Autor Wątek: Komedia & parodia SF - śmieszne czy żałosne?  (Przeczytany 19241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błendny Komboj

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 09, 2003, 10:04:25 am »
Pamiętam, pamiętam. Zakładał ciemne okulary i wszędzie widział obcych, którzy mieli takie jakby trupie czaszki zamiast normalnych głów i tym się wyróżniali. Po podobnym filmie lepiej nie zakładać ciemnych okularów, bo jak się zaliczy taką jazdę to potem można mieć do nich awersję.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline wilk

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 09, 2003, 04:39:13 pm »
Film byl rzeczywiscie swietny :) Nawet pozniej widzialem jakis teledysk oparty na tym samym pomysle.

Offline Kik

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 09, 2003, 05:04:42 pm »
jak dla mnie śmieszne są wszystkie parodie z Leslie Nielsen'em np. "ściągany" czy "naga broń" albo filmy typu "straszny film" tudzież "not another teen movie"...one mnie śmieszą bo nie mają jakiejś głębokiej, przewałkowanej 1000 razy fabuły, nie trzeba nad nimi zbytnio myśleć(a to jest ważne po męczącym dniu), są stworzone dla czystej rozrywki...mają po prostu bawić...często też wyśmiewają zwykłe komercyjne produkcje, pokazują ich błędy i monotonię ;]

Offline Spajder

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 09, 2003, 05:19:35 pm »
Filmy, które wymieniłeś nie mają 1000 razy przewałkowanej fabuły? W tych filmach znaleźć nowy gag to osiągnięcie. Lubię takie filmy, ale tego typu tłumaczenie do mnie nie trafia. I czy twój post był w ogóle w temacie?
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Kik

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 09, 2003, 05:39:59 pm »
ops...sorka...rzeczywiście trochę nie na temat...szybko czytałem i szybko zacząłem pisać ;] ale nie ma problemu...przecież zawsze można wyrzucić...
btw. fabuła takich produkcji jest zlepkiem fabuły z różnych filmów co samo w sopie stanowi jej różnorodność i niejednoliniowość...hehe...a nowych gagów jest wiele...wystarczy się nauczyć je wychwytywać...

Offline Spajder

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 09, 2003, 05:42:43 pm »
A mówiłeś, że te filmy nie wymagają myślenia...

Sorki za OT
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Kik

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 09, 2003, 05:49:33 pm »
hehe...ja nie muszę wytężać umysłu żeby wyłapać humor którego używam nacodzień...jeśli Tobie to sprawia problem to widocznie moja opinia nie obejmuje wszystkich...

Anonymous

  • Gość
NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 10, 2003, 12:33:25 am »
zalosne sa produkcje Tromy, juz wole rodzime z serii Z.F.Skurcz, jak Bulgarski Poscikk ;)

Offline Błendny Komboj

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 10, 2003, 11:15:13 am »
O to chodzi, żeby były żałosne, bo są skierowane do maniaków żenady.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Kormak

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 10, 2003, 02:47:47 pm »
Z.F. Skurcz - mam "Bułgarski Pościkk" i nie podoba mi się zupełnie. TROMA ma styl, którego Skurcze nie mają.

Anonymous

  • Gość
NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 11, 2003, 05:41:58 am »
styl? a to dobre; maniakow straty czasu zapewne

Offline Yoghurt

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 12, 2003, 11:51:16 pm »
Ale Troma jest kretyńska i żenująca z założenia i celowo, i dlatego jest genialna :)

Tak samo jak filmy Eda Wooda, ale ten to akurat robił niezamierzenie filmy tak żenujące, ze aż śmieszne :)

Kosmiczne jaja są swietne, myślicie, ze skąd moją ksywę mam, co? :)
obody's perfect but I'm pretty f**kin' close

Offline dawidos

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 11, 2003, 01:51:09 pm »
Jako fan SW bardzo dobrze bawiłem się na Kosmicznych Jajach Mela Brucksa. Ciężko zapomnieć tego Vadera. Swoją drogą Mel Brucks często w swoich filmach nawiązuje i nabija się z Niemców - nazistów. Hhehe, chociażby hełm Vadera

 :lol:  :D  :lol:  :D
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline darksphere

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 13, 2003, 09:30:44 pm »
....nie bardzo pamiętam tytuł tego filmu ale chyba coś "łowca wampirów" z jakimś panem ze wschodu (dalekiego). Straszna niedobra filma - tak bym to określił. Martwi bohaterowie mrugają oczyma i drgają pomimo "śmierci" - gdzieś w tle widać osoby, których nie powinno być. Ogólnie obejrzeć można tylko po kilk(nastu) bronxah (czyt.pifah).

Jak tak dalej pójdzie to będę musiał Was pozdrowić !!!

Offline Kormak

NAJLEPSZA PARODIA
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 13, 2003, 10:52:19 pm »
Cytuj
Swoją drogą Mel Brucks często w swoich filmach nawiązuje i nabija się z Niemców - nazistów. Hhehe, chociażby hełm Vadera

Mel BROOKS w końcu jest Żydem...

 

anything