W ODPOWIEDNICH MIEJSCACH?...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Moje Miasto... City of the Damned
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2005, 10:41:10 pm »
Zakasajcie renkawy i klaskajcie w dłonie bijąc długie brawa!!
Oto krótka podróż w świat mordki!

A to czeka tych co w łapki klaskac beda z byt krótko!!


Dziekujemi Ci Maćku!

Ja (nieskromnie się pochwale) na tych terenach grałem! I to nie raz!
Zazdrościcie??... No i słusznie! bo to jest prawdziwe przeżycie! Niemalże jak wycieczka do Legolandu!
Kamil. (miszczu)

 

anything